سازمان دیده بان مقدس بریده بریده نفس کشیدن در کنسرت

سازمان دیده بان تورنتو-بر اساس گروه موسیقی مقدس بریده بریده نفس کشیدن در کنسرت در 7 p. m. و در 31 مارس است. عمل خود را ترکیبی از موسیقی و داستان سرایی با عملکرد هنر است. شما می توانید لحن در به در-خانه کنسرت از آسایش خود را.

URGNT یک موسیقی جمعی با هم را توسط علامت Marczyk لیمو سطل Orkestra است قرار دادن در این کنسرت پس از جهانی COVID-19 همه گیر منجر به لغو صدها کنسرت و نشان می دهد و دیگر تجمعات در سراسر جهان است. Maclean’s و Solotech نیز حمایت از این کنسرت.

پل ولز: Coronavirus شهر ارواح: معرفی موسیقی زنده از سالن های خالی

این کنسرت بخشی از یک سری از رایگان livestreamed رویدادهای موسیقی بیش از چند هفته آینده. سازمان دیده بان آخرین کنسرت های جاری در maclean’s: Measha Brueggergosman و مسکو آپارتمان.

این صفحه را نشانه و بررسی و یا بازدید macleans.ca/inconcert به تماشای مقدس Gasp عملکرد در تاریخ 31 مارس در 7 p. m. ET. این کنسرت نیز جاری می شود در maclean’s Facebook صفحه و همچنین Maclean کانال یوتیوب.

مشاهده این پست در Instagram

فردا! در 7pm ET جریان در facebook در URGNT یا maclean’s یا در urgnt.ca #urgntlive 6 – مقدس Gasp انجام “Mmm Urkh اما” “Mmm Urkh اما یک کار جدید از موسیقی و ادبیات مقدس Gasp نوشته شده برای کلارینت باس و سازهای کوبه ای. این داستان از یک زن و مرد که داشتن به این نتیجه رسیدند که مشکلات خود را در ارتباط بوده است ناشی از ناتوانی در برقراری ارتباط سوار بر یک رادیکال آزمایش در زبان و متعهد به زندگی با هم است که در آن سه کلمه به تنهایی تا به حال ادا. داخلی تم ها در این کار جدید ممکن است به خوبی طنین انداز با کسانی که به دام افتاده در خانه به نام اجتماعی فاصله. آن را ممکن است به عنوان یک داستان اخطار برای کسانی که در حال رشد بی تاب و خصمانه نسبت به عزیزان خود. لذت بردن از است.” لطفا همچنان به حمایت از این پروژه و کمک به ما در رسیدن به هدف ما لینک زیستی. #urgntlive #urgnt #macleansmagazine #macleans #theholygasp #mmmurkhbut . . . . @macleansmag #livestream #exclaimdotca #nowmagazine #cbcnews #sharpmagazine #ctvnews #citytvnews #etcanada #bbcnews

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط URGNT (@urgntmusic) on

در زمینه: موسیقی کانادا Coronavirus انتخاب سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im