ما معترضان در همه جا این است که شماره 1

برخی از آنها مقصد را در خود و دیگران کاملا وخیم. فقط به دنبال نشانه

لی: عاشقانه

من یک فن از کاروان پارک. جای من می خواهم از خواب بیدار به یک سحر کر birdsong در دولت بوش به جای غرغر کردن از یک همسایه و ژنراتور. اما وجود دارد چند کاروان پارک است که ما به عنوان اولین و نه آخرین رفت و آمد مکرر.

در کیمبرلی ما ماندن در Wyndham به جای نزدیکی Kununurra در هر زمان. ساخته شده در سال 1960 به خدمات Ord رودخانه آبیاری طرح Kunners (به عنوان مردم محلی آن تماس بگیرید) تر و تمیز و مرتب با انتخاب خوبی مواجه نگردند سوپر مارکت ها و مغازه ها و مکان برای خوردن و نوشیدن. این شهر همچنین دارای هشت کاروان پارک ها و در ماه های ژوئیه و اوت وانت بسته بندی شده در بسته مانند ساردین. Wyndham, از سوی دیگر, یک متزلزل پورت تاسیس در 1860s. خیابان ها گرد و خاکی میخانه بسته است وجود دارد یک فروشگاه عمومی اما تقریبا همه مغازه ها در حال سوار کردن اگر چه آن را یک نانوایی است که باعث می شود جهان بهترین barramundi پای. وجود دارد تنها یک کاروان پارک, اما شما می توانید راه اندازی هر کجا که شما می خواهید بر روی چمن در سایه غول پیکر boab درختان کیوسک bakes نان هر روز صبح یک کامیون فروش میوه های تازه و سبزیجات تا نوبت هر شنبه و تنها نشانه ای که به شما بگوید چه باید بکنید در حال دادن راهنمایی در زمانی که و که در آن برای دیدن ساکن Gouldian فنچ. این است چگونه تمام کاروان پارک باید باشد.

کاروان پارک مانند هر جای دیگری در Dunedoo فقط چهار دقیقه پیاده روی به میخانه.

این پارک که واقعا به سرقت برده قلب ما است هر چند یک اجرا توسط شورای Dunedoo در مرکز غربی NSW و ما مانده اند وجود دارد بسیاری از بار. این یک shadeless گستره گیاهی در زمان خوب و یک میدان گرد و غبار در خشک بار بین ساندویچ کستلریق بزرگراه و راه آهن. حمل و نقل قطار و نیمه تریلر رامبل گذشته تمام شب طولانی اما محل آن است به ضرب و شتم. یک روز رانندگی از جایی که ما استفاده می شود به زندگی می کنند در جهت ما همیشه می خواستم برای رفتن (غرب) Dunedoo بود که همیشه ما اول و مورد علاقه را متوقف کند.

کاروان پارک مانند هر جای دیگری در Dunedoo فقط چهار دقیقه پیاده روی به میخانه. یکی از ما باقی می ماند همزمان با روز ولنتاین و اتاق ناهار خوری بود festooned با کرپ کاغذ بالن قرمز و دست پر تلالو مقوا قلب. خاص بود 70 دلار در بشقاب غذای دریایی برای دو نفر و شامل دسر و یک بطری شراب. من فکر نمی کنم آنها خوردن بسیاری از خرچنگ و خرچنگ در Dunedoo زیرا زمانی که ما خواسته چیزی به کرک خرچنگ پنجه آنها به ما ارائه با یک tradie چکش که ما مشترک با دیگر شام بیشتر خجالتی زوج های جوان. این یک افسانه هر چند بسیار کثیف شب که تبدیل شده است معیار برای عاشقانه شب بوده است. هیچ چیز تا کنون کاملا موفق به بازی تاریخ شب در Dunedoo.

