Westmoreland پردیس بریده: پیت-گرینزبورگ مربیان افتخار AMCC

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

برودی جکسون رهبری پیت-گرینزبورگ به یکی از بهترین فصول منظم در تاریخ بسکتبال مردان برنامه. او به رسمیت شناخته شده برای موفقیت بودن نام Allegheny کوه دانشگاهی کنفرانس مربی سال است.

همتای خود هیلی Schaetzle دریافت همان کنفرانس افتخار بر زنان سمت به عنوان مربی بانوی بابکتس.

علاوه بر این وسیل junior گارد نقطه Matt Johnson برداشت شد برای همه-AMCC اولین تیم تاریخ و گارد گیری Seigfreid (پن-Trafford) یک دوم-انتخاب تیم و دوم جوجو فرانسه ساخته شده سوم تیم است.

وسیل مردان موفق به کسب 13 بازی بیشتر از آن یک سال پیش از اتمام 20-6 پس از سقوط در AMCC نیمه نهایی.

جکسون در فصل سوم خود را به رهبری بابکتس به 20 برنده فصل برای اولین بار پس از سال 2000 است. این تیم به پایان رسید 12-1 در صفحه اصلی و در ادامه برای به دست آوردن شماره 2 دانه در کنفرانس برگشتی.

جانسون با وجود اواخر فصل مصدومیت که او را هزینه نهایی خود را در سه بازی به رهبری این تیم با 15.8 امتیاز. Seigfreid به ثمر رساند خود را 1000 هفتم حرفه ای نقطه در این سال و به طور متوسط 15 امتیاز در حالی که تیراندازی 47 درصد از 3 نقطه محدوده. فرانسه مجموعه تیم رکورد 3-اشاره گر در یک فصل (81).

تاریخ ناج دیورند بود به نام به همه AMCC زنان اولین تیم پس از به طور متوسط 15 امتیاز و 10 پرتاب ریباند یک بازی است. تاریخ Shaquoia McCray ساخته شده سوم تیم است.

Schaetzle هدایت بانوی بابکتس به 17-10 علامت برای این تیم اولین پیروزی فصل از سال 2015. وسیل رسیده AMCC نیمه نهایی. این تیم اجازه theh کمترین امتیاز در AMCC (رقم 55.5).

بسکتبال مردان

Grove شهرستان: Junior گارد عدالت برنج (مانسن) نامگذاری شد به همه-PAC دوم تیم است. برنج رتبه دوم را در کنفرانس کمک (81) بود پنجم در زمینه هدف در صد (50.6) و 10 در به ثمر (12.9 ppg). او تا به حال 10 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل در یک 67-62 ناراحت بیش از Wooster در دور اول NCAA Division III مسابقات است. Wolverines’ فصل به پایان رسید با یک 84-66 دست دادن به المهرست در دور دوم.

سنت وینسنت: Bearcats’ junior گارد دیوید Stephen نامگذاری شد به همه-PAC دوم تیم است. استفان رهبری این تیم به ثمر رساند در 16.1 امتیاز و دزد (50) و نیز پایین کشیده 5.3 ریباند. او در صدر 1000 نقطه علامت گذاری برای کار خود را در این فصل است.

غرب آزادی: دانشجوی سال اول برایس ساقی (لتروب) است که رهبری به NCAA بخش دوم مسابقات با Hilltoppers (27-4) که برنده کوه شرق کنفرانس مسابقات با 73-60 برنده بیش از چارلستون. ساقی است به طور متوسط 8.3 امتیاز 4.2 ریباند و 2.1 کمک در 31 بازی. غرب آزادی که موفق به کسب 10 راست به طور متوسط 102 امتیاز در هر بازی. آن را به میزبان ایالتی ویرجینیا در اقیانوس اطلس منطقه ای.

بسکتبال زنان

La Roche: ارشد به جلو جینا کول (Norwin) نامگذاری شد به همه AMCC تیم اول. کول به طور متوسط 14.8 امتیاز و 6.2 ریباند کلی و 53 درصد از زمین در برابر کنفرانس مخالفان.

1000 نقطه شغلی گلزن در سه سال در La Roche پس از انتقال از پیت-گرینزبورگ او ساخته شده 77 88 پرتاب آزاد در این فصل برای 87.5 درصد است.

Seton هیل: Junior رو به جلو کتی نولان و تاریخ و گارد شایانی Trest بودند به نام به همه PSAC دوم تیم است. نولان رهبری Griffins در به ثمر (13.6 ppg) و بازگشت (9.3 rpg) و Trest به طور متوسط 13.2 امتیاز 4.2 ریباند و رهبری ستون هیل در دقیقه (31.2) کمک (106) و 3-اشاره گر (39).

