‘ما در حال تلاش برای ساخت نوع جدیدی از جامعه است که هرگز قبل از وجود’

در ماه جولای پاتریشیا زیر را تجزیه و تحلیل داده ها از این بیماری همه گیر عصر به نظر می رسد در یک maclean’s دو صفحه گسترش یافته است. برانکو در ادامه برای به روز رسانی کلید روند روزانه که شما می توانید در اینجا پیدا کنید.

در میان همه گیر من شده اند با تأمل در بیشتر “عادی” زمان در زندگی من است. من خریداری شده اولین ماشین من یک سال 1940 فورد کوپه در بهار سال 1951 زمانی که من زندگی می کردند در وینیپگ و من در عجله برای-رشد-تا 13 سال است. در حالی که من نمی تواند کمک کند اما مشاهده اثرات نامطلوب فعلی ویروس من گاهی اوقات احساس من رانندگی در 1950s از خیابان های شهرستان. و من را از دست ندهید مشتاق فرد در سپر عقب و نه راننده که متنفر بودن من جلوتر از آنها بدون توجه به آنچه سرعت من قصد دارم و نه کسانی که هنوز درایو و وراجی در گوشی و نه تقریبا روزانه دور از خشم جاده! شاید هنگامی که آن را بیش از همه چه چپ از جامعه کانادا را ظهور این ویروس کابوس بهتر از قبل داشتن تجربه زندگی چه چیزی می تواند (و یا باید) بود ؟
—Ray اعطای St. Catharines, Ont.

تندرست

در مه, Jason کربی مشورت انواع کانادا اقتصاددانان در مورد دقیقا چگونه دولت باید سعی کنید به حفاری اقتصاد کانادا از همه گیر آتن مجبور است که بسیاری از کسب و کار به بستن درهای خود را.

در مقاله خود در مورد آنچه در مراحل کانادا باید برای ایجاد ثبات در اقتصاد کارشناسان شما شامل می خواستم سیاست وضوح پمپ-بتونه کاری و ورود به مشاغل سطح یک اصلاح EI و عادلانه مالیات است. هیچ کس رو به این تکه از مشکل: کانادا باید پرداخت برای آگهی ویژه برنامه های است که ما را شناور در کوتاه مدت. پس از جنگ دوم جهانی کانادا انباشته بدهی عظیم است که هرگز پرداخت می شود. ما رشد اقتصادی و عرضه پول به جایی که بدهی قابل کنترل بود و ما باید آن را نورد بیش از زمان. ما همان چیزی که با رکود بزرگ بدهی. بنابراین در اینجا این سوال کلیدی: کانادا می تواند نگاه به رشد پس از همه گیر بدهی به نظر می رسد قابل کنترل در نزدیک به صفر و نرخ بهره و ما همچنان به آن را بیش از رول? یا این زمان برای سفت کردن کمربند حفاری در و آن پرداخت ؟ و یا ترکیبی از این دو ؟ شمارش من به عنوان کسی که می گوید ما نیاز به رشد اقتصاد پس از این می شود مدیریت بدهی با استفاده از مهاجرت و پیشرفت تکنولوژی به عنوان کاتالیزور. اما اجازه دهید آن را بیشتر سازگار با محیط زیست مسئول رشد متمرکز بر پاکسازی و پایداری رشد سوخت توسط AI و تصویب رباتیک. و اجازه دهید از مزایای رشد بیشتر به طور گسترده ای توزیع شده به طوری که برای تشویق خرید به عنوان مخالف به بیگانگی. و بله, وجود دارد اتاق را برای یک خط لوله به حرکت کانادایی خام به تاید واتر. این یک بنیادی سرمایه گذاری در رشد.
—Richard W. Hall, Penticton, B. C.

پایان دادن به نژاد پرستی

در پی جورج فلوید را قتل maclean’s خواسته, سیاه, کانادا نویسندگان دزموند کول Andray Domise, Esi Edugyan Lawrence, تپه های شنی, Hudson, ابدیت Martis, رینالدو والکات و ایان ویلیامز به قلم باز کردن نامه به امریکا پرداختن به تحولات اخیر و وظیفه مقابله با نژادپرستی که انکار آن به عنوان برخی از کانادایی ها ممکن است—همچنان ادامه دارد در کشور خود را دارند.

من فراموش نخواهد کلمات از هشت سیاه, کانادا نویسندگان. آنها فصیح و پرشور و شامل بسیاری از حقایق است که نیاز به شنیده می شود دوباره و دوباره. آنها همچنین شامل دروغ است که باید به چالش کشیده شود. من سفید کانادا که شناخته شده است برای چندین دهه است که نژاد پرستی و نژادپرستی نظاممند بخشی از جامعه کانادا. من هم مطالعه تاریخ است. هر شناخته شده بزرگ-گروه جامعه شده است بر اساس نابرابری و سلطه. اینها سفید-مردم اختراعات. مردم از هر گروه قومی در جهان قادر به فتح ظلم و ستم سلطه, قتل عام و اسارت است. این حقیقت ندارد توجیه یا بهانه ای راه هایی که افراد دیگر صدمه دیده است اما آن را ندارد به ما بگویید که در آن ما آغاز خواهد شد هنگامی که ما مجموعه ای را به ایجاد یک برابر بیشتر و کمتر خشونت آمیز در جامعه است. مردم از رنگ نیاز در اعتراض به صحبت کردن و گوش به. مردم سفید نیاز برای به چالش کشیدن نادان از خود راضی و نژادپرستانه افرادی که در این سیستم امکان پذیر است. اگر نفرت و خشم در هر دو طرف از کنترل خارج می شود و سپس ما با شکست مواجه خواهد شد. اگر مردم در هر دو طرف پیدا کردن راه هایی برای با هم کار کنند و سپس ممکن است ما موفق به ایجاد یک جامعه بهتر است. اما فکر نمی کنم که ما در حال بازگرداندن برخی از اصلی تعادل عدالت و هماهنگی است. ما در حال تلاش برای ساخت نوع جدیدی از جامعه است که هرگز قبل وجود داشته است.
—برایان کارول Dalmeny, Sask.

با تشکر از شما برای نامه از کانادا نویسندگان که نامه به همه ما است. من می توانم درک حقایق نژادی و ظلم و این نامه ها به ما یادآوری حقایق—افرادی که جان خود را از دست داده اند و نیاز به ایستادن در همبستگی و صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. آنچه من درک نمی کنم که راه رو به جلو: چگونه ما به جایی که ما به حل مسئله و یا آیا ما همیشه وجود دارد ؟ آن را یک مبارزه مداوم? آیا ما می توانیم واقعا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ قطعا ما مجبور به تغییر عملکرد “در خدمت و محافظت” به طوری که همه به همان اندازه محافظت می شود و به همان اندازه خدمت کرده است. چگونه می تواند به من کمک کند ؟
—جی Hackney, Stillwater, دریاچه, N. S.

رنگ امتیاز

در ماه مه با COVID-19 مخرب اقتصاد به توقف آن عجیب به نظر می رسید به راشل یانسن که ما هنوز پس از سرمایه گذاری در ایده بهره وری به ویژه از جهان زندگی میکنیم در حال حاضر می توان برخی از ما هم به کم کردن سرعت.

در نظر او قطعه راشل Jansen آمده است: “این تصادفی نیست که تمام این مثال ها از ممتاز مردان سفید” (“تنبلی یک امتیاز است” بهره وری, ژوئن 2020). چرا او احساس او تا به حال به دولت مخترعان بزرگ سفید شدند و مردان ؟ من فکر می کنم آن را یک داده و یک “no-brainer” در روز که آنها مردان سفید. می تواند او نیست که به سادگی گفت: آنها در زندگی از امتیاز و تماس خود را به نژاد و جنسیت ؟ در این روز و سن مناسب نیست به کلیشه مردان سفید (یا هر نژاد یا جنسیت) کنه.
—همین Pasquini کلگری

بیماری همه گیر بی مهارت

در ماه مه امیر عطاران نوشت که کانادا mismanaging آن مهم ترین زمان صلح و بحران در یک قرن و دانه ها از ما شکست همه جا هستند.

