‘ما نمی نیویورک’: COVID-19 محدودیت های است که می تواند برداشته شود برای اولین بار

به طور ناگهانی به نظر می رسد نور در پایان مستند تونل.

پس از فقط دیروز گفت: اجتماعی فاصله می تواند برای چندین سال NSW برتر Gladys Berejiklian برگزار شد هویج امروز.

“من نمی خواهم برای بالا بردن انتظارات اما وجود دارد می تواند یک شانس اگر کارشناسان بهداشت و خیال آن را مناسب برای ما به نگاه در برخی از تسهیلات” او به خبرنگاران گفت: همانطور که دولت اعلام کرد روزانه عفونت های جدید کاهش یافته و به پایین ترین تعداد برای سه هفته.

در سراسر استرالیا, شماره جدید کروناویروس عفونت در حال پایین آمدن پس از اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شدند در ماه مارس است.

یک متخصص بهداشت گفت: در حال حاضر چشم انداز استرالیا بازگشت به “نیمه معقول نرمال” در کوتاه مدت اگر چه شما باید محو امید بازگشت به شلوغ میله و شلوغ استادیوم برای کمی.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط با: مستند می تواند آرام در هفته

اما سردرگمی حاکم در مورد آنچه شل شدن از این محدودیت باید – و یا حتی اگر ما باید آنها را شل و در همه.

NSW برتر ممکن است ضعیف یک پیچ در پشت برخی از به اصطلاح “سه مرحله” محدودیت اما ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: دولت می تواند به undefined “مرحله چهار” محدودیت.

آقای اندروز گفت: در حالی که شاهد ثبات در سراسر کشور این بود که هیچ وقت برای خوشنودی است.

“اگر و هنگامی که وجود دارد نیاز به کار بیشتر ما نمی دریغ به انجام این کار است. ما می دانیم وجود دارد می تواند درد ما می دانیم که وجود خواهد داشت اختلال شده است اما قیمت ارزش پرداخت اگر آن را موجب صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

هنوز در جنوب استرالیا دولت حتی به مرحله سه نشده است. در آدلاید شما هنوز هم می تواند ملاقات با عنوان بسیاری از 10 نفر به جای دو جای دیگر.

ترس عمیق در شکم بسیاری از سیاستمداران و بهداشت حرفه ای است که اگر اقدامات شامل coronavirus آرام هستند که تعداد موارد جدید و مرگ و میر را فراموش ناگهانی در مورد به نوبه خود.

جیمز McCaw, یک بیماری عفونی modeller با Doherty موسسه گفت: در استرالیا است که اگر ما متوقف اجتماعی فاصله گرفتن موارد را شلیک کنید تا.

“ما می دانیم که جامعه ما هنوز هم تا حد زیادی مستعد و بنابراین اگر ما آرامش و رفت و برگشت به حالت عادی می بینیم سریع و انفجاری تجدید حیات در اپیدمی فعالیت” او گفت:.

Ms Berejiklian نیست پیشنهاد یک پیچ در پشت تمام اقدامات. اما او گفت که تجارت کردن برای ساخت این محدودیت قابل تحمل تر ممکن است بیشتر موارد: “این یک وضعیت وحشتناک بود اما آنها در حال انتخاب است و ما باید در صف مقابل در مورد آن.”

مدلسازی منتشر شده توسط دولت در روز گذشته گفت: اگر اقدامات انجام شده و 23 میلیون استرالیایی می تواند با آلوده COVID-19 در عرض چند ماه با بیمارستان ها غرق شده و تنها 15 درصد از افرادی که به آن نیاز دسترسی به بخش های مراقبت ويژه.

اما عناصر مختلف از quarantining انزوا و اجتماعی فاصله می تواند عفونت را به فقط 11 درصد از استرالیایی ها با هر کس که به آن نیاز درمان.

‘ما نمی نیویورک’

دانشگاه ملی استرالیا بیماری های عفونی متخصص پیتر Collignon گفت: در حالی که به طور کامل فرار از اقدامات فعلی نبود بر روی کارت تا یک درمان پیدا شد, قوانین می تواند هر دو آرامش و تعداد عفونت های جدید در چک برگزار شد.

