WEINSTEIN را اعمال ننگین نشان داد: اتهامات که او را آورده پایین

شش زنانی که شهادت در Harvey Weinstein آزمایشی هستند که مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان.

دادند که پس از قدرتمند ترین مرد در هالیوود, چهره تا 29 سال در زندان پس از یک هیئت منصفه از هفت مرد و پنج زن او را به جرم تجاوز به یک بازیگر در سال 2013 و آزار جنسی یک دستیار تولید توسط به زور در دهان او در سال 2006.

هیئت منصفه تبرئه Weinstein از جدی ترین اتهام درجه اول تجاوز به عنف.

“این چشم انداز جدید برای بازماندگان تجاوز جنسی در امریکا, من باور دارم و آن این است که یک روز جدید” گفت: دادستان منطقه سایرس ونس جونیور پس از تصمیم هیئت داوران است. “این است که یک روز به دلیل Harvey Weinstein شده است تا در نهایت پاسخگوی جنایات او متعهد است.”

در طول محاکمه شش زنان شهادت هولناک در جزئیات چگونه خوار فیلم مغول یا تجاوز به آنها را, آنها را مجبور به دادن و یا دریافت کلیک در دهان و یا به دام افتاده بودند او را به عنوان او انجام یک عمل جنسی در مقابل آنها.

آنها “تغییر مسیر تاریخ در مبارزه با خشونت جنسی” و “کشیده سیستم قضایی ما به قرن 21” گفت: آقای ونس جونیور

برخی از شهادت نیست مربوط به اتهامات Weinstein مواجه شد. به جای آنها مورد استفاده قرار گرفت توسط دادستان برای نشان دادن Weinstein الگوی سوء استفاده.

در اینجا تکان دهنده ترین ادعا می کند از Weinstein را شاکیان در دادگاه.

جسیکا مان

جسیکا مان ادعا در دادگاه که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط Weinstein در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و دوباره هشت ماه بعد در هتلی در لس آنجلس. او همچنین تایید کرد که او تا به حال تا به حال رضایت طرفین برخوردهای جنسی با فیلم مغول.

مان به اشک پشت سر هم چندین بار در دادگاه به عنوان او صحبت کرد در مورد Weinstein را تناسلی و ادعا کرد که او یک بار ادرار در او.

“ما در حمام” مان گفت. “او می خواست به دوش اولین بار بود که به نفع من … و او از من خواست به حمام و سپس او به من گفت: ‘آیا شما تا به حال یک دوش طلایی?” و من گفتم ” نه ” و سپس احساس کردم او ادرار در من.

“من در شوک بود, با آن,” او گفت:. “این بود ناخالص … من هم به گوشه و فقط نگاه دور.”

صحبت در مورد Weinstein را تناسلی مان در دادگاه گفت: “این اولین بار من تو را دیدم او را کاملا برهنه من احساس من فکر کردم که او ناقص و ابهام جنسی.

“او زخم شدید که من نمی دانم شاید اگر او سوزاندن قربانی. او ندارد بیضه ها, و آن را به نظر می رسد مانند او تا به مهبل (واژن).”

مان همچنین جزئیات حادثه زمانی که او در Weinstein هتل اتاق و او به او گفت که او در یک رابطه با یک مرد دیگر.

“چشمان خود را تغییر داد و او وجود دارد,” او گفت:. “آنها بسیار سیاه است و او پاره پاره من از صندلی من از جدول و او جیغ, ‘You owe me, you owe me one more time’.

او سپس شرح داده شده در جزئیات گرافیکی در مورد Weinstein به زور در دهان او قبل از تجاوز به او.

مان گفت که Weinstein بعد عذر خواهی کرد برای این حادثه گفت: “من متاسفم در مورد قبل است. من فقط پیدا کردن شما خیلی جذاب, من نمی تواند مقاومت در برابر.”

میریام HALEYI

Haleyi ادعا در دادگاه که Weinstein تجاوز جنسی در دو نوبت جداگانه پس از او کردم او یک کار به عنوان دستیار تولید در پروژه باند.

او ادعا کرد که Weinstein به زور انجام می شود دهان او را در آپارتمان خود در نیویورک در سال 2006.

