ویروس ممکن است ما ورزش لیگ برش قفسه اتاق دسترسی

توسط تیم رینولدز

میامی (AP) — NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ فوتبال در حال تمام وزن برنامه ای برای محدود کردن دسترسی به اتاق های قفل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای محافظت از بازیکنان از قرار گرفتن در معرض coronavirus به عنوان نگرانی از وضعیت ادامه افزایش چهار شنبه.

بیشتر از NBA تا به گفته آن تیم است که آن را تا روز سهشنبه به منظور توسعه یک “برنامه ای برای محدود کردن تعداد تیم و عرصه کارکنان … که ارتباط برقرار کردن با بازیکنان” به عنوان بخشی از پاسخ خود استراتژی است. NBA تیم نیز گفت: به ترتیب با یک متخصص بیماری های عفونی و برای پیدا کردن یک مرکز است که می تواند انجام تست برای COVID-19.

“در جامعه در حال رشد گسترش COVID-19 در ایالات متحده و ظهور جامعه گسترش در کانادا, ما همچنان به نظارت نزدیک از این وضعیت و داشتن مکالمات به طور منظم با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی از جمله CDC” NBA گفت: تیم در یادداشت ارسالی شنبه شب یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

هیچ pro بازی ها در ایالات متحده شده است به نام خاموش نشده است. مقامات دولتی در فلوریدا گفت: وجود دو presumptive موارد این ویروس در Broward شهرستان که در آن Florida Panthers مواجه شد Montreal Canadiens در شب شنبه.

NBA گفت: تیم روز جمعه به آماده شدن برای امکان بازی کردن بازی ها در خالی کردن عرصه به عنوان برخی از ورزش لیگ در اروپا در حال حاضر انجام می شود یک ایده است که لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James گفت: او می خواست هیچ بخشی از. NHL کمیسر گری Bettman در مونترال-فلوریدا بازی شنبه نمی خواهد پاسخ اگر هاکی رفته است تا آنجا که برای آماده شدن برای که های احتمالی.

“من نمی خواهم برای ایجاد هر گونه حدس و گمان و یا هیستری” Bettman گفت. “وجود دارد بدیهی است که انواع مختلفی از عواقب که ممکن است ما را به تمرکز بر روی و ما به شما که در زمان مناسب اما بیایید جلوتر از خودمان را در اینجا OK ؟ ما در حال اقامت در بالای آن است. ما در ارتباط مستمر با ما باشگاه ها و بازیکنان ارتباط و ما قصد داریم برای مقابله با این عنوان کامل و حرفه ای در بالا از آن شیوه ای که ممکن است. بیایید همه یک نفس عمیق بکشید.”

NBA در آن شنبه شب یادداشت نیز گفت: تیم به سرعت نیاز به یک فرایند توزیع ضد عفونی کننده دست به همه بازیکنان و تیم کارکنان و اطمینان حاصل شود که عرضه را اجرا نمی کند.

NBA نیز خواست تیم به قطع سفر تیم احزاب “به ضروری افراد تنها” را تیم پزشکان پیوستن به یک سفر جاده های آینده به بررسی راه های محدود کردن جوانه-قرار گرفتن در معرض در جاده ها و کار با فروشندگان مانند شرکت های اتوبوس و هتل و غذا ارائه دهندگان — به درک خود را تمیز کردن شیوه ها و اطمینان حاصل شود آنها را حداقل تماس با بازیکنان.

“در بسیاری از سعی و کوشش به دلیل در رفتن” بروکلین مدیر کل شان مارکس گفت.

بسته شدن در اتاق قفل به ضروری پرسنل تنها نمی خواهد از بین بردن رسانه ها مصاحبه با بازیکنان قبل و بعد از بازی, اما به سادگی آنها را به حرکت به مکان های مختلف احتمالا در یک کنفرانس خبری در تنظیم. این تغییرات را در تئوری خواهد اجازه می دهد تا تیم به می دانم که اگر هر کسی در آن مناطق شده و تست شده برای بیماری.

“در مشورت با بیماری های عفونی و بهداشت عمومی کارشناسان ما در حال بحث با دیگر ورزش لیگ گزینه برای حفاظت از سلامت هر کس در ساختمان های ما از جمله کسانی که به طور معمول در قفسه اتاق” NBA سخنگوی مایک باس گفت:. “مثل همیشه ما متعهد به ارائه مناسب رسانه ها دسترسی داشته باشید.”

آنفولانزا آمار بالا مشخصات بازیکن NBA شنبه — اما نه coronavirus. طلایی رزمندگان امور خارجه گفت: Stephen Curry آزمایش مثبت آنفلوانزا و آنها شروع به او را در یک برنامه درمانی.

“ما را شناسایی کرده اند خود را محتمل منبع تماس است که بخشی از بسکتبال عملیات” رزمندگان گفت. “او هیچ خاص عوامل خطر برای COVID-19. او آنفولانزای فصلی.”

Bettman اضافه شده است که او نمی شود شگفت زده اگر بسته اتاق قفل می شود NHL گسترده قیمومیت حداقل برای کوتاه مدت “به دلیل آن ممکن است عاقلانه ترین چیزی که به انجام است.” او گفت: این امر می تواند یک “تنظیم” و این که هیچ تصمیم گیری خواهد بود دائم.

“ما در حال تمرکز بر این واقعیت است که تنگی های crowdedness و صمیمیت postgame در دسترس بودن ممکن است نیاز به تنظیم شود در حالی که ما در حال تمرکز بر روی coronavirus” Bettman گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات بهداشتی کانادا شده اند بخشی از مذاکرات با لیگ ارائه راهنمایی در برخی از مسائل. لیگ را نیز به دنبال کمک های اضافی در برخی موارد; NBA برای مثال در پی ورودی از بالا محققان در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

“ما در حال انجام بسیاری از اقدامات در حال حاضر” MLB در بیانیه ای گفت شنبه. “برای مثال ما می خواهیم هر کسی — از جمله رسانه — کسانی که به بازدید از یک منطقه در معرض خطر بالا به عنوان تعریف شده توسط CDC در 14 روز گذشته به بازدید از امکانات ما است.”

MLB اضافه شده که این تغییرات به رسانه های دسترسی به روش ها و در عین حال, هر چند آن را تایید آن بحث بود “اقدامات بیشتری” با لیگ های دیگر. MLS است که انتظار می رود به برخی از محدودیت در دسترسی به این آخر هفته اما هیچ NHL یا تیم NBA در حال کار تحت یک لیگ دستور به تغییر pregame یا postgame روش. برخی از NHL باشگاه ندارد postgame اتاق قفل دسترسی شنبه.

Ushers در برخی از NBA و NHL بازی ها شده اند با پوشیدن دستکش در بازی های اخیر برای محافظت از خود در حالی که آنها در تعامل با طرفداران. تنیس مقامات گفته اند که رویدادهای آینده در ایندیان ولز و میامی و چارلستون برگزار خواهد شد با توپ بچه ها با پوشیدن دستکش در دادگاه و که آنها نمی خواهند مسئولیت رسیدگی به حوله یا نوشیدنی برای بازیکنان در طول مسابقات.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 روز شنبه همه به جز سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر حدود نیمی از ایالات آمریکا. پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا و نبراسکا گزارش خود را در مورد اول است.

___

AP بسکتبال Writer Brian Mahoney در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>