سازمان دیده بان نوازندگان الکس کوبا و روشن بدون در کنسرت

سازمان دیده بان هنرمندان کانادایی انجام از ایمنی و راحتی از خانه خود را

سازمان دیده بان دو اجرای برنامه توسط کانادا نوازندگان در مارس 1—الکس کوبا و روشن بدون در کنسرت شروع 7 p. m. ET. شما می توانید جریان کامل اجرای برنامه از راحتی از خانه خود را به عنوان شما را از خود جدا کنند.

URGNT یک موسیقی جمعی با هم را توسط علامت Marczyk لیمو سطل Orkestra است قرار دادن در این کنسرت پس از جهانی COVID-19 همه گیر منجر به لغو صدها کنسرت و نشان می دهد و دیگر تجمعات در سراسر جهان است. Maclean’s است حمایت از این کنسرت ارائه شده توسط Kultrún جهان جشنواره موسیقی.

پل ولز: Coronavirus شهر ارواح: معرفی موسیقی زنده از سالن های خالی

این کنسرت بخشی از یک سری از رایگان livestreamed رویدادهای موسیقی بیش از چند هفته آینده. سازمان دیده بان آخرین کنسرت های جاری در maclean’s: Measha Brueggergosman مسکو آپارتمان مقدس نفس نفس گیره و کندن ریشه.

این صفحه را نشانه و بررسی و یا بازدید macleans.ca/inconcert برای تماشای الکس کوبا و روشن بدون اجراهای در مارس 1 در 7 p. m. ET. این کنسرت نیز جاری می شود در maclean’s Facebook صفحه و همچنین Maclean کانال یوتیوب.

در مورد هنرمندان

الکس کوبا

هر چند مطرح شده در آرتمیسا یک ساعت خارج از هاوانا الکس کوبا هنری است که به عنوان پرت و دور افتاده به عنوان محل او حل و فصل است و زندگی را برای بیش از پانزده سال: Smithers, B. C., 14 ساعت در شمال ونکوور. موسیقی خود را در یک بار شامل ریشه های خود را و منحصر به فرد است که ترکیبی از سبک های داشتن همکاری با هنرمندان اعم از Jason Mraz به Ron Sexsmith و Nelly Furtado; و با گرد هم آوردن ملودی popsoul قلاب و راک آکورد.

یک به جلو فکر کردن, indie در, فکر, هنرمند, Alex انباشته شده است به طور پیوسته در حال رشد زیر را در میان منتقدان و طرفداران و بیش از 20 جایزه و نامزد را به نام خود از جمله چهار Latin Grammys و دو Junos جوایز و سه نامزد جایزه گرمی.

آیا گوش دادن به یکی از آهنگ های خود را:

روشن بدون

پاک کردن بدون یک نوع مایع غیر دودویی ضبط هنرمند نقطه از ونکوور کانادا است. آنها نشان می دهد چشم انداز خلاق خود را از طریق transpirituality و تقدیس آغاز مهم تکامل در روایت اطراف ترانس + femme شادی و هنر است. با آخرین ویژگی های از اپرا Tyler Perry, فوربس و فیدر و با بیش از 5 میلیون جریان در Spotify در به تنهایی روشن بدون کانال های موسیقی است که به poignantly مناسب برای زمان ما.

آیا گوش دادن به یکی از آهنگ های خود را:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de