“او برگزار شد و من را روی تخت و او خود را مجبور بر من به صورت خوراکی” Haleyi در دادگاه گفت. “من در دوره من تا به حال یک تامپون در آن وجود دارد. منظور من آن بود میگردند.

“او به معنای واقعی کلمه کشیده من تامپون است.”

Haleyi ادعا کرد که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط Weinstein جداگانه مناسبت زمانی که او بازدید او را در اتاق هتل خود را و گفت: “تقریبا بلافاصله او اساسا فقط در زمان من دست خواهم که فقط کشیده مرا به سمت تخت”.

“من فقط فکر می کردم من فقط رفت و بی حس و من فقط فکر می کردم ‘در اینجا ما دوباره’ نوع از چیزی و من فقط من فقط احساس مانند یک ادم سفیه و احمق” او گفت:.

“من تا به حال ساخته شده آن را پس از پاک کردن و مبارزه او و ساخته شده آن را بسیار روشن است که من علاقه مند بود در او و او تا به حال موفق به متقاعد کردن من به ملاقات او دوباره فقط به انجام چیزی شبیه به آن دوباره به من و من احساس مانند یک ادم سفیه و احمق برای داشتن معتقد بود هر چه او می گفت.”

ANNABELLA SCIORRA

Annabella Sciorra که بهترین و شناخته شده برای بازی شخصیت گلوریا Trillo در آمار HBO سریال The Sopranos, مدعی Weinstein raped او پس از ظاهر شدن در آپارتمان خود در منهتن در سال 1993.

او اتهامات بیش از حد قدیمی به شارژ اما دادستان در نظر گرفته شده است که شهادت او را نشان می دهد یک الگوی درنده رفتار با Weinstein.

او گفت: مغول تبدیل به آپارتمان او اعلام نشده و حاضر به ترک زمانی که او خواست به.

“او مرا به اتاق خواب بود که اتاق بعدی بیش از و او هل من روی تخت,” Sciorra گفت.

“من در تلاش بود تا او از من. مشت زدن به او لگد زدن او فقط در تلاش برای او دور از من و او دست من قرار داده و آنها را بر سر من.

“او با قرار دادن آلت تناسلی خود را داخل مهبل (واژن) و او مقاربت با من در حالی که من در تلاش بود برای مبارزه با, اما من نمی تواند مبارزه کنه چرا که او تا به حال دست من قفل شده است.”

Sciorra گفت که او زد به Weinstein یک ماه بعد و زمانی که او در مواجهه با او در مورد این حادثه او به او گفت: “این می ماند میان تو و من”

“من فکر کردم او به من حق دارد” Sciorra در دادگاه گفت.

Sciorra نیز شهادت دادند که دادند به طور تصادفی را لرزاند تا به اتاق هتل خود را در طول جشنواره فیلم کن. او تنها در لباس زیر, او ادعا کرد و او بود که برگزاری روغن بچه و یک نوار ویدئویی.

Weinstein سمت چپ بعد از Sciorra زد به اتاق تلفن و تماس های گرفته شده برای کمک به.

TARALE وولف

Tarale وولف سابق بازیگر مشتاق ادعا کرد که او مورد تجاوز قرار گرفت در Weinstein آپارتمان در سال 2005 و او اي در داخل یک رستوران که در آن او کار می کرد.

شهادت در مورد رستوران حادثه وولف گفت که او در خدمت کوکتل قبل از Weinstein برداشت بازوی او و رهبری او را به سمت تاریک تراس.

“او در اعتقاد من یک پیراهن سفید و متوجه شدم که پیراهن او شروع به حرکت و متوجه شدم او زیر پیراهن خود را,” او گفت:. “و من فقط مسدود دوم, پس از آن من فقط انداخت حوله و زد گذشته او.”

او افزود: “تنها چیزی که من به یاد داشته باشید او گفته بود ‘یک لحظه صبر کن یک دقیقه به من بده من دوم’.”

پس از این حادثه وولف گفت: “او زد و برگشت به نوار و من از این دختران را به من بخش و من فقط ایستاده بود توسط ایستگاه خدمات”.

