طرف متخاصم از فرهنگ جنگ به نوشتن نسخه خود را از تاریخ

دادستان کل ویلیام بر مشتعل و در عین حال یکی دیگر از طوفان هفته گذشته با رد همه اتهامات علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. سپس بر انداخت گاز بیشتر در این آتش زمانی که کاترین Herridge از CBS از او پرسید: “زمانی که تاریخ به نظر می رسد در این تصمیم چگونه می توانم به شما فکر می کنم از آن خواهد شد نوشته شده است؟”

“خوب” بر پاسخ داد: “تاریخ نوشته شده توسط برندگان پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است.”

کامل نقل قول تبدیل به کمتر بدبینانه تر از همه جا صدا نیش می زنند. Barr افزود: “من فکر می کنم منصفانه در تاریخ می گویند که این یک تصمیم خوب به دلیل آن را تایید حکومت قانون است. آن را تایید کرد … استانداردهای وزارت دادگستری و آن undid چه بی عدالتی است.”

خود من از نظر فلین قسمت است که سابق تزئین کلی رفتار ضعیف توسط خود پذیرش دروغ گفتن به اف بی آی — اما FBI رفتار وحشتناکی بیش از حد. فلین گرفتار شد تا در یک ضد جاسوسی بررسی که شد سیاسی تحقیقات جنایی را بدون شواهد و مدارک کافی به جرم.

من اعتقاد دارم که آن را ممکن است بر انجام آنچه که او فکر می کند بهترین است برای وزارت دادگستری و کشور است. آیا او ساخته شده تصمیم گیری درست, اما چیزی است که مورخان بحث خواهد شد ،

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به گور کلیشه در مورد برندگان و یا “فاتحان” نوشتن تاریخ است.

“من می شنوم که با عبارت تمام وقت و آن drives me crazy,” دانشگاه ماساچوست مورخ وینسنت Cannato به من گفت. او تصدیق وجود دارد برخی از حقیقت وجود دارد. اگر رومی ها فتح برخی از سلتیک مرداب رومیان نوشت: در تاریخ خود را. این دردسر Cannato به ذکر است که امروزه “مقدار زیادی از تاریخ می شود نوشته شده توسط بازنده است.’ خیلی از حرفه ای تاریخی امروز است اختصاص داده شده به دوره نقاهت بعد صدای به حاشیه رانده شدند.”

چه آزار دهنده در مورد بر استفاده از پند و موعظه است که او را با استفاده از یک نیمه واضح در مورد باستان تاریخ نظامی دموکراتیک به سیاست و حکومت قانون است. این پیشنهاد حتی با هشدارهای که او تصمیم گیری خواهد شد توجیه تاریخ تنها اگر طرف خود را برنده نگران کننده است.

که چگونه آن کار می کند. هالیوود نویسندگان که شغل خود را از دست در طول دوران مک کارتی شد بدیهی است که نمی بودند اما آنها در نهایت کردم به نوشتن تاریخ خود را شکست. استاندارد کتاب های درسی امروز میآموزد که آنها قهرمانانه شهدا از fascistic اخلاقی وحشت بیش از کمونیسم. (این داستان واقعی است تا حدودی پیچیده تر است.)

پس از آن وجود دارد این پرسش که چگونه مورخان را درمان مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. اگر شما را به صحبت برخی در دولت شما را بشنود که تاریخ را پشتیبانی کردن آنها. من پیدا کردن آن را دشوار است به شامل شک و تردید من در مورد آن. حتی کسانی که می گویند آن تمایل به جلوگیری از این ادعا که تاریخ خواهد بود به نوعی به ناروا خود را. بلکه آنها می گویند که سیاست های خاصی را توجیه و یا این که افرادی که قربانی زیادی برای نگه داشتن کاخ سفید بر روی ریل خواهد شد برخی از همدردی.

شاید. اگر من تا به حال به شرط یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن از قدرت اکثریت قریب به اتفاق دولت های خاطرات خواهد بود خود خدمت و در نتیجه کاملا محکم از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

از سوی دیگر چیزی Cannato به من گفت که باعث می شود من فکر می کنم من می تواند اشتباه است. در دوران مدرن برندگان ارسال نمی بازنده سابقه. بازنده نوشت خود را. پس از جنگ جهانی اول آلمان نوشت: نسخه خود را از حوادث — در مورد چگونه آنها را با ضربات چاقو در پشت خائن و یهودیان — که یکی از دلایلی که ما رو از جنگ جهانی دوم است. به طور مشابه, ژاپنی جنگ جهانی دوم از دست داد اما نوشت خود را در تاریخ و در نتیجه موفق به نشانی میراث امپراتوری ژاپن.

فرهنگ جنگ نیست, جنگ داخلی اما سهام مشابه پویا. هر طرف مشترک به طور افراطی روایات مختلفی در مورد این کشور و این بار. اگر امروز شما در واقع بر این باورند تهمت بزرگ است رئیس جمهور شما احتمالا نمی خواهد متوقف کردن فکر کردن در آن را فردا به ویژه هنگامی که بسیاری از مردم بر این باورند که منفور مردم از تو متنفر است اثبات عظمت است. تاریخچه ممکن است فقط تا پایان بودن بیشتر “خبر جعلی.”

یونس گلدبرگ است editor-in-chief از اعزام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de