شیوع ویروس به شمار عظیم چالش های ما موسسات خیریه

حدود یک دقیقه پیش

نیویورک — با آن حوزه جهانی و آن قدرت ماندن coronavirus شیوع شمار چالش های بی سابقه ای برای سازمان های خیریه و گروه های غیر انتفاعی است که با تکیه بر کمک های مالی.

صلیب سرخ آمریکا مواجه شدید خون کمبود با توجه به لغو حدود 2,700 خون بالا. دختر پیشآهنگی سالانه شیرینی فروش — حیاتی برای این گروه منابع مالی بوده است مختل سطح بالای درخواست برای توقف فرد در فروش.

و یک 21 عضو ائتلاف عمده سازمان های غیر انتفاعی است که شفاعت با کنگره برای تخصیص 60 میلیارد دلار تا موسسات خیریه می تواند نگه داشتن کارکنان خود را در کار و سطح شیب دار تا برنامه های کمک.

مدیر عامل یکی از این گروه های برایان گالاگر از راه متحده در سراسر جهان کار کرده است با این خیریه از سال 1981 درگیر شدن در پاسخ به 9/11 حملات ابولا تهدید طوفان کاترینا و دیگر بلایای طبیعی.

او گفت: COVID-19 شیوع هیچ موازی: “آن را به عنوان اگر یک فاجعه طبیعی است که هدف قرار دادن در حرکت آهسته فقط در مورد هر کشور بر روی زمین است.”

در حال حاضر پایه و اصلی دیگر اهدا کنندگان کمک بیش از 1.9 میلیارد دلار برای مبارزه با شیوع این بیماری با توجه به صراحت نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی است که آهنگ های بشردوستانه دادن.

به طور کلی مجموع از جمله کمک های مالی از افراد است که قطعا به مراتب بالاتر است. در عین حال رهبران غیر انتفاعی ترس که نیازهای ناشی از شیوع خواهد افتادن حتی امکان عظیم آینده دادن اجازه دهید به تنهایی ممکن است کاهش دادن اگر رکود طول می کشد نگه دارید.

“حتی اگر ما این ویروس را تحت کنترل وجود خواهد داشت چند ماه بهبود برای بسیاری از مردم” گفت: پاتریشیا McIlreavy رئیس جمهور از مرکز فاجعه انسان دوستی. “کسب و کار را بسته اند و بسیاری از خانواده ها را خسته هر رزرو.”

در میان عمده موسسات خیریه فرح برای چالش های آینده است نجات که می گوید آن را در سال دریافت حدود 2 میلیارد دلار در حمایت عمومی برای خدمت به حدود 23 میلیون نفر در فقر زندگی می کنند.

“ما انتظار داریم که خدمات شماره به افزایش نمایی در ماه های آینده” نیاز “ده ها اگر نه صدها میلیون دلار برای حمایت از ما آسیب پذیرترین کشورهای همسایه گفت:” دیل Bannon ایمان مبتنی بر سازمان جامعه روابط و توسعه،”

او گفت: نجات ارتش مانند بسیاری دیگر از موسسات خیریه شده است مجبور به لغو متعدد رویدادهای مالی به دلیل شیوع. آن است که در حال حاضر با تمرکز بر آنلاین جمع آوری کمک های مردمی عملیات.

لغو خون درایوهای ویرانگر بوده است به صلیب سرخ آمریکا فراهم می کند که حدود 40 درصد از ملت خون.

در بیانیه ای که روز شنبه این سازمان تخمین زده است که وجود داشته است 86,000 کمتر اهدای خون در هفته های اخیر به دلیل موج خون درایو لغو در محل دانشکده ها و مکانهای دیگر به مردم گفته شد به کار یا تحصیل از خانه و عمل اجتماعی فاصله.

بیماران تحت درمان در بیمارستان ها برای coronavirus نیست و به طور کلی نیاز به تزریق خون اما بدتر شدن خون کمبود می تواند بر عمل جراحی و بیماران مبتلا به سرطان و قربانیان حوادث رانندگی.

پیش بینی که خون درایو لغو ادامه خواهد داد صلیب سرخ التماس برای اهدا کنندگان بالقوه به پشتیبانی از دیسک های که انجام می گیرد و یا برای کمک کنندگان به بازدید از آن خون-اهدای امکانات.

