غرب گوزن ساکنان نگران پیشنهادی مک اینتایر ارتفاعات توسعه

حدود یک دقیقه پیش

غرب گوزن ساکنان زندگی در نزدیکی پیشنهادی مک اینتایر ارتفاعات توسعه گفت: شهرستان سرپرستان آنها هنوز هم رزرو در مورد این طرح است.

در جلسه عمومی روز شنبه آنها پخش نگرانی های خود را در مورد برنامه ریزی توسعه مسکونی با وجود برخی از آزادسازي طرح و اطمینان از نمایندگان از توسعه ریچلند منابع.

ناظران باید 60 روز را در نظر بگیرید که آیا به کمک مالی مشروط با استفاده از درخواست.

این بار دوم در اطراف در روند تصویب پیشنهادی 38.7 هکتار توسعه واقع خاموش مک اینتایر جاده ها است. ریچلند منابع آورده و آن را قبل از سرپرستان به دنبال مشروط استفاده برای ساخت آن را در آوریل سال 2017, اما آنها آن را رد کرد و یک ماه بعد.

به عنوان آن را دو سال پیش با قبلی طرح کمیسیون برنامه ریزی توصیه می شود تصویب این طرح در حال حاضر.

طرح جدید کاهش می دهد تعدادی از خانه ها و duplexes بلکه مکان آنها را به هم نزدیک تر از غرب گوزن مورد نیاز ساختمان اجازه می دهد.

یکی از این افراد به نمایندگی از ریچلند منابع در یکشنبه بود Jason Paulovich زمین مدیر توسعه گیبسون-توماس مهندسی. Paulovich گفت: مبانی این طرح باقی می ماند همان.

“ما احساس می کنیم آن است که مسئول طراحی که نیست overdeveloping اموال” Paulovich گفت. “احساس ما این بود که بهترین راه برای توسعه اموال به بهترین نیازهای ما و بهترین پاسخگویی به نیازهای شهرستان.”

این زمان در اطراف, Paulovich گفت: تعدادی از خانه ها تغییر کرده است. او گفت: Richland منابع در حال حاضر می خواهد به ساخت 31 واحد خانواده خانه و 16 دوبلکس در مجموع 63 واحد مسکن.

در سال 2017, طرح نام برای 35 خانه های تک خانواری و 17 duplexes و در مجموع 69 خانه.

Paulovich اشاره کرد که تغییر ساخته شده بود را به توسعه بیشتر جذاب; او گفت: Richland منابع بود لازم نیست توسط غرب گوزن ساختمان قوانین به انجام این کار است.

“نیاز است که دو واحد در هر هکتار است که به ما اجازه می دهد 76 واحد; ما پیشنهاد 63,” او گفت:. “ما در حال حفظ نیمی از وسعت زمین به جریب در اینجا. ما باید بیش از 20 هکتار از زمین های دست نخورده است.”

ساکنان شک و تردید

اما ساکنان ابراز شک و تردید در مورد توسعه در مورد چگونه آن را تحت تاثیر خود خانه و زندگی می کند.

یک منطقه حائل اضافه کردن ترافیک به محله و به خصوص کنترل سروصدا شان یک نگرانی است.

جو Juran زندگی می کند که همراه مک اینتایر جاده گفت که او ساخته شده است خانه خود را از 10 سال پیش و پس از آن دو دیگر تحولات مسکن ساخته شده در نزدیکی خانه اش در ارتفاعات بالاتر است. نتیجه این شده است اضافی رواناب است که او گفت: تقریبا سیل اموال خود را با آب در حال هدایت به یک نهر کوچک است که از طریق کاهش اموال خود را.

“من نمی توانم توده یونجه یا کاه چمن من پس از آن باران بدون تراکتور غرق شدن در گل و لای” Juran گفت. “هیچ کس انجام شده است هر چیزی در مورد کنترل رواناب.”

پسرش جان که با او زندگی می کند گفت: “من نمی توانم غلو چگونه شدید آب مسئله است.”

جان Juran گفت که در دو سال گذشته آنها صرف 14000 دلار در تخلیه برای حیاط خود را.

مارشال Brindza از زمزمه سنبه درایو پشتیبانی شده چه Jurans گفت.

“ما باید مسائل مربوط به زهکشی در منطقه ما — عظیم زهکشی مسائل,” او گفت:.

او همچنین در مورد سوال حکمت داشتن یک دوم ورود به طرح. سایت طرح نشان می دهد تنها ورودی از مک اینتایر جاده به نام Waylin درایو به عنوان تنها راه در داخل و خارج.

Waylin درایو است که کمی بیش از 2000 فوت با توجه به Paulovich. آن را به پایان می رسد در یک کوچه بن بست است و دو دیگر cul-de-کیسه های که اجرا کردن آن است.

Brindza گفت که می تواند همه چیز را دشوار است برای پاسخ اضطراری.

Saddlebrook درایو ساکن ریچارد کانلی سوال اگر درختان مورد نیاز 50-پا گسترده ای بافر که تقریبا احاطه توسعه خواهد دست نخورده باقی می ماند.

“ما همچنین در مورد استفاده از مک اینتایر جاده,” او گفت:. “آن نشده است به روز رسانی برای مدتی.”

یکی دیگر از Saddlebrook ساکن دیو Obermeier پیشنهاد کرد که یک ترافیک مطالعه مک اینتایر جاده انجام می شود و ارتقاء انجام شده درآمده است.

توسعه دهنده پاسخ

پرداختن به نگرانی در مورد سروصدا براندون Wiltrout مهندس نمایندگی ریچلند Holdings گفت: “ما قطعا دیدار با دولت دستورالعمل های مربوط به سروصدا. ما به هیچ وجه قصد اضافه کردن بیشتر سروصدا.

“شما نمی توانید از انتشار بیشتر آب در آبراه از آنچه همیشه وجود دارد.”

در ماده بافر Wiltrout گفت: در توسعه به هیچ وجه قصد قطع هر درخت در این نقطه است.

“آن را به باقی می ماند گیاهی و اجازه می دهد غربالگری با توجه به (شهرستان مقررات),” او گفت:.

Paulovich با اشاره به طول Waylin درایو وجود دارد گفت: حتی دیگر جاده ها در شهرستان که هیچ ثانویه دسترسی داشته باشید. او همچنین گفت: شیرهای آتش نشانی واقع خواهد شد در سراسر این طرح برای حفاظت از آتش.

Township, کد مامور اجرای لایحه Payne گفت: این امکان وجود دارد که یک دوم دسترسی ایجاد شود می تواند از طریق Waylin درایو cul-de-sac در آینده است.

به عنوان به ترافیک Paulovich گفت که او باور ندارد توسعه اضافه خواهد شد ترافیک زیادی به این منطقه به شایستگی ترافیک مطالعه است.

شرکت به دنبال نرمی در قوانین ساختمان

در علاوه بر این به دستياران نگرانی های ناظران را در نظر داشته اعطای تعدادی از چشم پوشی به ریچلند منابع برای این طرح است.

آنها عبارتند از داشتن 50 پا بافر به طور کامل در اطراف توسعه کمی باریک تر گاراژ عرض بیش از مورد نیاز و داشتن تنها 15 پا سمت متری جدا دوبلکس ساختمان به جای 30 مورد نیاز توسط فرمان بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im