من به تازگی در زمان یک سفر جاده ای با یک نسبت از معدن که بسیار با خوشحالی ازدواج برای مدت زمان طولانی.

هنگامی که شما گیر در یک ماشین با کسی که برای ساعت ها در پایان شما را وادار به می دانم که بسیاری در مورد آنها وجود دارد مقدار زیادی به انجام علاوه بر این به هر یک از دیگر تمام داستان های خود را. در پایان روز دوم, ما می خواهم به اشتراک گذاشته شده مقدار زیادی از خنده و اشک ریختن برخی بیش از حد.

پس از او به من گفت که داستان چگونه او می دانست که او می خواست به ازدواج همسرش (که بسیار شیرین است و که من نمی های) یک سوال نگهداری آزار دهنده در من, بنابراین من او را در روز بعد. آیا او فکر می کنم او فقط “خوش شانس” به اندازه کافی برای دیدار با یک فرد مناسب برای او و یا او فکر می کنم او می خواهم که به ملاقات شخص دیگری که می توانست حق را برای او اگر او و همسرش هرگز مسیرهای عبور?

پیدا کردن آنچه شما ارتباط سبک دلبستگی می گوید در مورد شما. سپس در اینجا 18 راه برای قرار دادن جرقه در sexless ازدواج.

او در مورد آن فکر کرد در حالی که قبل از پاسخگویی و در نهایت گفت که او فکر هیچ یک از ما منحصر به فرد است و وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می تواند از لحاظ فنی ” حق ” برای هر یک از دیگر. من خیلی مطمئن نیستم که در مورد من فکر می کنم او یک دختر زیبا یک-از-نوع و او خیلی خوش شانس است. من نمی دانم که بسیاری از زوج های شاد به طوری که او به نظر می رسد مانند یک اسب شاخدار به من. اما شاید او درست است.

نویسنده و فیلسوف Alain de Botton نویسنده ویروسی مقاله ای برای نیویورک تایمز به نام چرا شما ازدواج با فرد اشتباهکرده و دیگری را: او می گوید: بسیاری از ما ازدواج با فرد اشتباه است و درست است. آیا این درست است ؟ می تواند وسواس ما با پیدا کردن بازی مناسب بود کاملا غلط به رهبری?

عشق یک مهارت است نه یک غریزه

اولین چیزی de Botton اشاره می کند این است که بسیاری از ما هیچ ایده چگونه به کسی عشق. ما در اطراف تفکر ما فقط می توانید اعتماد ما احساسات و همه چیز خوب خواهد بود. ما می خواهیم به دنبال دل ما و باور ما آن را می دانم زمانی که ما با فرد مناسب. اما می گوید de Botton “اگر شما در حفظ و خود را زیر احساسات شما تقریبا قطعا یک اشتباه بزرگ است.”

یکی از دلایل این است که چون پدر و مادر ما به ما آموخت آنچه عشق را احساس می کند و در بسیاری از موارد که در اوایل عشق احساس بد. به oversimplify آن – اگر ما تا به حال خلق و خوی وحشتناک اما ما می دانستیم که او واقعا دوست داشت ما به دنبال کسی که با خلق و خوی وحشتناک. ما ممکن است آن را دوست دارم اما آن را مانند خانه احساس می کند. “ما نمی در تلاش برای خوشحال بود; ما در تلاش به رنج می برند در راه است که احساس آشنا” توضیح می دهد که de Botton.

اگر ما بخواهیم برای غلبه بر این که ما نیاز به یادگیری چه عشق واقعا است. و de Botton می گوید: این یک مهارت است نه یک غریزه است. آن را به آموخته است. پس ما چگونه یاد بگیرند به عشق کسی ؟ “هسته ای از عشق می گوید:” de Botton “آیا تمایل به تفسیر رفتار کسی…به اعمال خیریه و سخاوت از تفسیر است.” به قول یک بحث او به همه ما وحشتناک و غیر ممکن است زندگی می کنند. بنابراین ما نیاز به قطع هر یک از دیگر برخی از کساد. “عشق نیست فقط تحسین قدرت آن را نیز تحمل ضعف و شناخت از تردید.” در سفارش به عشق و دوست داشتن در بازگشت ما اجازه می دهد خودمان را به آسیب پذیر می شود. ما باید اعتراف کنیم نیاز به کسی حتی زمانی که از آن می رود در برابر تمام غرایز ما باید قوی و محافظت از خودمان است.