بیس بال

Kansas State: Junior ژاک Kokoska (لتروب) میزد .327 با سه دونفره, 14 اجرا می شود به ثمر رساند و هفت RBIs برای Wildcats. Kokoska شد و همه بزرگ 12 لوح فصل گذشته.

پیت-گرینزبورگ: پشت 17 بازدید بابکتس (1-2) برنده بازی اول خود در این فصل با یک 10-3 پیروزی بر کاری در دریاچه مرتل پارک در فلوریدا, فلوریدا. دانشجوی سال دوم برودی Bonadio دانشجوی سال اول ابرام پادشاه و تاریخ و اردن Cavanaugh تا به حال سه بازدید و برنده پارچ خواهد Thorp, یک دانشجوی سال اول در حل و فصل پس از اولین ورود به بازی شیر یا خط شش بدون گل در پنج hitter.

Seton هیل: اشتباه اول تنر Froehlich homered دانشجوی سال اول جک Oberdorf (گرینزبورگ سالم) رفت و 3 و 4 و ارشد تامی Pellis (گرینزبورگ مرکزی کاتولیک) و دانشجوی سال اول اوون Sabol (Norwin) تا به حال هر دو بازدید به عنوان Griffins بسیج گذشته وینونا دولت 8-6 در فلوریدا, فلوریدا. Seton تپه trailed زود 5-1.

Griffins (9-4) به خانه بازگشت به بازی بازی های ایالتی اوهایو حداکثر فیشر محمد در مارس 13.

Thiel: ارشد اندرو Giesey (پن-Trafford) رفت و 2 به 4 با دو RBIs در 9-8 پیروزی بر Otterbein در ژن Cusic کلاسیک.

سافتبال (persian)

Marist: دانشجوی سال اول پارچ Kiley مایرز (لتروب) بود 3-4 با 2.38 عصر با 25 strikeouts و هشت پیاده روی در هشت بازی. او شروع به شش بازی شده و دو shutouts و همچنین به دست آورده نجات دهد. اشتباه ارشد کلر Oberdorf (گرینزبورگ سالم) منجر شد این تیم با یک .364 طور متوسط پنبه حلاجی شدهو سه خانه اجرا می شود, 14 اجرا می شود و 12 RBIs.

Morehead State: دانشجوی سال اول پارچ کارولین Alincic (Mt. دلپذیر) به دست آورده خود را برای اولین بار کالج پیروزی در تسلط مد. او پرتاب پنج زمین باز یافته هیچ-hitter وظیفه به عنوان مورهد خالی اوهایو-شیلیکوت, 14-0. Alincic زده از 11 و راه می رفت یکی از 16 مورد او مواجه شده است.

Penn State: دانشجوی سال دوم پارچ بیلی Parshall (Belle Vernon) را زده در یک فصل-بالا 14 برای Nittany Lions در 2-0 پیروزی بر دانشگاه ییل. او دارای برنامه تک بازی علامت K را با 15. Parshall به دنبال آن است که عملکرد با 12 strikeouts و هیچ پیاده روی در سه ضربه shutout از میشیگان غربی 3-0.

پیت-جانزتاون: Junior اولیویا پورتر (Southmoreland) تا به حال دو بازدید و کاربر علی Belgiovane (Hempfield) سوار در یک اجرا به کوه گربه باز فصل را با یک پیروزی 4-0 بیش ایالتی مینه سوتا-مورهد.

رابرت موریس: ارشد Briana Bunner (Southmoreland) رفت و 3 به 3 با اجرای, و دانشجوی سال دوم پارچ دانا Vatakis (مانسن) پرتاب یک بازی کامل و بدون پیاده روی به عنوان مستعمراتی را شکست داد میشیگان غربی 4-3 در اولین بازی از doubleheader. در بازی دوم Bunner رفت و 2 به 3 با یک اجرا و یک RBI. او برخورد کرده بود با خیال راحت در 9 قبلی او 13 در-خفاش ها از طریق این سری بود و ضربه .385 با یک تیم-بالا-تساوی 10 اجرا می شود.

Seton هیل: الکسیس Vargas, Jenna Osikowicz و سام Estupinian تا به حال دو بازدید و Shaelynn مایرز زده از پنج کامل-بازی تلاش به عنوان Griffins شکست St. Cloud State 5-4 در تمپا, فلوریدا. Seton هیل (7-10) را به بازگشت به خانه خود زمینه را در وست چستر در مارس 13.

لایحه Beckner جونیور یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de