“استرالیا یک داستان خوب اما ما نیاز به آن را نگه دارید که راه. آن را تنها استرالیا و کره جنوبی که واقعا موفق به حرکت منحنی. آنها هنوز هم موارد اتفاق می افتد و بنابراین ما به احتمال زیاد” او گفت ، com.au.

پروفسور Collignon گفت: خطر مواجهه با استرالیا بود که ما قرار بود به زمستان هنگامی که ویروس ها می تواند گسترش بیشتر به راحتی.

“اما ما نمی نیویورک ما نه لندن و ما بعید است برای رسیدن به آن نقطه است.

“واقعیت این است که ما باید این ویروس با ما برای دو سال دیگر شاید. ما نمی تواند hermits برای همه است که” او گفت:.

“وجود دارد مقدار زیادی از فضای نیمه مناسب و نرمال و بدون قفل همه ما پایین و باعث خرابی معیشت و داشتن مردم رفتن هم بزنید دیوانه بنابراین ما نیاز به شناسایی آنچه باعث تفاوت.”

شماره یک تاکتیک ساده بود: “حفظ فاصله خود را در فضاهای شلوغ و دستان خود را بشویید شستن دست های خود و شستن دست های خود را دوباره.”

اگر ما که باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از دامنه های پشت به باد محدودیت های دیگر.

“چه نشانی از آن نیست که اگر کسی نشسته بر روی نیمکت پارک یا اگر یک زن و شوهر در همان خانواده رفتن به این کشور و برای متوقف کردن و راه رفتن در پارک ؟” گفت: پروفسور Collignon. شده است که یک منتقد در مرحله سوم محدودیت. او گفت اقدامات اجتماعی مانند فاصله و quarantining خارج از کشور ورود رانندگان اصلی بوده است نگه داشتن عفونت پایین.

عمومی, محدودیت کاسته

به این ترتیب ما می توانیم به مرحله دو بسیار به زودی. در خارج فعالیت می تواند برای اولین بار به سست می شود و از جمله ورزش با اجازه بیشتر مردم رفتن به ساحل – مناسب دور از یکدیگر – و قادر بودن به یک بعد از ظهر تنبل در پارک. شما می توانید ملاقات با بیش از یک نفر دیگر.

“اگر آن را در یک روز آفتابی شاید شما می تواند مردم را بیش از در حیاط خلوت – اگر آنها نمی کردم یک sniffle. این معقول است و آن را نگه می دارد تا برخی اجتماعى کردن” پروفسور Collignon گفت.

کافه ها و بارها

دیلی تلگراف در این گزارش صبح وجود دارد می تواند برخی از عقب محدودیت در ورزشگاه کافه ها و رستوران ها و عبادت گروه اگر سخت اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شد. این می تواند به صورت ماهانه بررسی برای دیدن چگونه عفونت شماره منتقل شده اند.

چالش این است که فضاهای داخلی هستند و بهتر در گسترش COVID-19.

“ما می خواهم برای رفتن به آرامی با کافه ها; شاید در ابتدا با اجتماعی فاصله در مناطق کافه” پروفسور Collignon گفت.

“اما بارها و باشگاه که در آن افراد جوان آمده در millimetres از یکدیگر – که قصد ندارم به اتفاق می افتد در حالی که برای.”

او گفت: دولت’ تمایل به راه رفتن در محدودیت خواهد بود تعداد عفونت های جدید. داده کسانی که تعداد آنها در حال حاضر خوب آن می تواند هفته به جای ماه.

“خوشبختانه ما تبدیل به اپیدمی منحنی اما ما باید برای نگه داشتن آن را صاف و در کمترین تعداد ما می توانیم” پروفسور Collignon گفت.

“من فکر نمی کنم ما به صفر برسد اما با تعداد کم ما سلامت سیستم مقابله خواهد کرد. ما هنوز هم مرگ و میر نیست اما تعداد زیادی از آنها و ما قادر خواهید بود به عنوان یک جامعه است.

“اگر ما در انجام کارهای درست را با دست و دهان و بینی و حفظ فاصله این باید قابل کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net