توسط تام هیز, جنیفر PELTZ and MICHAEL R. سیساک

نیویورک (AP) — Harvey Weinstein وکیل گفت منصفه پنج شنبه که دادستان در مورد تجاوز به عنف علیه او اقدام مانند moviemakers ایجاد یک جهان که در آن “زنان مسئول” برای نحوه تعامل آنها با مردان است.

“در جایگزین جهان است که دادستان باید برای شما ایجاد Harvey Weinstein یک هیولا است” وکیل دانا Rotunno گفت: در بحث بسته شدن. اما او گفت: او یک مرد بی گناه با تکیه بر منصفه نباید تحت تأثیر “شوم داستان.”

Rotunno استدلال کرد که دادستان بود به آمده تا با یک شهادتها داستان در مورد یک بار قدرتمند تهیه کننده فیلم به دلیل آنها نمی باید مدرکی برای اثبات اتهامات عنوان شده علیه.

“طنز این است که آنها را تولید و آنها در حال نوشتن اسکریپت” Rotunno گفت.

“در جهان زنان هستند و برای احزاب در آنها حضور مردان آنها لاس زدن با انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را به هتل دعوت بلیط هواپیما آنها را قبول شغل آنها درخواست کمک برای به دست آوردن” و یا پیام های آنها ارسال Rotunno گفت.

شاهدان شهادت دادند که آنچه آنها به دنبال یک رابطه حرفه ای با دادند Rotunno گفت: “از آنجا که اگر آنها برچسب آن چه در آن بود ما اینجا نبودیم.”

او چهره یک کار روی حیله و تزویر: متقاعد کردن هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن که وجود دارد بیش از حد بسیاری از تناقضات و تضادها در شهادت دادند شاکیان را بدون شکستن او قبلا قول می دهم که هیئت منصفه نمی شنوند هر “قربانی بشود.”

“شما لازم نیست به مانند آقای Weinstein,” او گفت: هیئت منصفه. “این یک مسابقه محبوبیت.”

او به دادگاه تجدید نظر به هیئت منصفه به چشم پوشی از “نیروهای خارجی” و استفاده از “شهر نیویورک حس مشترک” در وزن یک مورد دیده می شود به عنوان نقطه عطفی برای #MeToo جنبش بود که سوخت Weinstein سقوط.

دادند به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان یک زن متفاوت Mimi Haleyi در سال 2006. دیگر شاکیان شهادت به عنوان بخشی از یک محاکمه تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

Weinstein, 67, آیا شهادت نیست. او را حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

داوران برنامه ریزی شده است برای شنیدن دادستان’ بسته شدن استدلال جمعه قبل از گرفتن دستورالعمل در قانون از قاضی James Burke هفته آینده و شروع مذاکرات.

در اغلب عاطفی شهادت دادند به شاکیان گفت: جلب و جذب آنها را به هتل در نیویورک و لس آنجلس در تظاهر به ترویج حرفه خود و سپس تجاوز جنسی آنها است. دفاع در مقابله با مقابله با برخی از شاکیان با آب گرم و ایمیل و دیگر ارتباطات با Weinstein که در ادامه برای ماه ها یا حتی سال ها پس از اتهام حملات.

در بحث بسته شدن روز شنبه, Rotunno گفت, ایمیل, ارائه شده “زمان واقعی شواهد” از آنچه اتفاق افتاده بین Weinstein و زنان است.

تجاوز به عنف متهم به او نوشت و پس از اتهام حمله به قبول دعوت نامه حزب به او شماره تلفن جدید و حتی قدردانی. یک پیام به عنوان خوانده شده: “من احساس می کنم خیلی افسانه ای و زیبا با تشکر از شما برای همه چیز.”

یکی دیگر بخوانید: “خانم شما مرد بزرگ.”

“نه کلمات شما می گویم به خود با متجاوز” Rotunno گفت منصفه پنج شنبه. او به تصویر کشیده متهم به عنوان یک کنترل که ملاقات دادند به عنوان یک بازیگر مشتاق “بود که رفتن به انجام هر کاری نیاز به انجام به زندگی حرفه ای او می خواست به” و نبود مجبور به برخوردهای جنسی خود را با او.

زن شهادت داد در ماه گذشته که او نگه داشته در تماس با Weinstein و فرستاده او چاپلوس پیام زیرا “نفس خود را آنقدر شکننده” و آن را امن تر به نظر می رسید به او “به عنوان بی گناه و ساده لوحانه است.”

Rotunno همچنین با استفاده از ایمیل به سوال اعتبار Haleyi که گفت: Weinstein sexually assaulted او پس از گرفتن یک کار به عنوان دستیار تولید در تلویزیون “پروژه باند.” وکیل با اشاره به پیام سال آینده است که در آن Haleyi خواسته Weinstein چگونه او انجام شده بود و امضا کردن با “مقدار زیادی از عشق.”

“این جایی است که شما نیاز به می گویند” یک دقیقه صبر کنید — آیا من شک و تردید در مورد داستان او گفتن?’ چگونه می تواند شما نیست؟” Rotunno خواسته منصفه.

Haleyi در شهادت ماه گذشته توضیح داد: تعامل او با Weinstein گفت: او دیگر می ترسید او را پس از “او اساسا گرفته بود آنچه او می خواست” و “نبود دنبال من در شیوه ای که” دیگر هیچ.

Rotunno تحویل او استدلال بسته کمتر از یک هفته پس از او آمد و تحت آتش در رسانه های اجتماعی برای گفتن نیویورک تایمز’ پادکست “روزانه” او هرگز حمله شده است “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.”

دادستان جوآن Illuzzi-Orbon سرزنش Rotunno برای تماس با دادستان شاهدان “دروغگو” در مصاحبه.

___

در توییتر دنبال تام هیز در twitter.com/aptomhays و مایکل در سیساک twitter.com/mikesisak

___

برای پوشش بیشتر از Harvey Weinstein را محاکمه بازدید: apnews.com/HarveyWeinstein

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im