وال استریت به پایان می رسد اندکی متلاطم روز بیشتر و بالاتر; قیمت نفت خام سقوط

وال استریت را تکان داد خاموش ضعیف شروع و به پایان رسید لرزان روز بیشتر بالاتر است. S&P 500 0.2% جمعه آوردن هفتگی خود به دست آورید 3.2 درصد.

قیمت نفت خام کاهش یافت و پس از اهمیت حیاتی شش راست دستاوردهای که در وزن انرژی سهام. کوچک-سهام شرکت را بیش از دو بار به عنوان به خوبی به عنوان بقیه از بازار این هفته یک سیگنال صعودی نشان می دهد که سرمایه گذاران انتظار دارند که اقتصاد در مسیر بازیابی.

در خارج از کشور هنگ کنگ شاخص اصلی کاهش 5.6% پس از چین ساخته شده حرکت بیشتر برای محدود کردن مخالفان سیاسی در این مستعمره سابق بریتانیا. بازارهای اروپایی و بازده اوراق قرضه مخلوط شد.

پس از نصب یک قوی دوباره بجای اول برگشتن در آوریل سهام را منعکس اطراف این هفته به عنوان معامله گران به دنبال علائم با اشاره به بازار جهت.

“ما در یک بیت از یک نگه در حال حاضر به دنبال آینده کاتالیزور گفت:” برایان لویت بازار جهانی استراتژیست در Invesco. “هنوز هم وجود دارد موارد بسیاری از عدم اطمینان ما به کار ،

بازارهای سهام ایالات متحده خواهد بود بسته شنبه برای یادبود روز تعطیلات.

امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال و خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای COVID-19 انگیزه سهام بالاتر برای بسیاری از هفته است. سرمایه گذاران در حال شرط بندی که اقتصاد و سود شرکت خواهد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا و کشورهای سراسر جهان به آرامی باز کردن دوباره.

معامله گران محتاط باقی می ماند که بازگشایی کسب و کار می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت های بالقوه hobbling تلاش برای به دست آوردن ملت را کتک اقتصاد در حال رشد دوباره.

Foot Locker تضعیف 10.7% پس از خرید کفش ورزشی و پوشاک خرده فروش در گزارش سه ماهه نتایج سقوط کرد که به خوبی از وال استریت را پیش بینی. Deere & Co. ارسال شده در فصلنامه نتایج که در صدر تحلیلگران تخمین می زند اما سهام خود را از دست داده به زمین پس از اولیه به دست آوردن کشویی 1.1%.

قیمت نفت کاهش یافت, خوراکی شش روز رگه برنده. معیار آمریکا نفت خام کاهش یافت 2 ٪ به حل و فصل در $33.25 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش 2.6% به حل و فصل در $35.13 در هر بشکه رسید.

نفت خام از آغاز سال در حدود 60 دلار در هر بشکه کاهش یافت اما در اوایل سال جاری به عنوان تقاضا غرق شد با توجه به گسترده سفر و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی مربوط به کوروناویروس. قیمت افزایش یافته است در این ماه به عنوان تولید کننده نفت سازمان ملل کاهش در خروجی و تدریجی بازگشایی اقتصاد در سراسر جهان رانده اند تا تقاضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im