معاونت پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس را فشار دهید تا coronavirus کاخ سفید روز جمعه گفت او دومین کسی که با این نسخهها کار در کاخ سفید پیچیده شناخته شده برای تست مثبت برای این ویروس این هفته است.

رئیس جمهور تهمت که علنا شناسایی آسیب دیده پنس دستیار او “نگران نیست” در مورد این ویروس گسترش در کاخ سفید است. با اینحال مقامات گفته بودند پله تا پروتکل های ایمنی برای پیچیده است.

پنس سخنگوی کتی میلر که تست مثبت جمعه شده بود در سال های اخیر در تماس با پنس اما نه با رئیس جمهور. او ازدواج کرده به استفان میلر یک تهمت مشاور. کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در مورد اینکه آیا استفان میلر شده بود را آزمایش کردند و یا اگر او هنوز هم کار در خارج از کاخ سفید است.

کتی میلر حال آزمایش منفی پنج شنبه یک روز قبل از نتیجه مثبت است.

“این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تست کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد.”

مثبت تست برای ارشد پنس دستیار یک روز پس از مقامات کاخ سفید تایید کرد که یک عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

شش نفر بودند که در تماس با Miller برنامه ریزی شده بود به پرواز با پنس روز جمعه به Des Moines, آیووا در نیروی هوایی ، آنها برداشته شد از پرواز فقط قبل از آن در زمان خاموش به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

هیچ یک از این افراد شد برگزاری نمایشگاه علائم اما خواسته شد به deplane به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود “از فراوانی احتیاط” یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: سفر با پنس. تمام شش بعد از آزمایش منفی کاخ سفید گفت.

این مقام گفت: کارکنان در بال غربی در حال آزمایش به طور منظم اما خیلی از پنس کارکنان — که با این نسخهها کار در کنار درب در دفتر اجرایی ساختمان — تست شده کمتر. کتی میلر بود در هواپیما بود و نه برنامه ریزی شده بود و در سفر.

پنس که تست شده است به صورت منظم مورد آزمایش قرار گرفت جمعه.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: دولت بود و پله کاهش تلاش در حال حاضر توصیه می شود توسط کارشناسان بهداشت عمومی و در نظر گرفتن سایر اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی از رئیس جمهور.

مراتع گفت: کاخ سفید بود “احتمالا امن ترین جایی است که شما می آیند.”

کاخ سفید نیاز به دمای روزانه چک از هر کسی که وارد کاخ سفید پیچیده و تشویق اجتماعی فاصله میان کسانی که مشغول به کار در ساختمان است. دولت نیز به کارگردانی به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار. هر کسی که می آید در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است آزمایش روزانه برای COVID-19.

“ما در حال حاضر قرار داده و در چند پروتکل هایی است که ما به دنبال در, بدیهی است که مطمئن شوید که رئیس جمهور و فوری کارکنان ایمن ماندن. اما آن را فقط به رئیس جمهور آن را به همه کارگران است که در اینجا … روزانه” مراتع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im