غرب ورهم مرد متهم پس از اتهام شلیک پلیس با تفنگ

غرب ورهم مرد چهره به اتهام حمله به قتل پس از شلیک ماموران پلیس با تفنگ در حالی که آنها در حال بررسی یک tresspassing شکایت به پلیس گفت:.

Gregory W. Schroth, 40, از غرب ورهم است که برگزار می شود در $50,000 وثیقه پس از تفهیم اتهام دوشنبه در ورهم دادگاه منطقه برای این حادثه . پلیس گزارش هیچ آسیب وجود دارد.

ورهم افسران پلیس هارون Pacheco و کریستوفر گوشه ای در پاسخ به یک گزارش از یک مرد متجاوز در 1:35 بعد از ظهر جمعه. در حالی که به دنبال آنها شنیده می شود سه اثر شلیک گلوله اعتقاد بر این بود کارگردانی در آنها پلیس در بیانیه ای گفت.

افسران رهبری در جهت شلیک شد و بر آمد Schroth در جاده نی حمل یک تفنگ و او خواستار رها کردن تفنگ به عنوان او راه می رفت به سمت یک camper.

افسران نقل مکان کرد و به سمت مرد با اسلحه کشیده و Schroth قرار می گیرد تفنگ در camper قبل از بازداشت, پلیس گفت:. پاسخ افسران یافت 500 دور جعبه .22 کالیبر تفنگ مهمات در این منطقه است.

“ما تا به حال بسیار جدی وضعیت که در آن دو غیرنظامی و دو افسر پلیس بودند در خطر” گفت: ورهم رئیس پلیس جان Walcek در بیانیه ای. “نتیجه مثبت از این حادثه ناشی از یک نظم و حرفه ای پاسخ توسط دو نفر از ورهم بهترین افسران.”

Schroth است که به اتهام چهار فقره حمله به قصد قتل و انواع سلاح های گرم اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید