توسط:
چهار شنبه, فوریه 15 سال 2020 | 7:59 PM
Sotiri Tsourekis بازی در سطح بالایی از فوتبال پس از او انتظار سطح بالایی از عملکرد را از تیم او مربیان است.

جدید پن-Trafford پسران و مربی فوتبال مضطرب به ارزیابی بازیکنان خود را حتی با فصل پاییز سال دور.

“من می خواهم قوام و توجه به جزئیات” Tsourekis گفت. “ما می خواهیم انجام دهیم از بالا به پایین بررسی از آنچه که ما را و که در آن ما نیاز به ساخت و تقویت برنامه های ما است.”

Tsourekis جایگزین ریک Nese که استعفا داد و پس از پنج فصل است. Nese رفت 55-30-4 با سه WPIAL حذفی ظاهر.

پن-ترافورد بود و نادر سه سال در فصل گذشته آن را به عنوان به پایان رسید 4-13.

مربی جدید هدایت تیم پسر در کیستون اکس او مادر آلما برای 10 سال گذشته است. او با بازی طلایی عقاب قبل از بازی خود را به پیت. Tsourekis بعد بازی حرفه ای در یونان برای A. E. Aigiou و Panaigaileos F. C.

خوبی سفر کرد و به خوبی versed در بازی Tsourekis مربیان و آموزش بازیکنان در Allegheny نیروی F. C.

“من مشتاقانه منتظر به کار با پن-Trafford بازیکنان و جامعه به ساخت برنامه ما می تواند همه افتخار,” او گفت:.

سبک نگارش Tsourekis گفت: رزمندگان را بازی بر اساس مهارت های خود را-مجموعه.

“ما نیاز به تمرکز بر چگونه می توان تیم ما بسیار رقابتی برای مدت طولانی,” او گفت: “که به معنی تمرکز دفاعی ثبات و همچنین کارآمد و حمله تهاجمی.”

کیستون اکس تا به حال سابقه و رکورد فصل در سال 2018 به پایان رساندن 15-2 با بخش ضبط و رسیدن به WPIAL کلاس 2A برگشتی.

“ما ساخته شده برگشتی به طور مداوم در چند سال گذشته کرده اند و بیحال برنامه و تبدیل آن به یک سازگار مدعی برای بخش قهرمانی و برگشتی,” او گفت:. “2018 تیم را شکست هر KO فوتبال رکورد است که وجود داشته است. این اتفاق در طول زمان با تعهد بازیکنان و مربیان و بیشتر فوتبال جامعه است.”

بزرگ 33 محدود

Westmoreland County تا به حال هیچ کمبود برجسته linemen این فصل فوتبال و دو نفر از آنها انتخاب شدند و به بازی در دولت را بالا all-star game.

Ligonier دره مایکل Petrof و Hempfield را کول گراهام ساخته شده 33, فوتبال کلاسیک, مجموعه, مه 25 در Landis زمینه در هریسبورگ.

تیم پنسیلوانیا بازی خواهد کرد تیم مریلند.

Petrof 6-پا-2, 275 پوند دفاعی در مقابله با کسانی است که رهبری به نیروی دریایی است. او بزرگ و سوم 33 انتخاب کنید در Ligonier دره, تاریخ پیوستن به الک بلوم (2014) و Tim Clark (1980).

بلوم و Petrof تنها بازیکن در تاریخ میراث کنفرانس بزرگ 33.

گراهام که اعتقاد بر این است که برای اولین بار Hempfield بازیکن انتخاب شده برای بزرگ 33 پس کارفرمایی مت Knizner در سال 1983 توسط یک 6-6, 270 پوند پایان دفاعی بازی خواهیم کرد که در سنت فرانسیس (Pa.).

یکی دیگر از Hempfield کارفرمایی, کیر Vidmer همچنین در all-star game در سال 1963.

دولت hoops

این WPIAL آف بسکتبال فقط با رفتن اما خیلی زود به نگاه PIAA postseason که عبارتند از منطقه بازی. این WPIAL خواهد یک بار دیگر با استفاده از یک follow-the-برنده فرمت برای ورود به PIAA برگشتی پس از تعداد معینی از تیم های کسب درآمد خودکار پیشنهادات مختار است.

تیم های که رسیدن به WPIAL نهایی می تواند تیم را به دولت براکت.

برای مثال اگر یک تیم از دست می دهد در یک چهارم نهایی در یک کلاس است که طول می کشد 5 تیم که تیم را متحده اگر این تیم را از دست داد به برنده WPIAL عنوان. در موارد دیگر تیم ها می تواند متحده به سادگی با رسیدن به یک چهارم نهایی بر اساس آنچه که تیم های دیگر انجام دورتر پایین براکت.

تعداد مقدماتی به شرح زیر است: پسران — 5 (کلاس 6A), 6 (5A), 5 (4A), 7 (3A), 6 (2A) و 6 (A); دختران — 5 (6A), 5 (5A), 7 (4A), 6 (3A), 6 (2A) و 6 (A).

رکورد شنا

Mt. دلپذیر ارشد Zak کخ شکست یک مدرسه ثبت در IUP دعوتی در 100-حیاط شنای. خود را با زمان 1:03.41 لبه گذشته قبلی علامت ایستاده است که برای 23 سال است. آن برگزار شد برایان Garcher که زیر آن نوشته شده 1:03.93 در سال 1997.

استخدام

Franklin منطقه ای ارشد فوتبال standout جاستین جانز یک جای عقب و وسط linebacker بیشتر خواهد شد بازی خود را حرفه ای در واشنگتن & Jefferson.

• Jason soul surfer ارشد تنگ پایان و میانه linebacker در Mt. لذت بخش است که رهبری به وستمینستر.

• پن-Trafford, تنگ پایان/پایان دفاعی Peyton کلی متعهد به بازی در Allegheny.

• سنت وینسنت برداشت جینت ارشد linebacker ناتان عمیق.

لایحه Beckner جونیور یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس لایحه از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Franklin منطقه ای Hempfield, ژانت, Ligonier دره کوه. لذت بخش, پن-Trafford

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im