Western Pa. مدارس همکاری با PPG فدرال اکسپرس زمین زیمنس

حدود یک ساعت پیش

حدود 100 مربیان و رهبران کسب و کار جمع آوری پنج شنبه به جشن مشارکت موفق و به اشتراک گذاری آنچه را که آنها آموخته ام. برنامه اتصال آنها همه مربیان و شرکت های برنامه (ECP) به زودی معرفی خواهد شد در سطح ایالت.

“هر مشارکت متفاوت است اما همه آنها در یک موضوع مشترک” گفت: سام Shaneyfelt یک مشاور Allegheny متوسط واحد ریاضی و علوم مشترک است. “این همه در مورد آماده سازی همه دانش آموزان ما برای آینده است.”

این همکاری به رهبری Allegheny متوسط واحد عمومی سازمان آموزش و پرورش است که عمل به عنوان یک رابط بین مدارس و پنسیلوانیا وزارت آموزش و پرورش به منظور تسهیل در برنامه های مانند مربیان و شرکت های بزرگ برنامه.

برنامه جفت مدارس با شرکت های محلی و به ارائه فرصت های شغلی و آموزش توسعه حرفه ای و واقعی در دنیای نرم افزار به کلاس درس درس. این برنامه شده است که عامل حدود هشت سال است.

در یک تلمبه درون چاهی سمپوزیوم در حیاط چند منطقه مدرسه منطقه گرد هم آمدند و همراه با شرکای تجاری شرکت های بزرگ برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها به دست آورده ام در خود میشوند.

کارکنان از Kiski منطقه Greensburg, Salem, کیستون اکس دروازه Shaler منطقه و کاج-ریچلند مناطق آموزش و پرورش حضور داشتند. وجود رهبران کسب و کار از PPG Industries, زیمنس, ترمو فیشر علمی فدرال اکسپرس زمین و ایتون.

هر منطقه خلاصه خود را در پروژه های فردی — چگونه آنها گنجانیده شده درس از نیروی کار را در کلاس درس درس و بالعکس.

کاج-ریچلند تیم با ایتون

کاج-Richland منطقه مدرسه خود را آغاز کرد و با همکاری ایتون در سال گذشته و گنجانیده شده است درسهایی از شرکت انرژی در طول کل آن K-12 برنامه درسی.

کودکان شروع به یادگیری در مورد پایداری و انرژی به عنوان اوایل به عنوان مهد کودک گفت: Mike Pasquinelli دستیار سرپرست در کاج-Richland.

درس تکامل هر سال شامل سفرهای به ایتون مرکز قدرت در Warrendale برای چهارم – از طریق ششم-کلاس و یک پروژه با برق و سخت افزار برای هفتم و هشتم کلاس.

در حال حاضر دانش آموزان دبیرستان در حال تجزیه و تحلیل داده ها و برقراری ارتباط آن را به دانش آموزان جوان با علوم کامپیوتر و طراحی وب سایت.

“واقعیت این است که در دنیای واقعی مردم هستند که با هم و همکاری با فن آوری” Pasquinelli گفت.

Kiski منطقه و زیمنس

سال گذشته برای اولین بار بود که Kiski منطقه مدرسه منطقه با همکاری زیمنس در نیو کنسینگتون یک انرژی و ساخت و ساز شرکت.

در عرض دو هفته از ایجاد این مشارکت و هفت دانش آموزان دبیرستان قادر به شرکت در یک زیمنس استخدام عادلانه که در آن آنها مورد مصاحبه قرار گرفتند مواضع در نیو کنسینگتون انبار. سه استخدام شدند.

دبیرستان نیز معرفی یک کسب و کار فن آوری اطلاعات کلاس متمرکز بر کمک به دانش آموزان برای ساخت “مهارت های نرم افزاری” مانند ارتباطات و کار تیمی و خلاقیت است که کمک خواهد کرد که آنها را در محل کار.

جولی elly tams مدیر محصول در شرکت زیمنس LDA گفت: این همکاری نه تنها به نفع منطقه مدرسه. زیمنس نمایندگان را ساخته اند کلاس های بازدید از دبیرستان که در آن آنها بوده است قادر به ساختن “آینده مشارکت” با هر دو دانش آموزان و معلمان.

“این است که برای کمک به ما در زیمنس جدید Kensington” elly tams گفت. “این است که برای کمک به ساخت یک خط لوله از کارکنان جدید برای ما است.”

در حال حاضر elly tams گفت: شرکت کاوش ساختمان کارورزی و تابستان فرصت های شغلی.

Greensburg سالم و PPG

در گرینزبورگ Salem منطقه مشغول به کار با مربیان و شرکت های بزرگ برنامه سه بار در این برنامه هشت سال تشکیل یک رابطه پایدار با PPG Industries. دانش آموزان باید سفر کرد PPG امکانات همکاری در کلاس درس در پروژه های توسعه محصول شده اند و در معرض بورس تحصیلی و فرصت های کارآموزی.

در سال تحصیلی آینده Allegheny متوسط واحد و پنسیلوانیا وزارت آموزش و پرورش امید به گسترش ECP برنامه به مناطق مختلف در سراسر کشور.

“این فوق العاده است بهترین عمل” گفت: Laura Fridiriei ویژه مشاور وزیر امور خارجه از آمادگی شغلی در وزارت آموزش و پرورش.

مایک Fierle مدیر ریاضی و علوم مشارکتی در Allegheny متوسط واحد گفت: گسترش و توسعه است “در آثار” با امید به آغاز آموزش رابط در مناطق مختلف به عنوان اوایل سپتامبر.

Teghan Simonton یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Teghan در 724-226-4680, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im