رای گیری مهم است – اجازه دهید آن را اجباری

من مدت طولانی است که یک منتقد از بسیاری از “اصلاحات” به روند رای گیری. در حالی که من دلسوز به ایده ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل و یا در حال حرکت آن را به یک “انتخابات آخر هفته” من به طور کلی دوست ندارم اولیه رای گیری و رای گیری از طریق پست. من نفرت ایده رای گیری آنلاین. و من فکر می کنم کاهش سن رای دادن به 16 پوچ است. تحت شرایط عادی من می خواهم خیلی بیشتر دلسوز به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر هر چند نه لزوما در توافق با همه استدلال خود را.

تهمت و ادعا می کند که یک انتخابات-با-ایمیل خواهد بود بنابراین مملو از تقلب و فساد که این امر می تواند نامشروع (احتمالا تنها اگر او را از دست داده). تقلب باید یک نگرانی, اما من فکر می کنم او بزرگ نمایی خطر قابل توجهی. مخالفت من به پست الکترونیکی-در رای گیری متفاوت است. من فکر می کنم روز انتخابات باید ملی مهلت چرا که مهلت تمرکز ذهن و استطاعت هر کس همان اطلاعات برای کار با. رای گیری باید برخی از تلاش به خاطر این که تلاش های جدا از مردم که خود را رای و شهروندی خود به طور جدی از کسانی که نمی. من هم فکر می کنم روز انتخابات مهم مدنی آیین.

اما این نه زمان عادی. آن را کاملا معقول و منطقی است که فرمانداران و سایر مقامات دولتی می خواهید به چشم پوشی از جرم-جمع آوری وقایع در طول یک بیماری همه گیر. ما شاهد ناامید کننده ای تجدید حیات در COVID-19 مواردی چون مردم متوقف اجتماعی فاصله برای تظاهرات احزاب و میخانه می خزد.

بنابراین در اینجا یک آزمایش است. بیایید نه تنها اجازه می دهد پست الکترونیکی-در برگه های رای بیایید رای گیری اجباری برای همه, فقط این یک بار.

تاپیک کل مدرسه مترقی فکر می کردم که عاشق این ایده از رای دادن اجباری. برخی آن را دوست دارم چرا که آنها باور دارند که این امر کمک به کاهش گفته مهلک نقش پول در سیاست است. دیگران مانند آن برای اغلب بد تعریف آرمانی یا مدنی ، و برخی مانند این ایده زیرا آنها باور دارند که وجود یک ذخیره ارتش بسیار لیبرال رای دهندگان وجود دارد که می توانم همه شیوه ای از سیاست مترقی پیروزی.

جالب اینجاست که تهمت مشترک به یک نظریه مشابه. او به طور مداوم صحبت می کند — و توییت! — در مورد قریب به اتفاق “اکثریت خاموش” است که قاطعانه در کنار او.

وجود دلیل کافی به این باور است که هر دو طرف در اشتباه هستند و این جهانی حضور نمی خواهد به طور چشمگیری تغییر نتایج انتخابات. اما بحث در مورد آن.

بیایید پیدا کردن. تحت شرایط عادی دولت فدرال کمی نقش در انتخابات و درستی است. اما یک بیماری همه گیر مانند یک جنگ است و یکی از معدود مشروع استثنا به طور منظم, منظور از قانون اساسی موظف دولت محدود. ما نمی دانیم که چگونه این بیماری همه گیر را بازی می آیند نوامبر. اما آن را غیر منطقی است که فرض کنیم که حداقل در برخی از ایالت ها رای دهی در مراکز رای گیری خواهد بود دلیلی خطرناک گزاره. بنابراین دولت فدرال کمک متحده برای اطمینان از آزاد و عادلانه و جهانی رای گیری از طریق پست.

در حالی که من شک و تردید هستم که اجباری ملی برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری تغییر خواهد کرد که نتیجه آن جالب خواهد بود برای پیدا کردن اگر من حق هستم. اما من بیشتر شیفته این فرصت را ایجاد کنید در سطح محلی است.

برای گوش دادن به دموکرات ایران است که تنها پزشک و ذینفع از رای دهندگان “سرکوب” و مشارکت کم. اما این به سادگی درست نیست در سطح محلی است. برای مثال شما می دانم که عاشق کم رای دهندگان? از لحاظ سیاسی قدرتمند و غنی و شهری و معلمان اتحادیه های کارگری. میزان مشارکت برای انتخابات هیئت مدیره مدرسه است که معمولا رقت انگیز کم اما نه در میان اعضای اتحادیه و متفقین بوروکرات. از آن فکر می کنم این راه: اگر همه رای دادند در انتخابات محلی سهم از رای دهندگان ساخته شده است تا از معلمان و مدیران می تواند معادل یک خطای بزرگ. اما با گفتن تنها 10 درصد مردم در انتخابات آنها ناگهان تبدیل به یک قاطع رای گیری بلوک است که محافظت از منافع خود را دارد.

همان پویا را می توان با یک میزبان از مسائل محلی تصمیم گرفت در انتخابات از مسائل مربوط به اوراق قرضه به سوالات در مورد منطقه بندی و پلیس.

یونس گلدبرگ است editor-in-chief از اعزام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im