Wesley, خانواده, خدمات,’ $18.2 میلیون مسکن و پیچیده دفتر در کن در هدف برای باز کردن Aug. 1

6 دقیقه پیش

گیاه هیوز از نیو کنسینگتون می بیند مثبت از کار در پیشگام آپارتمان پروژه در نیو کنسینگتون.

آن را نزدیک به هیوز’ خانه او مشغول کار بر روی Wesley, خانواده, خدمات پروژه است که در حال ساخته شده است به کمک تزریق زندگی به نیو کنسینگتون منطقه کسب و کار.

دلار 18.2 میلیون آپارتمان ساخته شده است که در محل سابق یک پارکینگ بین 10 و 11 خیابان چهارم خیابان و گیلاس کوچه در نیو کنسینگتون. Mistick ساخت و ساز است که دست زدن به ساخت و ساز است که در هدف برای باز کردن Aug. 1.

استفان مسیحی-Michaels, مدیر ارشد استراتژی افسر Wesley, خانواده, خدمات, گفت: ساختمان خانه 36 مقرون به صرفه و دو و سه خوابه آپارتمان اجاره اعم از $200 به 800 دلار در ماه و نه آپارتمان که مجهز خواهد شد برای معلولان شهروندان که واجد شرایط برای فدرال بخش 8 مسکن.

وسلی 185 برنامه های کاربردی برای آپارتمان های منظم و 25 برای معلولان آنهایی که با توجه به مسیحی-Michaels.

وسلی خدمات خانواده نیز حرکت خود را از کارکنان خود را در نیو کنسینگتون و Tarentum دفاتر به داخل ساختمان. که به معنای حرکت بین 80 و 100 نفر از کارکنان برای شروع است. این طرح به گسترش است که به 125 در هفت سال آینده.

در پیشگام آپارتمان Wesley خانواده خدمات ارائه برنامه ها و خدمات به ساختمان ساکنان و ساکنان محلی است.

پیشگام آپارتمان بودجه تا حد زیادی از طریق دو اعتبار مالیاتی برنامه های جدید در بازار اعتبار مالیاتی از این نه برای سود شرکت برای مسکن حمایتی و مسکن کم درآمد مالیاتی اعتبارات از طریق پنسیلوانیا مسکن امور مالی سازمان. آن را نیز دریافت کمک هزینه مالی از پادشاه ریچارد ملون بنیاد و فدرال وام مسکن بانک پیتسبورگ و همچنین بدون بهره وام مسکن امور مالی سازمان.

مسیحی-Michaels منطقه گفت: کارگران تضمین شغل زمانی که این پروژه اعلام شد.

وجود دارد در حال حاضر بیش از پنج کارگر با روابط Alle-Kiski دره در سایت هر روز با توجه به مسیحی-Michaels.

“این به نفع پروژه و داشتن این کارگران محلی در اینجا است که مفید به جامعه” مسیحی-مایکل گفت. “Mistick است یک کار بزرگ انجام گرفتن همه این افراد را استخدام کرد.

“ما آغاز شده در مارس 26. این یک بارانی ژوئن است اما ما تا به حال آب و هوای مناسب در این زمستان و ما باید درست در هدف.”

تلاش برای استخدام کارگران محلی و بهبود نیو کنسینگتون دور نمانده است توسط هیوز.

“این دیر به دیدن یک پروژه شبیه به این در نیو کنسینگتون,” او گفت:.

سه شنبه بود هیوز ” روز سوم در کار است. او به تازگی فارغ التحصیل شده از مثلث با تکنولوژی که در آن او آموزش دیده بود در پیمانکاری عمومی تیغه لوله کشی و برق کار می کنند.

اخیر دیگر مثلث Tech فارغ التحصیل, Adrian زنگ بزرگ در نیو کنسینگتون تا کلاس نهم است. او فارغ التحصیل از Kiski منطقه دبیرستان و در حال حاضر زندگی فقط گذشته لینکلن ساحل محله بالا بارل.

“این فقط پنج یا 10 دقیقه دور” بل گفت: “داشتن توانایی برای به دست آوردن یک شغل در اینجا کمک خواهد کرد که زندگی حرفه ای من.”

وندل سبز نیز از نیو کنسینگتون در کار با لوله کشی خدمه.

“این یک فرصت خوب برای ما” گرین گفت. “شما می توانید دریافت کنید و آن را نزدیک و آسان برای رسیدن به.”

نیو کنسینگتون شهردار تام Guzzo گفت: این چیزی است که طراحی شده بود که این پروژه گرد هم آمدند. او گفت: علاوه بر این از مشاغل مهم و متناسب با کار انجام شده توسط Penn State نیو کنسینگتون “راهرو نوآوری” مخلوط کردن جامعه کافه و افسون آبجوسازی.

“این مهم است به استخدام افرادی که در اینجا در نیو کنسینگتون,” Guzzo گفت. “و این مهم به استخدام افراد از نه تنها نیو کنسینگتون اما از سراسر Alle-Kiski دره. “

کوین اسمیت است یک کمک نویسنده است.

2368672_web1_VND-WesleyUpdate-022620

نیو کنسینگتون شهردار تام Guzzo مذاکرات با آدریان زنگ جدید Kensington یک Mistick کارگر ساختمانی کمک به ساخت یک ساختمان برای وسلی خانواده و خدمات. وسلی خانواده برگزار شد تور سهشنبه از سایت خود پایونیر آپارتمان $18.2 میلیون دلار پروژه در حال ساخت در نیو کنسینگتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>