ویروس سنبله: ویکتوریا تایید 134 موارد در میان سخت جدید مستند

“چگونه می تواند شما را سرزنش ویکتوریایی دیروز برای شیوع زمانی که آن را خود دولت تصمیم به استخدام یک بی کفایت خصوصی امنیتی به محافظت از کسانی که در قرنطینه?” امروز میزبان کارل Stefanovic پرسید برتر Daniel Andrews این صبح است. “این باور نکردنی فاجعه بار سرهم بندی کردن درست در مقابل درب.”

“آن را مورد سرزنش ویکتوریایی” آقای اندروز پاسخ داد. “اما همه ما باید یک بخش را به بازی و همه ما باید با تمرکز بر کسانی که همه چیز ما را تحت تاثير قرار دهد.”

مرتبط: به دنبال آخرین اخبار coronavirus

استرالیا ثبت کرده است در مجموع 8566 موارد COVID-19 با 3244 در, New South Wales, 2824 در ویکتوریا, 1068 در کوئینزلند 443 در جنوب استرالیا 621 در غرب استرالیا 228 در تاسمانی 108 در, Australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی.

استرالیا coronavirus مرگ و میر است 106.

به روز رسانی زنده

برتر Daniel Andrews زده توجه داشته باشید خوش گفت: دولت قادر خواهد بود به “recommence ما باز” با همکاری با یکدیگر.

“اگر همه ما با هم کار کنند در طول این شش هفته به عنوان دردناک و خسته کننده و دشوار است که خواهد شد که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به طرف دیگر از این stay-در-خانه دوره او گفت:” در طول کنفرانس مطبوعاتی خود. “ما قادر خواهیم بود سپس recommence باز ما در یک محتاط راه است.

“ما قادر خواهید بود برای تعمیر آسیب به اقتصاد است که این ویروس در حال انجام است و در طول راه ما قادر خواهید بود برای حمایت از کسانی که نیاز است که حمایت از, که آیا آن کسب و کار, خانواده, افراد, یا در واقع جوامع است.

“این به من گفت: این وضعیت که هر کسی خواست می شود اما در این واقعیت است که ما باید مقابله با. به انجام در غیر این صورت به تظاهر که این واقعی نیست به تظاهر که ما باید گزینه های دیگر.”

ویکتوریا در حال حاضر 2942 موارد COVID-19 مارک افزایش 134 در دیروز.

در اینجا یک شکست سریع:

– 11 نفر متصل به موجود شیوع بیماری

– 123 موارد تحت بررسی هستند.

– در حال حاضر 75 مورد در قفل شده-پایین مسکن عمومی برج.

– وجود دارد 860 فعال موارد

– 41 ویکتوریایی در بیمارستان است. هفت نفر از این افراد در حال دریافت مراقبت های ویژه.

دولت انجام 29,424 آزمون دیروز.

آلبری شورای شهر شهردار کوین مک گفت: آن را یک “رسوایی” که هر ماشین بود که متوقف در NSW-ویکتوریا مرز.

“این است که سیدنی این Albury-Wodonga و مردم فقط تحت درمان مانند آنها باید درمان شود در اینجا,” او گفت: 2GB.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت که او خوشحال است با مرز بسته شدن عملیات در حال انجام است.

“من فکر می کنم این مسخره به بیرون آمدن یک روز در این مرز عمل و رسیدگی به شکایات” او گفت:.

“شاید او نیاز به پایین رفتن و صحبت کردن با پلیس شده اند که کار را از طریق شب در انجماد شرایط حفاظت از سلامت مردم کمک کنند.

“این یک زمان به خودخواه.”

یک مرد در حال کار با یک جوانی خیریه دستگیر شد خارج قفل شده است-پایین مسکن برج در Flemington, ملبورن, فقط قبل از 10ساعت در روز سه شنبه شب در حالی که تلاش برای ارائه مواد غذایی به ساکنان.

چشمگیر, دید از دستگیری نشان می دهد پلیس ازدحام و او را به زمین قبل از او yells “من نمی توانم نفس بکشم”.

در این درگیری یکی از بسیاری که صورت گرفت پس از خیریه داوطلبان استدلال با پلیس در خارج از 12 هلند دادگاه که در آن ساکنان شده اند قادر به ترک خانه های خود از روز شنبه.

استرالیا رحمت متوسطه انجمن جوانان اتصال وارد فقط پس از 9 ساعت با بسته بندی مواد غذایی برای ساکنان. داوطلبان ادعا می کنند آنها منتظر اطراف برای حدود نیم ساعت قبل از تحویل قادر به شروع و مبارزه آغاز شد در مدت کوتاهی پس از.

مشاور Tigist Kebede فیلم برداری این حادثه و شنیده فریاد به اجازه رفتن به عنوان آنها در درگیری با پلیس.

“لطفا همین حالا او را خفه لطفا … او فقط در تلاش برای ارائه مواد غذایی,” او می گوید.

لحظاتی بعد سه افسر به نظر می رسد برای مقابله با او به زمین باعث Ms Kebede را خواستار صلح برای تبدیل شدن به بیشتر وحشتزده و ناامید.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

– هانا مور

ساکنان در تلاش برای عبور از مرز بین NSW و ویکتوریا در حال رو به تاخیر صبح امروز رانندگان با صرف تقریبا یک ساعت در ترافیک برای آنچه که معمولا در پنج دقیقه سفر.

بسیاری از رانندگان ویکتوریا کارگران در تلاش برای رسیدن به محل کار از طریق آلبری اما گسترده وجود دارد صف با توجه به پست های بازرسی پلیس.

ادامه مطلب: عظیم تاخیر در مرز

ویکتوریا و نیو سات ویلز به توافق بسته مرزهای بین دو کشور شب گذشته.

مجوز ویژه ای هستند که صادر شده برای کسانی که نیاز به سفر بین ایالتی برای کار و یا دلایل بهداشتی.

تصویر: David Gray/گتی ایماژ

Woolworths فقط ابقاء خرید حد دو مورد در هر مشتری در سراسر 27 دسته بندی محصولات در ویکتوریا در فروشگاه و آنلاین پس از یک افزایش در تقاضا است.

ادامه مطلب: عظیم صف در سوپر مارکت ها

محدودیت اعمال خواهد شد به شرح زیر است:

• سبزیجات منجمد

• سیب زمینی منجمد

• میوه های یخ زده

• ماهی منجمد

• مرغ منجمد

• قبل از بسته بندی سوسیس از گوشت بخش

• قبل از بسته بندی همبرگر بتس Rissoles و کوفته از گوشت بخش

• قبل از بسته بندی هویج

• قبل از بسته بندی سیب زمینی

• سرد شیر تازه

• قطعه قطعه قرص نان از نانوایی بخش

• پیتزا یخ زده

• حزب منجمد تنقلات

• وعده های غذایی یخ زده

• غذاهای دریایی منجمد

• آب سرد

• قبل از بسته بندی بیکن

• بافت

• ماکارونی خشک

• تخم مرغ

• آرد

• دست Sanitiser

• عمر طولانی شیر

• گوشت چرخ کرده

• حوله کاغذی

• برنج

• شکر

رول توالت نیز باقی خواهد ماند محدود به دو هر مشتری.

امروز میزبان کارل Stefanovic متهم ویکتوریا دولت که مسئول یک “فاجعه بار سرهم بندی کردن” اجازه داده است که این ویروس به گسترش از طریق دولت است.

“چگونه می تواند شما را سرزنش ویکتوریایی دیروز برای شیوع زمانی که آن را خود دولت تصمیم به استخدام یک بی کفایت خصوصی امنیتی به محافظت از کسانی که در قرنطینه از او پرسید: برتر Daniel Andrews. “این باور نکردنی فاجعه بار سرهم بندی کردن درست در مقابل درب.”

“آن را مورد سرزنش ویکتوریایی” پاسخ آقای اندروز. “اما همه ما باید یک بخش را به بازی و همه ما باید با تمرکز بر کسانی که همه چیز ما تحت تاثیر قرار می.

“اگر شما بیمار هستید شما نمی توانید بیرون بروید. اگر شما بیمار هستید شما باید تست کنید. قوانین وجود دارد برای محافظت از ما.

همه ما باید به دنبال قوانین است. که مورد سرزنش کسی. آن را به سادگی در مورد درستی به مردم توضیح شرایطی که ما در آن هستیم و گام های بعدی است که ما را به.

“چه رفته است که غیر قابل قبول است. به من. به همه است. اما من نمی تواند تغییر دهد. همه من می توانید انجام دهید این است را دشوار تماس در حال حاضر به نگه داشتن ویکتوریایی امن و به ما را به طرف دیگر از این.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

آقای اندروز گفت: 3000 نفر قفل شده در مسکن برج در ویکتوریا هستند “پیشرفت خوب”.

خواست که خود را مستند به پایان خواهد رسید و او گفت: “ما در حال پیشرفت بزرگ رفتن درب به درب تست هر یک از ساکنان.

“من سپاسگزار به آنها. آنها در شرایط بسیار دشوار است. این یک وحشتناکی دشوار مستند برای آنها را به تحمل است. ما در حال گرفتن پشتیبانی به آنها. ما در حال گرفتن پشتیبانی به آنها. ما در حال گرفتن تست انجام می شود.

“به محض این که من باید این نتایج سپس هدف این است که آنها را در همان موقعیت به عنوان بقیه از شهری ملبورن.”

آقای اندروز هنوز هم توضیح نمی دهد که دقیقا چه چیزی اتفاق افتاده است در قرنطینه به جرقه یک ویروس جدید در ویکتوریا.

که امروز میزبان کارل Stefanovic پرسید برتر به “سطح با مردم در مورد آنچه اتفاق افتاده در قرنطینه” او پاسخ داد: “که دقیقا به همین دلیل وجود مستقل پرس و جو.”

“شما می دانید پاسخ در حال حاضر. شما باید ثابت نقض احتمالا” پاسخ Stefanovic.

“مهم ترین چیز برای ما به انجام است که باید سیاستمداران بررسی خود اما به مناسب طول بازو روند” آقای اندروز پاسخ داد. “ما یک قاضی بازنشسته انجام آن کار است. که واقعا مهم است.

“چه اتفاق می افتد در هفته ها و ماه های آینده است که او را به انجام کار خود را و از آن خواهد شد بدون ترس و نفع و گزارش شده است که وجود دارد خواهد بود برای همه ما به در نگاه کنید.”

ادامه مطلب: لیگ برتر کبابی با امروز میزبان

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت که او احساس درد از وادار کردن دولت خود را به یک سخت دوم مستند.

“هیچ کس می خواست می شود در این موقعیت گفت:” امروز. “مردم خشمگین هستند. من خشمگین اما ما نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی رخ داده است. ما به سادگی باید برای پاسخ دادن به شرایط ما. این سختی اندازه گیری. اما این خواهد شد آن را به جلو و از بالا ما می دانیم که این کار خواهد کرد. اما تنها اگر همه ویکتوریایی هم بچسبند و اقامت دوره ها در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im