Weaponizing به ‘پارادوکس پیشگیری از’

حداکثر فاوست یک نویسنده مستقل و سردبیر سابق از نفت آلبرتا مجله.

در میان همه اخبار بد بودن تولید شده توسط COVID-19 آن را تنها انسان را امتحان کنید و پیدا کردن لنت نقره ای. و وقتی که می آید به بحران فعلی وجود دارد یک مکتب فکری است که نشان می دهد این درس همه ما در حال یادگیری در حال حاضر در مورد خود قربانی همبستگی اجتماعی و منافع متقابل می توان به مبارزه با تغییر آب و هوا.

“ما در حال یادگیری یک شبه که سادگی لزوما ریاضت صرفه جویی نیاز نمی شود, محرومیت, و که ما می توانیم چشم پوشی بسیار زیادی از اوقات فراغت ما و حقوق مصرف کننده اگر آن را در خدمت برخی از هدف بالاتر,” رهگیری‘s چارلز Komanoff و کریستوفر Ketcham نوشت: اخیرا در یک قطعه.

با تریلیون ها دلار از محرک ها گردش در حال حاضر از طریق سیستم مالی جهانی و مطمئنا در این راه وجود دارد و حتی امیدواریم که ما می تواند استفاده از این لحظه به ساخت هر دو سبزتر و اقتصاد کم کربن شیوه زندگی است. “اگر جامعه ما عمل می کنند در نهایت به تولید یک میلیون هواکش و یک میلیارد محافظ ماسک” Komanoff و Ketcham نشان می دهد “مطمئنا ما می توانیم در عرض چند سال از عمل در حد مقیاس بزرگتر به راست می گویند, 1,000,000 توربین های بادی عایق و solarize 100,000,000 ساختمان حک کردن روبان از مسیرهای دوچرخه سواری در سراسر شهرها و حومه شهر و….”

بیشتر: جایی که کانادا coronavirus پاسخ به اندازه کافی خوب نیست

من آرزو می کنم من می توانم به اشتراک گذاری است که امید است. اما من می ترسم که این قضیه ممکن است به نوبه خود درست است و فداکاری ما همه ساخت برای محدود کردن گسترش coronavirus را تنها آن را سخت تر را به انجام آنچه مورد نیاز است برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

که به دلیل وجود یک catch-22 در محل کار در اینجا این است که بهتر است ما در مسطح منحنی بر روی این ویروس بیشتر مردم خواهد شد سوال که آیا ما تا به حال نیاز به سخت سعی کنید در وهله اول. به عنوان امیلی Mazzacurati بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا آب و هوا خطر اطلاعات شرکت چهار بیست و هفت گفته فوربس به تازگی “اگر شما کارها را درست انجام دهید به این معنی که شما هرگز ثابت حق چون شما مانع از چیزهای بد اتفاق می افتد.”

در مقایسه با نجیبانه جهانی بهداشت این است که گاهی شناخته شده به عنوان “پارادوکس پیشگیری است.” رییس موسسه طب هاروی فینبرگ که در سال 2014 ارائه در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, وجود دارد تعدادی از عوامل که ایستاده در راه تلاش برای جلوگیری از منفی سلامت نتیجه به جای پاسخ به آن است.

بیشتر: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

برخی مانند تاخیر طولانی قبل از پاداش به نظر می رسد و این واقعیت است که مزایای پیشگیری همیشه تعلق به کسی که برای آن پرداخت می شود واقعیت اجتناب ناپذیر هستند. دیگران مانند پذیرش قابل اجتناب مضرات به صورت عادی و یا متضاد با منافع تجاری هستند بازتاب از ما کمتر قابل تحسین صفات به عنوان انسان است. اما آنها آن را به مراتب سخت تر را به اقدام پیشگیرانه را از آن باید باشد.

این عوامل شد بر روی صفحه نمایش کامل در طول سال های اخیر بخش از Laura Ingraham تلویزیون نشان می دهد در آمریکا در پاسخ به COVID-19. در آن فاکس نیوز provocateur نامیده می شود توجه به این واقعیت است که کمبود تخت ICU و هواکش است که مقامات بهداشت عمومی بوده است, هشدار در مورد هنوز به تحقق. اما به جای نسبت دادن آن به دیر اجتماعی فاصله تلاش شده است که در جریان هفته در حال حاضر او سرزنش مدل که به آنها اطلاع داد. “آمریکایی ها باید خشمگین در مورد این” او گفت:. “این یک مقدار زیادی از پول است که ما در حال صرف در یک پاسخ است که بر اساس دوباره در معیوب اعداد است.”

The Toronto Sun‘s Candice مالکوم نیز کشیده است که موضوع در ستون های اخیر با این استدلال که “قبل از اینکه ما بیشتر از بین بردن اقتصاد و باعث بی پایان بدبختی و درد و رنج به عنوان کسب و کار در کانادا موفق و خانواده از دست دادن خانه های خود را, ما باید اطمینان حاصل کنید که به اصطلاح کارشناسان ما با تکیه بر به طور کامل در دو بررسی کار خود را.” و در یک اکو از او انتقاد مکرر از هر چیزی برای انجام با تغییر آب و هوا و تلاش برای در واقع در مقابل آن به او پیشنهاد کرد که “این علم است هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل در coronavirus.”

در واقع برای کسانی که ساخته شده اند تضعیف اجماع علمی در سراسر آب و هوا تغییر زندگی خود را اختلاف بین پیش بینی اثرات COVID-19 و آن واقعیت (تا کنون حداقل) خواهد شد در حال حاضر غیر قابل مقاومت فرصت را به بازیگران بیشتر شک خرد جمعی عمل و ایثار است. آن را نیز در خدمت به عنوان یک الگو برای چگونه آنها را قاب تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا که در حال حاضر در جریان است.

فعال آب و هوا سیاست و سیاستمداران که اجرای آن را نمی خواهد دریافت اعتبار برای عمده طوفان که اتفاق نمی افتد و این خشکسالی که در حال برطرف و یا موج گرما که نمی شدید. آنها نمی گرفتن اعتبار برای منافع اقتصادی مرتبط با جلوگیری کسانی که نتایج هر دو. به جای آنها سرزنش برای داشتن مردم هشدار داد که آنها می تواند اتفاق می افتد در وهله اول و برای صرف پول در تلاش برای جلوگیری از نتایج که هرگز به تصویب رسید.

پس چگونه ما فرار از این پارادوکس ؟ وقتی که می آید به سلامت عمومی دکتر Fineberg نشان می دهد با استفاده از “چند رسانه ای کانال به آموزش reframe و استنباط تغییر مثبت است.”

اما به ما آموخته ام بیش از این دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری صرف حقایق تمایل به دریافت غرق توسط طوفان بد-ایمان هیاهو که مردم مانند Ingraham و فاکس نیوز به طور معمول تا شلاق زدن. پرداخت مردم به اقدامات پیشگیرانه و در نتیجه به طور موثر ساخت پیشگیری ارزان تر به جای رایگان است بیشتر دوام استراتژی و این یکی که اطلاع فشار برای کربن قیمت گذاری شده است. اما همانطور که ما ممکن است در مورد به یاد بگیرند که با COVID-19 آن را سخت برای به دست آوردن مردم برای پاسخ به یک تهدید زمانی که آنها نمی توانند خود را ببینید, بدترین اثرات—و هنگامی که دیگران اصرار بر گفتن آنها را آنها حتی نمی وجود دارد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de