این گروه برشمرد اضافی احتیاطی گرفته شده از جمله چک کردن دما از کارکنان و خیرین قبل از آنها وارد مکان و نیاز کارکنان به تغییر دستکش در هر زمان آنها ارتباط برقرار کردن با یک اهدا کننده.

برای پیشاهنگی دختران از ایالات متحده آمریکا خواستار توقف به فرد کوکی فروش بود که اهمیت توجه به این که فروش خالص حدود 800 میلیون دلار در سال هستند و هسته اصلی این سازمان جمع آوری کمک های مالی.

دختران که فروش شده است کوکی ها در غرفه های خارج از فروشگاه ها و مکان های دیگر خواسته شد به تمرکز بر روی خرید و فروش آنلاین به جای.

“خطر از تعامل با جمعیت زیادی است که فقط بیش از حد بزرگ گفت:” پیشاهنگان دختر’ مدیر عامل شرکت سیلویا اکودو.

دختر پیشاهنگی هستند و درخواست خود را به شرکت های بزرگ حامیان به نظر فله شیرینی خرید. یک سخنگوی والری Geiss گفت: این امر می تواند چندین ماه قبل از مالی حاصل از فروش کمپین شناخته شده است.

بسیاری از محلی دختر پیشآهنگی تجمعات در سراسر کشور شده اند به حالت تعلیق هر چند برخی از واحدهای در حال ملاقات آنلاین. واشنگتن-بر اساس پیشاهنگی دختران از کشور گفت: از آن خواهد شد میزبانی بیش از 40 “مجازی سربازان جلسات” هفته آینده به طور بالقوه در خدمت حدود 5000 دختران.

دختر پیشاهنگی در میان 21 nonprofits جذاب به کنگره در روز پنج شنبه برای 60 میلیارد دلار تزریق پشتیبانی از سازمان های خیریه.

درخواست تجدید نظر خود را گفت: امریکا خیریه استخدام 12 میلیون نفر از کارگران, بسیاری از آنها مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus پاسخ.

“مالی تاثیر بحران قرار گرفته و به بقای بسیاری ضروری ارائه دهندگان خدمات در معرض خطر” گفت: Steven C. پرستون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از حسن نیت بین المللی صنایع. “سازمان های خیریه هستند و جامعه ما را در کمک فنر هنگامی که بازدید بحران.”

در مرکز فاجعه انسان دوستی McIlreavy می گوید شده است وجود دارد افزایش درخواست می شود اهدا کنندگان به دنبال راهنمایی در مورد چگونه به طور موثر در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“مردمی که فقط می خواهند بدانند که این پول در حال رفتن به جایی که در آن در واقع به کمک کسی,” او گفت:.

او مرکز خواستار کمک کنندگان باید با احتیاط از اطلاعات غلط و انجام تحقیقات کامل از موسسات خیریه قبل از ساخت هدیه. آن را شناسایی مناطق کلیدی است که می تواند علاقه و اهدا کنندگان: فوری پزشکی پاسخ به نیازهای بلند مدت تحقیقات پزشکی و کمک به مردم آسیب پذیر در ایالات متحده آمریکا و یا خارج از کشور.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

برای ایالات ترتیب اولویت فعلی است که به تقویت و گسترش 211 شبکه است که کمک می کند تا افرادی که با این شماره تماس بگیرید برای ارتباط با ارائه دهندگان خدمات ضروری و مورد نیاز خدمات اجتماعی.

گالاگر گفت: 211 متخصصان پاسخ داده اند حدود 12 میلیون درخواست در سال و پیش بینی او وجود خواهد داشت اضافی 200,000 تماس در هر روز و در هفته های آینده به دلیل شیوع.

به دنبال گسترده گالاگر معتقد است که وجود خواهد داشت یک افزایش در کمک های خیریه برای چند ماه آینده و پس از آن رکود را به عنوان یک اقتصاد ضعیف طول می کشد تلفات.

بزرگ خیریه مانند ایران راه را از طریق آن دریافت کنید گالاگر گفت. “کوچکتر غیر انتفاعی — خانه عبادت آشپزخانه سوپ — آنها مبارزه خواهد کرد.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | سیم داستان | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de