Supplied Travel ESCAPE: Road trip from Kununurra to Wyndham, East Kimberley. Picture: Tourism Western Australia

مقابله با Kimberleys توسط کاروان. تصویر: گردشگری استرالیای غربی

بیل: واقعیت

هر شب در یک کاروان پارک کاملا تصادفی با گروهی از مردم از سراسر جهان, از تمام جنبه های زندگی با تمام انواع عادات می خواهد نیاز به دوست داشتن متنفر و مشکلات جمع آوری همراه است. خوب بیشتر. صبح روز بعد آنها پراکنده مانند گل قاصدک در باد, به جاهای دیگر. بسیاری هرگز دیدن هر یک از دیگر دوباره.

برخی فراموش, اگر چه, و به صورت یک بخش قابل ملاحظه ای از roadtripper جامعه معمولا مسن, ارتباط جنسی, با کاروان وجود دارد یک حس قوی از رفاقت مشترک در کاروان پارک های سراسر کشور است. “Sundowners” یک مراسم جمع آوری جدی عشایر اما باز به هر کسی که می خواهد یک رابطه اتفاق می افتد و در حدود 5 بعد از ظهر. نوشیدنی و nibbles به ارمغان آورد و مردم صرف یک ساعت یا دو مبادله داستان های راهنمایی درباره زندگی در جاده ها و گفتن چند نهفته است.

کاروان پارک نیز برای خانواده های جوان است. اگر – را که – بچه ها در حال گرفتن متمرد با یکدیگر بهترین راه حل این است که برای پیدا کردن برخی از بچه های دیگر برای آنها را به یک ظرف غذا با.

این همه frolics و دوستی است. کاروان پارک ها می تواند بسیار ترسناک مکان های بیش از حد. برخی از صاحبان در حال بدبختی انسان است که نباید در حال اجرا یک کسب و کار که در آن آنها را مجبور به مقابله با مردم است. یک شاخص قابل اعتماد است که شما lobbed به کاروان پارک از جهنم است “صرفا هیچ …” نشانه ای از هر درب و دیوار در محل. بیش از حد بسیاری از صاحبان دشت حریص – آنها شارژ 50 دلار یا بیشتر برای یک پچ از سر خاک با کاروان “متصلب و انباشته” در محکم بسته بندی شده, ردیف, هیچ سایه و بدون امکانات به غیر از کثیف ضعیف و ناتوان حمام و سرویس بهداشتی.

سعی کنید برای جلوگیری از پارک که شما خط تا در ردیف.

ما معمولا کمپ در پارک های ملی و یا بوش, اما ما همچنین با استفاده از کاروان پارک تمدید roadtrips برای لذت بردن از تجملات مانند قدرت و استخر و به تمیز کردن و انجام چند روز کار می کنند. خوب کاروان پارک این است که مقصد را در خود دارد و ما در آنجا ماند در چند تا یک هفته لذت بردن از تجربه.

یک بار در در حالی که شما بعد از ظهر رایگان سرگرمی رنگ و لعاب با تعلیق درام و جنگ است. طرح باز با او – معمولا او را – کشیدن تا مجاور به “سایت”. این یک روز طولانی است. او فقط می خواهد برای به دست آوردن چیزی که پارک شده و یک آبجو.

او معمولا او – خارج از ماشین و شروع به دادن دستورالعمل به همراه سیگنال های دست. او به دنبال در آینه به جای. مورد ششم تلاش برای بازگشت ون به سایت او فریاد و دقیق اندازه گیری حرکات باید انحطاط را به خشونت فوقانی بدن اسپاسم مانند نفت نیمه شب پیتر برج دیده بانی در پر پرواز. سپس با سوگند شروع می شود – که در آن نقطه آن را رفتار خوب به نوبه خود دور و تظاهر به علاقه مند به چیز دیگری – تا زمانی که ما به اجتناب ناپذیر ناراضی پایان:

“همه حق است. آن را انجام دهد خود را @#$%ing خود ،

آن را نیز دفعتا به تشویق و یا کف زدن ،

همچنین نگاه کنید به:
• صرفه جویی در پول در 3 جاده هزینه سفر
• 10 چیزهایی که هر caravanner نیاز به دانستن
• 14 استرالیا لکه های به دور از آن همه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net