“ما بحباله نکاح در اوردن. 4 هفته بعد من فریب خورده’

جید و غارت بودند هنوز هم تازه ازدواج کرده که او متوجه چیزی است که سوار خود را به رختخواب با مرد دیگری.

من به شوهرم غارت برای تنها یک ماه زمانی که من شروع به رابطه با من workmate اندرو.

ما می معاشقه چه احساس سنین و او پسر من fantasised در مورد همه زمان ها است. او ساخته شده آن را برای من روشن است که او احساس به همان شیوه اما او نیز ازدواج, بنابراین ما مجموعه ای از برخی از قوانین است که آن را “lust تنها’ و ما نمی خواهید به سقوط در عشق است.

من هرگز فریب خورده قبل از

من حدس می زنم عجیب و غریب بخشی از داستان من است که من در آن بودم با خوشحالی زندگی در یک عملا رابطه با غارت برای یک دهه و تا به حال هرگز فریب خورده او را قبل از. من شنیده ام داستان در مورد زوج هایی که می خواهم با هم به ماه و سپس تقسیم به زودی پس از آنها ازدواج کردم.

من هرگز واقعا درک که. شاید آنها احساس به دام افتاده و یا چیزی و می خواستم به گسترش بال خود را. من مطمئن نیستم اما در وضعیت من, من فکر می کنم که مدت کوتاهی پس از ازدواج متوجه شدم راب واقعا برای من.

و به جای فانتزی من در مورد اندرو ضعیف را قوی تر.

و بنابراین من بر روی آن عمل کرده

اولین بار من تا به حال رابطه جنسی با اندرو من فقط به خودم فکر کردم: “چرا به من شده است به هدر رفتن این همه وقت با راب زمانی که من باید با اندرو همه همراه؟!”

خشن, من می دانم, اما این که چگونه من احساس. بنابراین اندرو و من در انجام امر ما حدود چهار ماه اما پس از آن او ترسیده بود خود را پیدا کردن – او در حال حاضر او سوء ظن با توجه به اندرو به طور مداوم به خانه بسیار دیر (چون می خواهم با من بوده است).

جالب راب هرگز به نظر می رسید مشکوک. من فکر نمی کنم آن را وارد ذهن خود را که من در او.

در نهایت اندرو به پایان رسید امر ما و من ویران شد

که زمانی که من تصمیم به پایان دادن به ازدواج من. من می دانستم که من در حال حاضر به طور کامل بد در راب زمانی که ما از لحاظ فنی تازه ازدواج کرده است. من واقعا متنفر بودم خودم.

اما كار من ساخته شده من متوجه شدم به اشتباه مرد

یک مرد بزرگ, بله, اما این مرد اشتباه برای من. او بسیار ناراحت شد که من به او گفتم من می خواستم یک طلاق است. من به او بگویید در مورد امر به دلیل من نمی خواهم به صدمه زدن به او بیشتر از من در حال حاضر بود.

به همین دلیل من به او برای ترک او به زودی پس از ازدواج ما بود که با داشتن حلقه در انگشت من فهمیدم چرا من تا به حال ازدواج او را به 10 سال پیش است. این بود که من آماده بازگشت و سپس آن را فقط که من می دانستم که در اعماق او بود نه برای من.

خانواده و دوستان خود خشمگین بودند با من

من مطمئن شد که هدف از تمام این شایعات بی اساس و به درستی چنین است. هیچ کس نمی تواند باور یک ازدواج می تواند گذشته تنها شش ماه هنگامی که ما می خواهم با هم به یک دهه است. آنچه آنها درک نمی کنند این است که ازدواج من واقعا به پایان رسید و چهار هفته بعد از ما عروسی, شب اول من شروع كار من با اندرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de