می خواهید درست-جرم پیگیری به ‘Tiger King’? سعی کنید این

برای صرفه جویی در تکرار بیایید تصریح می کند که “تکان دهنده” توصیف هر واقعی جرم و جنایت در این لیست است.

تعداد زیادی از عالی مستند بررسی جرایم — “The Times of Harvey Milk” ارگاسم با قتل و little-girl-می شود-هنر-سوپراستار افسونگر “My Kid Could Paint که” ممکن است شامل تقلب — اما در ذهن من درست-جرم doc تنها میآید اگر جرم خود را در جلو و مرکز.

به عنوان نشان داده شده در HBO را در زمان واقعی-جرم سری “من رفته در تاریکی” این نوع از داستان است که منجر به وسواس به tweeting در مورد “ببر پادشاه” و یا در قبل از رسانه های اجتماعی به روز متراکم تابلوهای پیام با نظریه ها در مورد باور نکردنی تابیده بررسی قتل از “پله” (که مدیر شده قبلی و حتی بهتر از فیلم های شما در لیست زیر).

این درست است-جرم عناوین نشان می دهد وجود دارد هیچ محدودیتی برای ویژگی از تجربه انسانی است.

“Dear Zachary” (2008)

هشدار: این یک فروشي. مدیر Kurt Kuenne در اصل در نظر گرفته شده که می تواند در تمامیت خود را در یوتیوب, برای مخاطب از یک: یک کودک به نام Zachary که می دانستم که هرگز پدر خود اندرو. او به قتل رسیده توسط Zachary را که فرار کرد و به کانادا, راه اندازی یک فک انداختن دنباله ای از حوادث به پایان رسید که در فاجعه غیر قابل تصور و در نهایت جدید کانادا قوانین.

“بهشت گمشده” سه گانه (1996-2011)

داستان وست ممفیس سه گفته شده است در فیلم های متعدد و کتاب اما این فیلم که به دنبال دستگیری سه گت, نوجوانان برای ظاهرا شیطانی قتل در آرکانزاس وجود دارد از ابتدا. Joe Berlinger و بروس Sinofsky که او نیز ساخته شده دلخراش “برادر حافظ” در مورد یک مرد مسن در دادگاه قتل را از برادر خود رفت و عمیق پس از چند بد منجر می شود و شاهدان دروغین تا دنباله منجر به حقیقت است.

به تازگی آزاد “غرب ممفیس سه” از سمت چپ جسی Misskelley جونیور, Damien Echols و جیسون بالدوین حضور در یک نمایش ویژه از “Paradise Lost 3: Purgatory” در طول 49th Annual جشنواره فیلم نیویورک در آلیس Tully در سالن چهار شنبه, اکتبر. 10, 2011 در نیویورک است. (AP Photo/اوان Agostini)

“قتل در یک صبح یکشنبه” (2001)

تنها واقعی جرم و جنایت مستند برنده اسکار جای تعجب است مبهم با توجه به این پدیده بود که مدیر Jean-خاویر Lestrade بعدی پروژه “راه پله” پیچ خورده واقعی جرم و جنایت سری که نگه داشته با اضافه کردن فصل جدید به عنوان تحولات جدید ظاهر بیش از 14 سال دوره. به همان اندازه گیج “صبح یکشنبه” است tidier — هنگامی که آن را بیش از شما می دانید چه اتفاقی افتاده است که یک جکسونویل فلوریدا., گردشگری به قتل رسید — اما همچنین در مسائل مربوط به حقیقت و ذهنیت.

“جهش ایمان” (2004)

آن شگفت انگیز صمیمیت می آید از این واقعیت است که بسیاری از این فیلم به ضرب گلوله کشته شد توسط شرکت کنندگان بودند که مردد به اشتراک گذاشتن داستان خود را. در نهایت همه نشان داد و در یک درگیری که می آید به سر زمانی که یک مرد مورد آزار قرار گرفته توسط یک کشیش کاتولیک روم زمانی که او یک نوجوان بود متوجه می شود که نه تنها کشیش فرار عدالت اما او همسایه خود را.

“13” (2016)

Ava DuVernay, بهترین فیلم در حال حاضر رایگان در یوتیوب است که این نگران کننده نگاه میراث قانون اساسی ایالات متحده را 13th متمم. بر خلاف دیگران در این لیست نیست نگرانی یک خاص جرم اما “13” متقاعد کننده ای استدلال می کند که در راه برده داری هرگز به پایان رسید در ادامه تا به امروز با جرم حبس و ناعادلانه دستگاه قضایی. مورخ کوین Brodie یکی از بسیاری از کسانی که استدلال می کنند که نژاد پرستی در آمریکا جرم است: “اگر ما سیاه و سفید ما این محصولات از تاریخ است که اجداد ما را انتخاب کنید نیست.” این افراد عبارتند از: پارک مرکزی پنج بعد شخصیت DuVernay را “زمانی که آنها به ما مراجعه کنید.”

“نازک خط آبی” (1988)

اغلب اشاره به عنوان نمونه ای از قدرت, فیلم, Errol Morris’ کلاسیک منجر به انتشار Randall Adams بود که به اشتباه به جرم قتل یک افسر پلیس است. بافی مصاحبه و دوباره لوایح در حالی که شتاب, سرعت, داستان موریس’ فیلم زمان تحریک آمیز, هیجان انگیز — و آن را حتی فیلم او برنامه ریزی شده به. موریس تصادفا در مورد در حالی که تحقیق در مورد آنچه که در نهایت خود را تبدیل به “دکتر مرگ”.

“برج” (2016)

من علاقه بسیار باریک و سبک فرعی از غیرداستانی فیلم, انیمیشن, مستند, این است که هیپنوتیزم یک مورد تیراندازی در دانشگاه تگزاس در سال 1966. یک فرد مسلح قرار خود را در یک عرشه مشاهده و در زمان هدف در دانشجویان و استادان که در این شاعرانه فیلم قطاری با تاکید ویژه بر قهرمانان کمک کرد که برخی از مردم برای زنده ماندن و دیگران برای جلوگیری از خطر است. انیمیشن ساده و زیبا و یک راه حل منحصر به فرد برای به تصویر می کشد اتفاقاتی که در سمت چپ کمی شواهد تصویری.

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im