وستون خانه با زمینه وسیع است که تصویر کامل

احاطه شده توسط تاج پوشش درختان بلند و سرسبز نزدیک به 1.4 هکتار بسیاری است که یک منظره کیپ Cod حق از صفحات یک پری داستان مجموعه جدید در انگلستان است.

A gambrel سقف با dormer peeking از جلو به علاوه گسترش رد پای این خانه در وستون شیرین پیدا کنید. این برنامه شامل یک 2019 نوسازی به آن و کاهش سطح 126 کاج سنت در وستون است که در بازار برای $929,000.

آن را ممکن است بلافاصله آشکار اما صفحه اصلی بسته های بیش از 3400 متر مربع در پشت همه که درخواست تجدید نظر محدود کردن بدون نیاز به clamber بالا و پایین پله ها در تمام طول روز — زندگی در یک طبقه به طور کامل ممکن است با خانه اول-کف اتاق خواب و حمام استاد.

و این که اگر شما می توانید اشک خود را دور از اتاق نشیمن. ما نمی گوییم به نظر می رسد دقیقا مانند برخی سابق پرستان’ “انبار” اما مخابره, سقف های طاقی بزرگ شیشه ای لغزنده و اندازه کشویی درب انبار به آشپزخانه ارائه lovely دیدگاه که از آن برای لذت بردن از زمین های خصوصی.

آشپزخانه و فضای غذاخوری در حال لهجه روستایی پرتوهای آجر پناه میبرند شومینه و بای ویندوز. علاوه بر طبقه اول کارشناسی ارشد وجود دارد فضا برای یک دفتر خانه و یا حتی در قانون اتاق با یک ورودی خصوصی.

در طبقه دوم شما پیدا کردن دو اتاق خواب با طبقه چوب جنگلی و آفتابی ویندوز به علاوه یک حمام کامل. صفحه اصلی دریافت یک افزایش در فیلم مربع و قابلیت های 2019 در زمانی که سطح پایین تر بازسازی شد به پایان قابل توجهی playroom و اضافه کردن یک حمام کامل و تن ذخیره سازی اضافی.

خانواده ها را درک نزدیکی به مدارس متوسط و بالا و مسافران خواهد لذت بردن از دسترسی سریع به جرم پایک و بین ایالتی 95 — و دو-گاراژ ماشین.

فروش خانه است که به کار گرفته شده توسط جولی Panagakos با Coldwell Banker مسکونی کارگزاری 781-856-9859.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de