من نمی گویم کانادا نمی تواند انجام شود بهتر است در مدیریت COVID-19 بحران اما در مورد امیر عطاران باعث می شود برای چه بد ما در حال انجام است و تقریبا به عنوان به خوبی تاسیس آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد. ما در میانهی شب به سرعت به ارمغان آورد ما اعداد را از یک قله های تیز مانند کشورهای دیگر از آنجا که ما تا به حال هرگز قله های تیز. به عنوان مقایسه به استرالیا: آنها نمی به اشتراک گذاری مرز با ایالات متحده آمریکا (منبع حداقل 36 درصد از ما اصلی موارد). استرالیا نیز تا به حال آن سقوط تعطیلات در ماه آوریل پس از مارس ما می شکند و پس از آن مستندات در محل قبل از جمعیت شده اند سفر. همانطور که برای ما داشتن “یک سرانه نرخ مرگ تنها کمی بهتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده” است که فقط ساده بی معنی است. ما مرگ و میر است که 60 درصد از آن از ایالات متحده ما عفونت نرخ 39 در جهان و در حال سقوط به عنوان ایالات متحده و دیگر کشورها افزایش نرخ. اگر عطاران می خواهد برای مقابله با بزرگترین مشکل ما رو پس اجازه دهید بحث در مورد مراقبت طولانی مدت. از آن جایی که بسیاری از ما مرگ و میر رخ داده است. مقایسه به کشورهای دیگر است که تا به حال نرخ بالای عفونت در جمعیت عمومی اما اجتناب نرخ بالای مرگ و میر در میان سالمندان خواهد بود به مراتب مفید تر از این ناقص تجزیه و تحلیل. عطاران چشمگیر resumé و انجام بسیاری از خوب است, اما من مطمئن هستم که آنچه را دستور کار است که فراتر از مایل به ایجاد دولت فدرال نگاه بد. او را بهتر خدمت به مردم با چرخاندن حقایق به دنبال آن است.
تری McTavish, برنابی B. C.

یک چیز عطاران نادیده در استدلال او وحشتناک دولت فدرال-دولت استانی روابط قبل از همه گیر آغاز شده است. بسیاری از استان ها تا به حال محافظه کار و رهبران (به علاوه وجود ائتلاف Avenir کبک) که آماده بودند برای خراب کردن دولت لیبرال و یا جداگانه. هیچ همکاری با اتاوا. بسیاری از استان ها بودند حتی حاضر به صحبت کردن با فدرال در هر مسئله ای به جز به تقاضای میلیاردها دلار از آنها را با هیچ رشته های متصل. وجود سابقه طولانی در کشور ما از ولایت دفاع از حق قانونی خود را برای کنترل مراقبت های بهداشتی سیاست خدمات و کمک های مالی. دولت فدرال می تواند مذاکره با هر استان در مورد این بودجه اما این ولایت می گویند هیچ. زمانی که عطاران می گوید که فدرال باید فقط در طول استانهای بهداشت عمومی او ترک اتاوا باز به قانون اساسی منشور مبارزه در وسط یک بیماری همه گیر است که سال را به حل و فصل. به طوری که خراب است اینجا ؟ آن است که بسیار واضح است که این استان بزرگ را انجام داده اند یک کار ضعیف از بستن همه چیز را در اوایل به اندازه کافی ارائه تعداد زیادی از تست راه اندازی گسترده تماس با ردیابی و ارائه منسجم ارتباطی به مردم. عطاران باید رفته اند پس از premiers انتاریو کبک و آلبرتا با استفاده از بسیاری از همان مجموعه ای از استدلال های او در مقاله خود.
—جان ویلسون کلدن, Ont.

