ولادیمیر پوتین: روسیه ضعیف قدرتمند

شانون Gormley: پوتین شاید هرگز بیشتر نا امن تر از او در این لحظه. به طور طبیعی او فقط ساخته شده یک چنگ زدن به صورت مادام العمر قدرت.

ولادیمیر پوتین الهام بخش بسیاری از افکار (“او مرد بد” فکر می کند جان مک کین در خاطرات خود; “او را تبدیل به جدید من بهترین دوست ؟” فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر) اما هیچ کدام تا مشترک به عنوان دو رقیب ایده رئیس جمهور روسیه قدرت هر ruminated بر دشمنان او اما هر ظاهری به مخالفت دیگر: “پوتین ضعیف است” فکر می کنم برخی از; و یا فکر می کنم دیگران “پوتین قوی است.”

در واقع پوتین است که هر دو ضعیف و قوی. ارتباط بین هر یک با کیفیت تر است پویا از صرف همزیستی و سستی تقویت خود تهدید و خود را تهدید تقویت خود سستی به روسیه-مراقب مشاهده کرده اند. بیشتر نا امنی پوتین می شود بیشتر وحشت زده می شود; بیشتر وحشت زده می شود و بیشتر تهاجمی او می شود; تهاجمی تر می شود, بیشتر بی پروا او می شود; تر و بی پروا او می شود بیشتر ناامن می شود—و غیره و غیره به عنوان کریمه ضمیمه آمریکا, انتخابات دخالت با سوریه است قربانی.

و پوتین شاید هرگز بیشتر نا امن تر از او در این لحظه به طور طبیعی او فقط ساخته شده یک چنگ زدن به صورت مادام العمر قدرت. به عنوان محبوبیت او کاهش یافته است او برگزار همه پرسی برای تمدید دوره ریاست جمهوری محدودیت های است که می تواند اجازه می دهد او را به حکومت به 80s. آن است که از ضعف است که او تلاش کرده است برای اطمینان از او حکومت می تواند به عنوان یک قدرتمند برای زندگی است.

به “پوتین ضعیف نه قوی” اعتقاد قانع کننده است: او را تحت روسیه رنج می برد, از قبر و مشکلات آشکار است. وجود دارد مشکلات اقتصادی: قیمت نفت در حال پایین; روبل بسیار پایین; تحریم هستند; تحریم ها ماندن; افراد جوان در حال ترک. افراد سیاسی خود را پایه را تهدید به ترک او به ویژه بیش از یک نافرجام پیشنهاد برای بالا بردن سن بازنشستگی. این کشور صرف پول بیش از حد حمایت از جدایی طلبان در خارج از مرزهای خود و در درون مرزهای آن به اندازه کافی پول نگه داشتن افراد بالای خط فقر; مردم زیر خط فقر زندگی می—یکی در هر چهار خانواده ها با فرزندان—سازمان دیده بان با عصبانیت به عنوان رئیس جمهور متحدان و پسر رئيس جمهور در قانون و رئیس جمهور خود را تبدیل به چند میلیاردرهای. برخی از کسانی که هم پیمان شده اند هدف تحریم.

ادامه مطلب: ولادیمیر پوتین جنگ در برابر حقیقت و عدالت و سرگئی Magnitsky

علاوه بر مشکلات اقتصادی وجود دارد مشکلات بهداشتی—و نه وجود دارد این مشکل بهداشتی بدتر ساخته شده و با تمام مشکلات اقتصادی و مشکلات اقتصادی در مجموع بدتر به نوبه خود. روسیه—که در آن نیمی از تمام امکانات پزشکی را بدون آب داغ و نیمی از تخت بیمارستان قطع شد, بین سال 2000 تا 2015 با توجه به وال استریت ژورنال—دارای سومین شماره از تایید COVID-19 نفر در جهان: بیش از 650.000. هر چند مشخص نیست که دقیقا چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از ویروس پوتین می تواند داشته باشد قطعا بیشتر انجام می شود برای جلوگیری از گسترش آن است که ممکن است پیشتر کاهش در تولید ناخالص داخلی روسیه.

اگر چه رئیس جمهور روسیه ضعف ممکن است گزارش نشده و با توجه به رسانه های روسی را از نقاط ضعف مردم روسیه نمی تواند کمک کند توجه است که تحت سیستم در حال حاضر آنها رنج می برند منیفولد غیر قابل تحمل ضعف خود را دارند. در چند سال گذشته برخی از پوتین متحدان خود اند و در برابر سیاست خود را شکست; برخی از پوتین خود اعضای حزب را اجرا کنید به عنوان مستقل. پوتین تصویب امتیاز پایین تر از آن شده است در سه دهه.

بله پوتین ضعیف است—در واقع این استدلال تنها به عنوان قانع کننده به عنوان “پوتین ضعیف نه قوی” استدلال “پوتین قوی نه ضعیف” استدلال.

مرتبط با: ولادیمیر پوتین در نظر این Newfoundland مرد ‘دوست’

در درون مرزهای آن رسانه های روسی تا حد زیادی تحت پوتین شست و روسیه موسسات تا حد زیادی به مراتب بیشتر توسط پوتین, کنترل, پوتین روسیه طولانی ترین-حکم رهبر پس از استالین و هر چند محبوبیت او کم است در مقایسه با گذشته اش خود را بالا است در مقایسه با بسیاری از گذشته و حال رهبران غربی.

فراتر از روسیه این کشور می تواند به نظر می رسد حتی قوی تر. روسیه به گرجستان حمله کرد. این حمله به اوکراین است. کشورهای اسکاندیناوی هستند و ترس آن را با حمله به آنها را. این کاملا احتمالا تحت تأثیر جنگ داخلی در خاورمیانه در حمایت از یک دیکتاتور که به قتل و شکنجه و آواره میلیون ها نفر از مردم خود تحت تأثیر آمریکا انتخابات ریاست جمهوری به نفع یک سریال جنسی ضارب که کسب و کار مجبور به اعلام ورشکستگی چندین بار و تحت تأثیر یک همه پرسی به نفع باعث خرابی آن کشور است.

این اقدامات از یک مرد ضعیف اما یکی از قوی—حداقل آنها خواهد بود او بودند و نه خیلی ضعیف. پوتین ماجراهای خارج از کشور به معنای درخواست تجدید نظر به مردم خود که دلیل خوبی برای احساس disempowered در کشور خود و ممکن است مایل به احساس disempowered در جهان است.

خطر پوتین به شمار تقویت و مبهم دولت از خطر افتادن در آن او زندگی می کند. و در حال حاضر زمانی که پوتین قدرت تهدید است—با همه گیر توسط اقتصاد با سرخوردگی از مردم روسیه—آن است که shored تا در یک حرکت متحرک توسط یک روح شکننده شکیبایی که روسی-روزنامه نگار آمریکایی جولیا Ioffe یک بار به عنوان “کلاسیک پوتین و کلاسیک روسی: با استفاده از جسارت تجاوز به ماسک ضعف به انتقام عمیق خشم و در همه هزینه ها برای زنده ماندن.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “ضعیف قدرتمند.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de