سحر DUNNING

سحر Dunning ادعا کرد که او sexually assaulted by Weinstein در طول یک جلسه در داخل یک سوهو سوئیت هتل در سال 2004.

“او دست خود را تا دامن من,” دانینگ در دادگاه گفت. “او دست رفت زیر, لباس زیر, او در تلاش بود برای قرار دادن آن در تلاش برای قرار دادن آن را در مهبل (واژن).

“من ایستاد من بود مثل من بود شوکه کرد. من فقط انتظار است که به اتفاق می افتد. او فقط شروع به صحبت کردن واقعا سریع او مانند آن است که یک معامله بزرگ را به یک معامله بزرگ در مورد این.’ او گفت: آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

Dunning ادعا کرد که چند هفته بعد او به منظور دیدار با Weinstein در سیگار برگ و بار اما به جای Weinstein دستیار او را به دیدار با مغول در یک هتل.

“او (Weinstein) در را باز کرد و او, او با پوشیدن یک کفش سفید, هتل, حوله تن پوش,” او گفت:. “او از نوع فقط قطع به تعقیب و گفت:” در اینجا قرارداد من سه بعدی فیلم. من ثبت نام آنها امروز اگر شما سه نفری با من و من دستیار’,” دانینگ در دادگاه گفت.

“زمانی که او گفت که من خندید من فکر کردم او شوخی بود و او تا به حال یک نوع زمخت حس شوخ طبعی. اما زمانی که من شروع به خنده او واقعا عصبانی و شروع به فریاد در من. او گفت: “شما هرگز آن را در این کسب و کار این است که چگونه این صنعت کار می کند”.

“من فقط می خواهم زد رسد برای درب و به معنای واقعی کلمه فرار کردن سالن به آسانسور” Dunning گفت.

LAUREN MARIE جوان

Lauren Marie جوان ادعا در دادگاه که Weinstein به دام افتاده خود را در بورلی هیلز اتاق هتل در سال 2013 در سیاه و سفید در مقابل او.

جوان ادعا کرد که یک مدل مکزیکی به نام کلودیا سالیناس ایستاده بود در خارج از درب حمام در این حادثه اگر چه سالیناس بعد مورد مناقشه این ادعا در دادگاه.

“من به دنبال هاروی در (در حمام) و کلودیا است که پشت سر من و من گام به حمام وجود یک آینه است مستقیم به جلو و من را در آن نگاه و پشت سر من من کلودیا بسته شدن درب” جوان در دادگاه گفت.

“هاروی رفت راست به چپ به دوش باز آن روشن شد و در حال حاضر آغاز شده ، من تبدیل به اطراف و درب اتمام بودن بسته است. من ایستاده بود وجود دارد در شوک است.”

جوان ادعا کرد او سعی به ترک گفته Weinstein “شدت در مقابل من وقتی که من رفتم به نزدیک شدن به درب خود را با بدن برهنه”.

جوان در دادگاه گفت که او از حمایت در برابر سینک حمام زمانی که Weinstein کردم فیزیکی با او.

“او شروع به آمدن نزدیک تر به من,” او گفت:. “پس من چرا که من نمی خواهم به خود را نگاه کنید و من او آمد پشت سر من و استخراج ، او شروع به کشیدن آن را.

“او و بتواند من مامان با من, پستان راست با دست چپ و با دست راست خود گفت:” چگونه من می دانم اگر شما می توانید عمل می کنند؟’ من گفت: “هیچ هیچ هیچ” کل زمان که من تا به حال یک پسر که من علاقه مند بود.

“او رفت و از گرفتن پستان راست من سینه به دست زدن به واژن,” او گفت:.

“او ادامه داد: به خودارضایی و انزال در حوله.”

پس از این حادثه جوان گفت که Weinstein چپ و او ایستاده بود در “شوک”.

“من کشیده تا من لباس من حتی نمی فکر می کنم من زیپ آن را و من رفتم حمام و کلودیا سالیناس ایستاده بود سمت راست وجود دارد و هاروی در حال حاضر رفت و به اتاق خواب خود را,” او گفت:. “من او را بد نگاه و من در سمت چپ به عنوان سریع که من می توانم بدون اینکه چیزی بگوید.”

Harvey Weinstein محکوم خواهد شد در آوریل 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>