در فوریه. 20 من لبخند بیش از حد معمول است. این آخرین بار بود که من در زندگی روزمره خواهد بود متشکل از وعده های غذایی که می رسند در درب من, مدرسه, کار, اخبار, فیلم, روزانه, سلامت, چک و basking در خارج از منزل در یک پارکینگ. آن Feb. 21 و من ترک شده است.

برای سفر مانند زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد به ووهان در سپتامبر گذشته من بسته بندی شده به خوبی در پیشبرد. بسته بندی زندگی من در اینجا در ترنتون نمی نیاز به کار زیادی به خصوص از آنجایی که من وارد با حمل. اما من بسیاری از چیزهایی که در حالی که ما در اینجا مانند یک ژاکت های زمستانی دستکش و کتاب. من نیاز به دریافت اضافی کیسه از صلیب سرخ به همه جا آیتم های من خانه با من است.

مقامات بهداشت به ما اطلاع داد که ما دو گزینه برای خروج روز: برای اولین بار بود که برداشت از ترنتون تسهیلات توسط دوستان و یا خانواده; دوم بود که رانده در یک تعریف اتوبوس به Toronto Pearson International airport. از وجود ما می شود در خود ما است.

بیشتر: “من نمی خواهم به ماندن یکی دیگر از 10 روز: زندگی در کانادا تحت coronavirus قرنطینه

یوکان تسلیم در CFB ترنتون که در آن میریام زندگی می کردند به مدت 14 روز تحت قرنطینه (Myriam Larouche)

پس دوستان و خانواده در کبک من تصمیم گرفتند برای گزینه دوم اما یک بار من به پیرسون من مطمئن هستم که آیا من پرواز به مونترآل یا اگر من سعی و سازماندهی rideshare در رسانه های اجتماعی.

صادقانه آن را سخت به شکل تدارکات از این گذشته پا به خانه. آن را احساس می کند مانند من در تلاش برای طرح تمام اطلاعات من به طور معمول. اواخر شب گذشته ما دستور به آماده ترک در 6:30 صبح امروز صبح ما اتوبوس چپ CFB ترنتون در 7:30 a. m. اما هیچ کدام از ما رزرو پروازهای چرا که تا شب گذشته معلوم بود زمانی که ما می خواهم می رسند پیرسون.

آخرین لحظه های هواپیمایی قیمت خواهد شد به احتمال زیاد شیب دار. من شنیده ام این نگرانی از سایر افراد در قرنطینه به خصوص کسانی که خانواده و یا کسانی که نیاز به سفر از فاصله دور (وجود چند نفر در تلاش برای رسیدن به ونکوور). کسی که حتی در سمت چپ ارسال آن توجه داشته باشید در یکی از جمعی تخته درخواست مقامات اگر آنها می تواند به ماندن در قرنطینه برای چند روز بیشتر تا پرواز نخواهد بود به عنوان گران قیمت است. (من شنیده ام این بود که آیا ممکن ساخته است.)

بیشتر: ‘اتاق من است مقادیر روزانه توسط مردم در hazmat مناسب’: زندگی در کانادا تحت coronavirus قرنطینه

میریام در فرودگاه پیرسون پس از خروج از coronavirus قرنطینه (Myriam Larouche)

حتی اگر سفر من نیست که آنها را رها کنید ما را در فرودگاه این احساس می کند مانند پایان یک سفر طولانی است. من که احساس متمایز که یکی می شود در پایان تعطیلات—هنگامی که شما می دانید چیزی قابل توجهی به پایان رسیده است. من تو را دیدم و تعامل با مقامات صلیب سرخ و دیگر ساکنان قرنطینه به طور منظم حتی اگر من فقط می دانم آنچه را که آنها نگاه مانند یک ماسک. همه ما از طریق رفت و چیزی منحصر به فرد و ترسناک و من آنها را از دست. ترک نیز می آید با کمی استرس از رفتن به واقعیت که برای من به معنی کار بر روی پایان نامه تحقیق و نداشتن لوکس از وعده های غذایی دست و تحویل به درب من.

در حال حاضر من مطمئن هستم که زمانی که من قادر خواهید بود برای بازگشت به مرکزی چین طبیعی دانشگاه. این واقعا بستگی دارد در COVID-19 ویروس و هنگامی که آن را برای من امن برای بازگشت به ووهان, چین. در ضمن من دوره های در حال حاضر آنلاین در دسترس, بنابراین من هنوز هم در مسیر تحصیلات تکمیلی در جولای سال 2021 و من قادر به نگه داشتن کار از کانادا تا زمانی که مورد نیاز است.

پس از من وارد شد در ترنتون در فوریه. 7 بیشتر کانادایی ها مانند مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپنشده است تخلیه و رهبری هستند به قرنطینه. بهترین توصیه من به آنها این است که آماده برای برخی از بالا و پایین در طول زمان خود را در انزوا. اعتماد صلیب سرخ و مقامات بهداشتی. آنها وجود دارد برای کمک و حفظ همه سالم است. این احساس می تواند یک فرایند طولانی, اما در پایان, برای من, آن پرواز کرد.

در حال حاضر که من در قرنطینه کامل است, من نمی توانم صبر کنید برای دیدن دوستان و جشن بودن. من هیجان زده برای رفتن به یک مرکز خرید نه لزوما به خرید هر چیزی, اما فقط به راه رفتن به فروشگاه را مرور کنید و سعی کنید در لباس—نوع تجربه شما نمی توانید آنلاین. بیش از هر چیز پس از هفته نیاز به نگه داشتن یک فاصله امن از همه, من به دنبال به جلو به در آغوش گرفتن افرادی که من دوست دارم. که زمانی که من می دانم مثل این است که واقعا بیش از.

میریام صمیمانه می خواهم برای تشکر از هر کسی که به دنبال سفر خود را از طریق قرنطینه به خصوص کسانی که رسیده و پشتیبانی خود را در طول زمان خود را در ترنتون.

—همانطور که به Ishani Nath

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im