توسط MICHAEL R. سیساک و تام هیز

نیویورک (AP) — تعمق برای سومین روز حضور هیئت منصفه در Harvey Weinstein دادگاه ادامه داد: روز شنبه به تمرکز توجه زیادی بر روی بازیگر Annabella Sciorra را رکن اصلی اتهامات که یک بار منادی Hollywood mogul مورد تجاوز جنسی و ضرب و شتم او در اواسط 1990s.

هیئت منصفه قبل از اخراج برای روز بدون حکم فرستاده قاضی توجه داشته باشید درخواست به شنیدن خواندن Sciorra شهادت زمانی که آنها بازگشت به دادگاه در روز جمعه.

داوران در حال حاضر نگاه در ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

در روزهای گذشته شده است وجود دارد یک سراسیمگی از یادداشت ها درخواست به rehear شهادت و دیدن قطعه از شواهد مشخص شده است که دو روز اول مذاکرات.

Sciorra این ادعاها بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان. اما به دلیل تغییر ناگهانی در قانون شارژ کسی که به عنوان یک درنده جنسی آنها کلید به جدی ترین اتهامات که هیئت منصفه وزن در نزدیک تماشا #MeToo مورد.

دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra و دو زن دیگر — یک بازیگر مشتاق که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

Sciorra حساب پایه و اساس است برای دو فقره درنده تجاوز جنسی یک اتهام است که حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان است. این اتهام نیاز به دادستان نشان می دهد که متهم مرتکب قبل از تجاوز جنسی و یا سایر جرم جنسی اما ندارد محدودیت های زمانی که نوار Sciorra این اتهامات از در نظر گرفتن.

به محکوم کردن Weinstein که شارژ منصفه باید توافق بر دو چیز است: که Weinstein تجاوز یا تجاوز جنسی Sciorra و که او مرتکب یکی از دیگر اتهام جرائم.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

Weinstein را حفظ کرده است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود.

Sciorra اولین شاکی به شهادت و در زمان شهادت ایستاده نزدیک به یک ماه پیش گفتن منصفه چگونه Weinstein barged به آپارتمان خود در منهتن و تجاوز و به زور انجام می شود دهان او در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994. او گفت: برخورد در ابتدا در سمت چپ او اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

وقتی پرسید که آیا او فکر او تا به حال شده است تجاوز Sciorra پاسخ داد: “من واقعا نمی دانم…. من نمی دانم چون من فکر کردم که او یک فرد خوب.”

هیئت منصفه نشانه علاقه خود را در Sciorra به زودی پس از مشورت کردم در جریان روز سه شنبه با ارسال یک توجه داشته باشید به دنبال وضوح چرا Weinstein نبود به اتهام جنایات دیگر ناشی از اتهام. قاضی پاسخ داد که آنها “نباید گمان کنیم که به هر اتهامات دیگر که قبل از شما.”

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن به پایان رسید و روز چهارشنبه مذاکرات با بازبینی بازیگر Rosie Perez را شهادت در مورد آنچه که او می گوید Sciorra به او گفت که به زودی پس از اتهام حمله.

پرز گفت که او دوست Sciorra به او گفته بود در برخی از نقطه در سال 1993 او را صدا دادن در تلفن که چیزی اتفاق افتاده بود به او: “من فکر می کنم این تجاوز است.”

پرز شهادت دادند که ماه بعد در یک تماس تلفنی از لندن Sciorra گفت: Weinstein شد اذیت و آزار او و او ترسیده بود.

“من گفت:” او کسی است که مورد تجاوز قرار گرفته شما” و هر دو آنها شروع به گریه پرز شهادت دادند.

“لطفا به پلیس” پرز گفت: او گفت: Sciorra.

او گفت: Sciorra پاسخ داد: “من نمی توانم — او می خواهم نابود کردن من است.”

Weinstein وکلا اقدام به بازیگران شک در Sciorra پیشنهاد که او نمی تواند منحرف Weinstein پیشرفت و احساس ناتوان به او را نگه دارید پاسخگو باشد.

“Annabella است نه کاهش بنفش” وکیل مدافع دانا Rotunno گفت منصفه در پایان استدلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de