سازمان دیده بان Socalled و پل چانه در کنسرت

کانادا نوازندگان انجام خواهد شد از خانه های خود را و شما می توانید جریان آن زندگی می کنند در شب جمعه

سازمان دیده بان دو اجرای برنامه توسط کانادا نوازندگان در آوریل 24—Socalled و همچنین به عنوان پل چانه —کنسرت در 7 p. m. و 8 p. m. ET بود. شما می توانید جریان کامل اجرای برنامه از راحتی از خانه خود را به عنوان شما را از خود جدا کنند.

URGNT یک موسیقی جمعی با هم را توسط علامت Marczyk لیمو سطل Orkestra است قرار دادن در این کنسرت پس از جهانی COVID-19 همه گیر منجر به لغو صدها کنسرت و نشان می دهد و دیگر تجمعات در سراسر جهان است. Maclean’s است حمایت از این کنسرت هایی که توسط Ashkenaz جشنواره به زندگی و وحدت, موسسه خیریه.

پل ولز: Coronavirus شهر ارواح: معرفی موسیقی زنده از سالن های خالی

این کنسرت بخشی از یک سری از رایگان livestreamed رویدادهای موسیقی بیش از چند هفته آینده. سازمان دیده بان آخرین کنسرت های جاری در maclean’s: Measha Brueggergosman مسکو آپارتمان مقدس نفس نفس گیره و کندن ریشه.

این صفحه را نشانه و بررسی و یا بازدید macleans.ca/inconcert برای تماشای Socalled و پل چانه اجراهای 24 آوریل در 7 p. m. و 8 p. m. ET بود. این کنسرت نیز جاری می شود در maclean’s Facebook صفحه و همچنین Maclean کانال یوتیوب.

در مورد هنرمندان

Socalled

Socalled (با نام مستعار. جاش mmm sports zone) یک پیانیست, آکوردئون, تهیه کننده, خبرنگار, عکاس, فیلمساز, شعبده باز, کاریکاتوریست و عروسک خیمه شب بازی ساز مستقر در مونترال. او به سخنرانی و باعث شده است کلاس های کارشناسی ارشد در جشنواره های موسیقی در سراسر جهان از مسکو به پاریس از لندن به لس آنجلس و از کراکوف به سان فرانسیسکو و انجام شده است در هر قاره.

شرکت ارائه Socalled از Ashkenaz جشنواره و زندگی در نصف النهار مرکز هنرهای به تعویق افتاد به طوری که آنها تیمی با URGNT را صمیمی آنلاین عملکرد Socalled از خانه خود را.

آیا گوش دادن به یکی از آهنگ های خود را:

پل چانه

در حال رشد در جزایر کیمن واردات تاثیر و الهام از هر گونه بود که همیشه و در همه جا ریشه دوانده در پل چانه را حس هویت. علاوه بر این اخلاق DIY فرهنگ و ابتکار نمونه توسط خود چینی-جامائیکا پدر و مادر مهاجر بخشی از آنچه او را جلب کرد به انعطاف پذیر فلسفه هیپ هاپ در حالی که تحصیل کلاسیک و جاز در مدرسه و درس خصوصی موسیقی. در نهایت خود را قوی موسیقی پایه و پاره پاره اخلاق کار خواهد دیدار با اشتهای سیری ناپذیر خود را برای جدید و هیجان انگیز برای تلفن های موبایل پیشرو او نسبت به ضرب و شتم محور موسیقی الکترونیک.

او عملکرد شرکت-ارائه شده توسط وحدت, موسسه خیریه.

آیا گوش دادن به یکی از آهنگ های خود را:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de