بر خلاف قبلی بهداشت بحران است که باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر کشورهای جنوب جهانی جهانی بار COVID-19 ارائه شده غیر معمول فرصت برای مقایسه ملی پاسخ در سراسر جهان است. ما در حال یادگیری چنین مقایسه می کنه خیلی بیشتر از اپیدمیولوژیک منحنی. اگر کانادا تست کاستی در واقع نتیجه سیاسی انتخاب به عنوان عطاران نشان می دهد چرا پس از آن “تحقیر” برای ما “ضرب و شتم” توسط جهان در فقیرترین قاره? اگر مفهوم این است که رهبران در منابع ضعیف یا فقیر تنظیمات قادر به ایجاد صدا در سیاست انتخاب های ما ممکن است نیاز به تجدید نظر در کانادا تمام کمک های بین المللی برنامه. حقیقت این است که کشورهایی مانند کوبا و اتیوپی و رواندا را تجربه طولانی در بهداشت جهانی بحران و سیاستگذاری در میان کمبود و این تجربه هدایت موثر خود را پاسخ. ما را به خوبی به یاد بگیرند که از جای لکه دار کردن آنها را. موقعیت کشورهایی مانند استرالیا و کره جنوبی به عنوان “برترین نوازندگان” در حالی که رواندا با بیش از دو بار به عنوان بسیاری از آزمون ها در هر مورد تایید شده به کره جنوبی—یک چوب اندازه گیری فقط برای کانادا بی کفایتی مشکل است و غیرسازنده است.
—علامت گذاری به عنوان Brender تورنتو

خز برداشت

در آوریل نادین Yousif نوشت که کاهش تقاضا و عدم کلیدی خز حراج را تحت فشار قرار دادند شمالی trappers به آستانه.

شوهر من است یک تله برای 50 سال (“نگه داشتن پوست در این بازی” آلبرتا, مارس 2020). او یک ثبت نام تله و اجاره در حدود 100 متر مربع. مایل در جوجه تیغی تپه در این استان ، این جوجه تیغی تپه اجرا در امتداد ضلع شمالی رودخانه سوان و دره است که یک جامعه کشاورزی. اگر او و دیگران نیست به دام انداختن مهبل, coyote, گرگ و…. جمعیت از جمله حیوانات رشد می کنند و جستجو برای مواد غذایی باعث می شود آنها را به حرکت به دره. اولین چیزی که beavers خواهد انجام است و ساخت سد که سیل به مراتع و مزارع. شغالها و گرگها را بکشند بره ها و گوساله ها. چون خز بازار های مشکوک شهرت از این نوع مقالات تقاضا وجود ندارد و آن را بسیار سخت برای trappers به یک زندگی مناسب و معقول. در مورد تله قانونی است برای هر کسی که به استفاده از یک اصلاح نشده leghold دام در مانیتوبا (مگر اینکه از آن است که در غرق شدن یک مجموعه برای آبزیان استفاده کنید). معمولی دام نیز چیزی از گذشته; بهار لود قدرت تله در حال حاضر استفاده می شود و حیوانات نابود شوند در عرض دو تا پنج ثانیه. این تله ها و تله های تنظیم شده توسط دولت است. نگه داشتن در ذهن trappers در حال برداشت محصول آنها در حال مدیریت یک محصول برای اطمینان از وجود قابل توجهی بذر به سمت چپ برای سال آینده برداشت آنها می خواهند به پول بیشتر ممکن است برای خود, خز, حصول اطمینان از وجود حداقل مقدار درد/تروما برای حیوانات به نگه داشتن پوست در بهترین شرایط ممکن است. من باور نمی وجود دارد یک تله است که نمی قدردانی بیابان.
مرلین Collinson, Swan River مرد.

سلطنتی jest

در مارس پاتریشیا زیر نوشت که به ندرت یک روز می رود هنگامی که شاهزاده خانم دیانا نام ذکر نشده در کنار کسانی که از چارلز و والا. اما این بار ما آنها را دیدم به عنوان یک زن و شوهر را نزد خود.

تصمیم خود را برای اجرای یک احمق آوریل مقاله در شماره ژوئن جالب بود و من لذت بردن از غنی طنز در مورد دادن چارلز و Camilla عادلانه لرزش (“رشد تا مردم را شاهزاده خانم” خانواده سلطنتی ژوئن 2020). این اظهارات پوچ و مزخرف حالات شدند عناصر کلاسیک موفق و سرگرم کننده احمق آوریل شیرین کاری. Um فقط یک لحظه لطفا . . . همسر من فقط به من گفت که مقاله مرده است جدی! مطمئنا نه.
—داگ Yonson اتاوا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma