وارن reevaluates بلومبرگ قطره بعد از سه شنبه

توسط استیو مردم و لایحه بارو

لس آنجلس (AP) — New York, میلیاردر مایک بلومبرگ به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری و ماساچوست ایالت الیزابت وارن شد بازشناسی نامزدی وی روز شنبه به عنوان بالابر روند در دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه lurched رو به جلو پس از یک متعاقب سه شنبه.

بلومبرگ شد سومین شکست خورده دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی به خروج در این مسابقه در سه روز. مانند دیگران او تایید جو بایدن برنده بزرگ در سوپر شنبه با پیروزی در 10 از 14 متحده و به نام او بهترین شانس را برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

سناتور. برنی ساندرز به شدت انتقاد کرد و برگشت در یک شنبه در کنفرانس خبری در ورمونت اعلام کرد خود را در “گردن-و-گردن” مسابقه با بایدن با وجود این معاون سابق رئیس جمهور حمایت قاطع از حزب دموکرات استقرار.

“آنچه در این کمپین من فکر می کنم به طور فزاینده ای در مورد این است که طرف شما هستند؟” ساندرز گفت. “شده است وجود دارد هرگز یک کمپین در تاریخ اخیر است که گرفته شده و کل سیاسی. که ایجاد کار است که دیوانه وار سعی کنید به شکست ما است.”

جدید حس فوریت از ساندرز و متحدان او آمد و تنها چند ساعت بعد از احیا بایدن به ثمر رساند پیروزی از تگزاس به ماساچوست احیای پیشنهاد ریاست جمهوری بود که teetering در لبه فاجعه تنها چند روز پیش از آن.

ساندرز کشف و ضبط بزرگترین جایزه با یک پیروزی در کالیفرنیا اما موفق به کسب تنها سه ایالت دیگر.

Warren ساندرز’ مترقی متحد بود در ازدحام با مشاوران در روز چهارشنبه برای تعیین اگر وجود دارد یک دلیل برای ماندن در مسابقه پس از او سه شنبه wipe-out. او برنده یک دولت واحد به پایان رسید و در جایگاه سوم پس از بایدن و ساندرز در خانه خود در ایالت ماساچوست است.

ساندرز تایید کرد که او صحبت می کرد با وارن اوایل روز شنبه

“چه سن. وارن به من گفت که او در ارزیابی خود کمپین” او گفت:. “او را به خود او تصمیم خود زمان.”

در حالی که وارن آینده نامشخص است روز سه شنبه دور از رای گیری کمک کرد روشن است که حزب دموکرات به ریاست جمهوری زمینه که شامل بیش از یک و نیم دوجین نامزد یک هفته پیش تا به حال تبدیل به یک مرد مسابقه.

هر دو مردان انتظار می رود برای شروع به دریافت سرویس مخفی حفاظت با توجه به بایدن مبارزات انتخاباتی رئیس Rep. Cedric ریچموند که گفت: خانه میهن کمیته امنیت خواسته است که سرویس مخفی برای محافظت به تمام باقی مانده عمده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

بایدن و ساندرز در حال حاضر سرویس مخفی نام کد: بایدن را “سلتیک” و برنی است “بی باک”

بایدن انتخاباتی است که آغوش خود را تمدید وضعیت به عنوان یک جبهه دموکراتیک-دونده است و رفتن در حالت تهاجمی در برابر Sanders. ریچموند لعنتی این سناتور ورمونت برای نشان می دهد که دموکراتیک ایجاد تبانی علیه مترقی به کاخ سفید پیشنهاد. ریچموند گفت: بایدن درآمد خود را رای.

“من فقط نمی دانم که آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب در نظر گرفته شد بخشی از حکومت” ریچموند گفت و اشاره کرد که بایدن را حمایت قاطع میان سیاه و رای دهندگان به او گسترده نماینده دستاوردهای در آلاباما کارولینای شمالی و ویرجینیا در میان کشورهای دیگر.

آفریقایی آمریکایی رای دهندگان او ادامه داد: درک اهمیت “نامزدی یک فرد است که آنها می دانند نامزدی یک فرد است که می توانید برنده شوید.”

Sanders کمپین چهارشنبه اعلام کرد که آن را شروع پخش سه کمپین جدید تبلیغات در آریزونا و فلوریدا, آیداهو, ایلینوی, میشیگان, می سی سی پی در ایالت میسوری و اوهایو و واشنگتن, ایالات متحده است که برگزاری مقدماتی مارس 10 و 17 مارس است.

یکی از آگهی های جدید ویژگی های آرشیو فیلم از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ستایش Sanders. آن را نه چندان ظریف از تلاش های سناتور ورمونت به تضعیف بایدن غالبا spotlighting نزدیکی اش به اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز چهارشنبه به تماس بایدن قوی سه شنبه نمایش “طوفان کامل” و تقویت طولانی خود را-در حال اجرا استدلال که حزب دموکرات را برای حرکت به توقف ساندرز از برنده شدن نامزدی.

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تهمت نیز به نام وارن “خودخواه” برای ماندن در این مسابقه به دلیل آن را “لطمه می زند برنی بد.”

بایدن پیروزی مجهز شدند دموکراتیک رای دهندگان که شکست راه خود را تنها چند روز قبل از مصاحبه برگه های رای خود یک موج از اواخر شتاب که درهم مسابقه در چند ساعت. در برخی از ایالتها در اواخر deciders ساخته شده تقریبا نیمی از رای دهندگان با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان در چندین دولت شرکت کنند ، او جلب حمایت از یک ائتلاف گسترده ای از میانه رو و محافظه کاران آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان مسن تر از 45.

ساندرز’ موفقیت ثابت کرد او می تواند تحویل در شاید بزرگترین آزمون خود را decadeslong فعالیت های سیاسی. موفقیت خود را ساخته شده بر روی یک پایه از انرژی لیبرال ها افراد جوان و Latinos. اما او قادر به اندازه کافی پهن درخواست تجدید نظر خود را به رای دهندگان و فارغ التحصیلان دانشگاه را که تا بخش قابل توجهی از رای دهندگان دموکرات با توجه به AP VoteCast.

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در روز سه شنبه که فراتر از جغرافیا کلاس و نژاد. و مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک او سمان وضعیت خود را به عنوان پرچمدار برای دموکراتها استقرار بال.

معاون سابق رئیس جمهور نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست و مین. او برنده نماینده-ثروتمند تگزاس در جنوب غربی ایالت مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس — در علاوه بر این به Oklahoma.

ساندرز باز شب که بی چون و چرای جبهه دموکراتیک-دونده و امیدوار به ادعای یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود. این اتفاق نمی افتد. و در حالی که او به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا او برنده فقط سه ایالت دیگر: او در ایالت ورمونت یوتا و کلرادو است.

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent و کارکنان است. وزش رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از 12 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000.

در بیانیه ای اعلام خروج خود بلومبرگ قول داد به ماندن درگیر در 2020 انتخابات و هدف نهایی خود را برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن است و شکست در این پاییز.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن.”

بایدن مشاوران گفت: آنها نمی بلافاصله می دانید چه انتظار از بلومبرگ تایید حرکت رو به جلو.

سابق شهردار نیویورک دارای متعهد به تبدیل خود را از کمپین گسترده عملیات به سمت دموکرات ها هدف بزرگتر از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. آن را بلافاصله روشن نیست اگر بلومبرگ خواهد با استفاده از منابع سازمان برای کمک به بایدن در نامزدی مبارزه با Sanders.

بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت: بایدن است “هیجان زده” به بلومبرگ را پشتیبانی می کند. اما او گفت: گفتگو در مورد آنچه که مهر تایید به معنی در عمل در حال انجام است.

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 566 نمایندگان به بایدن 501 به ساندرز و 61 به وارن. شماره در حال انتظار برای تغییر عنوان جدید متحده گزارش تعداد آنها و به عنوان برخی از نامزدهای شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر خواهد Weissert و برایان Slodysko در واشنگتن و کاتلین Ronayne در لس آنجلس کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>