ویموته مدارس کارمند تحت نظارت برای coronavirus

یک ویموته مدارس دولتی کارمند که فقط در بازگشت از سفر خارج از کشور با یک تب است که در حال حاضر در دست خود به عنوان قرنطینه مقامات نظارت فرد برای کوروناویروس.

یک کارمند گفت: این منطقه حدود ظهر جمعه در مورد تب پس از بازگشت از سفر هفته گذشته ویموته مدارس دولتی سرپرست جنیفر Curtis-ویپل در بیانیه ای گفت. که باعث شد این منطقه به گزارش این موضوع به مقامات بهداشت برای نظارت به عنوان ویروس گسترش می یابد.

دولت دستور داده تا بیش از 600 نفر که سفر در خارج از کشور به خود “انزوا” قرنطینه ماندن در خانه به مدت دو هفته. یک نفر در ماساچوست تایید شده است که این ویروس که به کشته شدن هزاران نفر که عمدتا در چین اما محلی مورد دوره نقاهت است.

کورتیس-ویپل گفت: “این منطقه شده است گفت: مقامات وزارت بهداشت است که آنها را دریافت نکرده اند هر گونه تایید و یا موارد بالقوه Coronavirus در دولت است. منطقه ادامه خواهد داد به همکاری با محلی و مقامات بهداشتی دولت و به دنبال همه DPH و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سیاست ها و روش.”

بیانیه ای را ارائه نمی دهد اطلاعات در مورد آنچه در منطقه شغلی کارکنان است که او و یا جایی که او رفت و جز به می گویند که این محل که در آن فرد سفر است نه یک کشور که در حال حاضر هر گونه محدودیت های مسافرتی در اطراف coronavirus.

او گفت که مقامات دولتی گفت: این منطقه به دنبال عادی خود را از پروتکل های برای کارکنان که بیمار هستند.

“کارمند استقبال خواهد شد بازگشت به کار هنگامی که کارمند احساس بهتر” کورتیس-ویپل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>