بستن احزاب دیگر برای ما کار نخواهد کرد مگر اینکه سیاستمداران مخالف و یا بستگان خود را در زمان و پول خود را برای حضور در. اما نه دلسرد بلغور.

بتواند برای هر موجود دفاع و یا انحراف از جاستین ترودو ما رسوایی های دولت و نمایندگان مجلس تکیه آشنا رویکرد لیبرال امنیت پتو از انواع: استفان هارپر whataboutism.

به تلافی از “سمت خود را بمکد بیش از حد” است که بیشتر به طور معمول پناه hyperpartisan عضو شورای نظارت مدت در رسانه های اجتماعی. اما توییتی و hashtagged tit-for-tat بازی در حال حاضر تمایل به خونریزی به ما قانونی بحث و جلسات بنابراین سیاستمداران که باید بهتر بدانید که در تعامل منطقی مغالطه بیش از حد. آنها در پاسخ به اتهام, اتهام تخلف du Jour توسط لایروبی تا اتهام تخلف ده سال 2008 و یا بالا بردن 2015 را به ظاهر بی ضرر به وقوع پیوست.

در ویکیانبار کمیته مالی لیبرال نمایندگان مجلس به طور معمول سعی در “Whatabout” محافظه کاران بر خود حاکم روز و دیگر احزاب مخالف مشارکت با ما موسسه خیریه و ما بعد. این african scholar برادران gamely بازی همراه است.

مرتبط با: هر تعداد مهمی در ما درام که مصرف اتاوا

“به دانش خود را باید فدرال محافظه کار مجلس یا وزرا یا نخست وزیر و یا افرادی که وابسته به حزب محافظه کار و یا هر گونه دیگر حزب مخالف به نظر می رسد در ما حوادث و/یا میزبانی ما حوادث؟” کبک MP آنی Koutrakis خواسته به عنوان اینکه صرف حضور افراد با ترودو نام خانوادگی در, انگیزشی, روز دانش آموز در هاکی عرصه شد و گودال و آب آلو از لیبرال ها’ زمان اخلاقی ظروف سرباز یا مسافر. در پیگیری سوال لیبرال بیشتر رفت: “به طور خاص آیا شما به یاد بودن سرويس رايگان فورشيرد در 24 ساسکس در آوریل 2013 پس از ما در طول روز در اتاوا?” به هارپر روز!

کریگ و مارک african scholar رفت و در یک نام-حذف ولگردی و قانونی شکنی: Laureen هارپر را میزبان ما پذیرش در نخست وزیر اقامت; آلبرتا محافظه کار MP مایک دریاچه بوده و بر ما حمایت مرحله به بحث در مورد اوتیسم و پسرش; پیتر مککی همسر Nazanin Afshin-Jam صحبت محافظه کار دشت premiers اسکات وزارت معارف و برایان Pallister بودند از حامیان بزرگ—و در طرف دیگر این طیف استانی NDP رهبران راشل Notley and Wab Kinew در ظرفیت های مختلف ، “واقعا ما قدر که این موضوع از خدمات نیست یک مسئله سیاسی ما امیدواریم که نباید یک مسئله سیاسی—که هر حزب معتقد است در گرفتن جوانان داوطلب و خدمت” کریگ در پاسخ به Koutrakis’ به آرامی lobbed سوالات.

هنگامی که شان فریزر, یک, Nova Scotia لیبرال خواست در مورد برنامه های ما با دولت های گذشته, Craig کردم به ذکر سابق محافظه کار وزیران تونی کلمنت و جیم فلاهرتی و ارائه این راحتی انتخاب factoid: “Tدر اینجا بوده ام سال های گذشته در دولت های قبلی تحت هارپر که در آن ما در واقع تا به حال یک درصد بالاتر از کل بودجه ارائه شده توسط دولت فدرال نسبت به سال گذشته تحت ترودو دولت است.” این یک ادعا است که تلاش برای نوک پا راه رفتن گذشته این واقعیت است که آن را در سال گذشته که ترودو کابینه به کارگردانی برداری از عجله طراحی شده $543.5 میلیون برنامه (از جمله حدود 43.5 میلیون در اداره پرداخت) به african scholar-رهبری موسسه خیریه.

مرتبط: پنج takeaways از Kielburgers’ شهادت

دیگر سیاستمداران یا زن و شوهر نیست درگیری با سازمان که مدتها به بیان آن نمی پرداخت برای ظاهر—به جز چند انتخاب سخنرانان که آیا “کمکی” حوادث در کنار ما روز از جمله جاستین ترودو مادر و برادر ساشا. بنابراین پتانسیل تضاد منافع نمی اعمال می شود با وجود تیره و تار تشابه حاکم نمایندگان مجلس تلاش خود را می کنیم. “می خواهم بدانم اگر آقای دریاچه مادام هارپر آقای Pallister—آنها پرداخت شده توسط سازمان شما و یا آیا آنها شما را درگیر با یک و نیم میلیارد دلار قرارداد؟” نماینده محافظه کار مجلس مایکل بارت خواسته در این کمیته ، (کریگ در یک non-جواب پاسخ داد که او واقعا قدردانی خود کار تمام است.)

ارتباط سیاستمداران از همه راه راه به ما خدمت می کنند را به یاد مردم از این موسسه خیریه دیرینه شهرت خوب کار می کند که رهبران در سراسر کانادا و در سراسر دهه به دنبال خود را متصل. استفان هارپر نیز خوشحال به شریک خود و کمک های مالی دولت با Aga Khan, سال قبل از ترودو پذیرفته شده یک هلیکوپتر بلند به بشردوستانه رهبر مذهبی جزیره خصوصی. با Aga Khan به عنوان با ما به اشتراک گذاشتن یک مرحله همان است که فرود خود را به یک اخلاق بررسی های بسیار دیگری.

ترودو خود را بازی کرده بود این بیت از ما whataboutism در اوایل این ماه در مجلس عوام بحث بنابراین آنچه در مورد احتمال او دوباره زمانی که او چهره عوام کمیته?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im