سازگاری ندارد پیش نیاز

مشکل دیگر این است که ما فکر می کنم ما باید برای پیدا کردن کسی که سازگار با آمریکا به منظور ایجاد رابطه ما کار – ” حق ” فرد است. ما در نرم افزار دوستیابی و پاسخ به سوالات شخصیتی امید به پیدا کردن کسی که فکر می کند در راه ما و همان فعالیت های ما است. ما می خواهیم برای پیدا کردن که بازی کامل است. اما de Botton می گوید این اشتباه است بیش از حد.

“سازگاری یک دستاورد عشق,” او می گوید. آن چیزی است که ما باید از ابتدا. ما اصلا نیاز به سازگار به سقوط در عشق; ما نیاز به کار برای سازگار باشد پس ما هستند در عشق. و این را حس می کند: چند بار باید به شما رفته با کسی که کنه تمام جعبه و به نظر می رسد مانند آنها باید برای شما مناسب است, اما احساس نمی شود هر چیزی را برای آنها ؟ و چگونه بسیاری از بار شما افتاده برای کسی که به نظر می رسد کاملا اشتباه برای شما ؟

هیچ یک از ما کامل می گوید de Botton. پس چرا باید ما انتظار داریم همکاران ما به طور کامل ؟ “تقاضا برای کمال تنها منجر شما به تنهایی. شما نمی توانید به کمال و شرکت. با کسی است که به مذاکره نقص در هر روز است.”

حق فرد مقابل خوب به اندازه کافی فرد

خبر خوب وجود دارد هر چند می گوید de Botton. “همه از ما نمی خواهد را مدیریت برای پیدا کردن حق فرد اما ما احتمالا همه را مدیریت برای پیدا کردن یک خوب به اندازه کافی فرد و این موفقیت است.”

چه خوب-به اندازه کافی فرد نگاه مانند? آنها در حال رفتن به یک ترکیب خوب و بد مثل همه ما. ما در حال رفتن به آنها را دوست دارم گاهی اوقات و بار دیگر ما در حال رفتن به آنها را نفرت. “مردم از حيرت به وحشتناک می گوید:” de Botton. “هر کس که عشق ما در حال رفتن به نا امید ما است.” اما او می گوید نشانه های واقعی بلوغ روانی است که ظرفیت برای جلوگیری از به دنبال کمال و به قبول این واقعیت که ما همه عجیب و غریب و آزار دهنده است و ما فقط به عنوان سخت به زندگی می کنند به عنوان شرکای ما هستند. “هیچ کس آسان است زندگی می کنند.”

می خواهید برای رفتن مداوم? ثبت نام به ما whimn.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

تبدیل شدن به معلمان خوب

به یک ازدواج خوب را با ما خوب است-اما هنوز هم اشتباه برای ما همکاران ما برای تبدیل شدن به معلمان خوب de Botton توضیح می دهد. ما باید به آموزش همکاران ما چگونه به ما در درمان و آموزش آنها را به آنچه که ما نیاز, بدون تحقیر آنها و ساخت آنها احساس کوچک – از آنجا که هیچ کس می آموزد هر چیزی که آنها احساس بد در مورد خود.

و ما رو به خوب تبدیل آموزان, بیش از حد. وقتی کسی به ما می گوید چیزی در مورد خودمان است که باعث می شود ما ناراحت کننده احساس ما حمله کردند. که اغلب به این دلیل که آنها در حال تلاش برای دریافت پیام خود را در سراسر با فریاد یا sulking است که راه برای انجام آن است. “بسیاری از ما وحشتناک معلمان می گوید:” de Botton. “ما هنگامی که ما خسته هستید, زمانی که ما وحشت زده.” همچنین ما قهر. ما می خواهیم همکاران ما به عنوان خوانده شده ذهن ما; ما نمی خواهیم به توضیح آنچه ما می خواهیم و یا چگونه ما احساس می کنیم. “ما رزرو ما sulkiness برای مردم ما عشق که قرار است به عشق ما,” او می گوید. اما “اگر شما توضیح نمی, شما هرگز نمی تواند درک شود.”

بنابراین شاید من با خوشحالی ازدواج نسبی نیست فقط شانس است. شاید او واقعا در عشق: خوب در آموزش, در آموزش, در پذیرش نقص و به نفع شک. و شاید آن را خوب اگر ما به مردم اشتباه چون همه ما اشتباه مردم است. شاید تا زمانی که ما در حال حاضر سعی ما می تواند همه حق مردم است.

این داستان originaly ظاهر او گفت: “- شما احتمالا به شخص اشتباه است. در اینجا به همین دلیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de