می خواهید برای ایجاد خود را ، شش نکته یاد گرفتم از آزمون و خطا

شما لازم نیست که به دوختن و یا حتی صرف بیش از 10 دقیقه—برای قرار دادن با هم یک غیر پزشکی ماسک صورت است که می تواند کمک به جلوگیری از گسترش عفونت

در حال حاضر که مقامات خوشا به استفاده از غیر پزشکی ماسک صورت به عنوان یک راه برای کاهش شانس شما ممکن است گسترش عفونت به دیگران هزاران کانادایی کشیده اند خود را در ماشین آلات دوخت از ذخیره سازی. برخی وجود دارد کاملا استادانه درست شده الگوهای وجود دارد خارج وجود دارد که نیاز به آیتم های مانند نازک الاستیک طناب—که تقریبا فروخته شده در سراسر جهان است. اما هیچ ترس. ساخت ماسک نیاز ندارد دوخت مهارت های پیشرفته و یا تجهیزات (من نه). این حتی شامل یک چرخ خیاطی. به من اعتماد کن.

در تعطیلات آخر هفته من ایجاد یک ماسک که درگیر هیچ دوخت و در همه حال فقط یک تکه پارچه و دو به طور منظم باندهای لاستیکی زیر متحده جراح عمومی خود دانلود آموزش تصویری. سپس من آن را بهبود کمی (نگاه کنید به نکته هیچ. 5) با برخی از دست دوخت. زمان از شروع تا پایان: پنج تا 10 دقیقه, دوخت و اتو گنجانده شده است.

مرتبط: چرا که در مورد چهره در پوشیدن ماسک مشکل است

و همچنین من کشیده من Bernina خیاطی از ذخیره سازی. این مادر من بود و خیلی قدیمی است که تقریبا تمام قطعات فلزی به جای پلاستیکی. آن است که هیچ علاقه داشتن به تنظیمات و یا بخیه یا هر گونه الکترونیک در همه. من چهار پارچه ماسک زیر را آسان گام به گام توسط به گام دستورالعمل در نیویورک تایمز سایت. برای اولین بار در زمان حدود 30-40 دقیقه به استاد بقیه شد سریع تر و سریع تر است.

در طول راه من نمیفهمد چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که دیگران را به خود ماسک.

 1. می دانم که سطح مهارت خود را: اگر شما هرگز دوخته رفتن برای هیچ-کوک نسخه. اگر شما می توانید انجام دهید اساسی دوخت با یک ماشین وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های آنلاین.
 2. اگر شما در حال رفتن به دوختن و آماده برای انطباق, انطباق, انطباق: من تا به حال هیچ الاستیک برای برگزاری این ماسک به سر من, بنابراین من ساخته شده روابط طولانی از پارچه (اچ برش جدید بند کفش در نیم). برای کسانی که بدون راست پین به هم نگه لایه از پارچه امتحان کنید پین های ایمنی. یا از یک همسایه برای برخی از منابع.
 3. ایجاد یک قالب از کاغذ یا مقوا قبل از برش پارچه: این در واقع یک مستطیل بنابراین هیچ مهارت های سطح بالا درگیر هستند. و بله ساخت خطوط نازک با قلم روی پارچه به عنوان راهنما برای برش کاملا درست است. شما در حال ساخت یک ماسک نه شب.
 4. آهن به عنوان شما را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است: هر فاضلاب می داند که تکرار اتو بسیار مهم است به یک نتیجه خوب. من به عنوان برنامه ریزی شده که در آن pleats خواهد زمین در ماسک خود من سعی کردم گزینه های مختلف اتو به من رفت تا من راضی بود. سپس به من دوخته شده و دوخته.
 5. اگر شما لازم نیست که یک چرخ خیاطی و می خواهید برای بهبود بدون دوختن, ماسک پس از آن صرفه جویی کردن در اطراف برای یک سوزن و نخ: آنها احتمالا وجود دارد در جایی. استفاده از آنها برای دوختن به پایان می رسد از پارچه بسته و شاید هم ایجاد نوعی pleats ایجاد شده در دوخته نسخه های است که کمک به شکل ماسک به چهره. آن را نمی باید کاملا آن را فقط به کار.
 6. استفاده از بهترین پارچه شما: بیهوشی و انفورماتیک media lab در دانشگاه استنفورد را به گروه پزشکی است و انجام تجزیه و تحلیل بر اثر مشترک پارچه استفاده می شود که در غیر ماسک های پزشکی. به منظور آنها عبارتند از:
 • چای حوله
 • پنبه پارچه مخلوط (مانند پنبه-پلی استر)
 • ضد میکروبی صبح ؟
 • کتانی
 • پنبه تی شرت
 • بالش (بالاتر تعداد موضوع بهتر)
 • ابریشم
 • شال

من با استفاده از یک محکم بافته شده پارچه های پنبه ای که من سال پیش برای برخی از طولانی فراموش شده پروژه. من شسته و خشک شده آن را در حرارت بالا. من قطع کردن یک بالش برای داخل لایه. و بله, من اتو هر دو پارچه و بالش مواد به آنها را به عنوان صاف به عنوان ممکن است قبل از برش.

نتایج نهایی برنده شدن نیست من هر خانه-ec, جوایز, اما من با استفاده از ماسک های خانگی تمام هفته در هنگام راه رفتن خارج. بهترین از همه آنها آزاد بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im