دقیقا چه سنت جان آیا با اون همه برف ؟

اولین C-130 Hercules هواپیما کشیده به توقف در جاده اسفالته دارای سنگفرش در غیر این صورت ترک سنت جان در فرودگاه بین المللی در اوایل شب Jan. 19. آن روز سه نفر از یک وضعیت اضطراری پس از یک توفان برف فلج روکشی شرقی, Newfoundland در شکستن رکورد 76 سانتی متر برف در یک روز. در داخل هواپیما 80 نفر از توپخانه سربازان از CFB Gagetown, N. B. برفی جمع شده در خود را بسته. نیروهای مسلح اعضای یک بخش کوچک از راه حل برای یک ماموت چالش های لجستیکی که حتی یک جزیره شناخته شده برای حماسه طوفانهای برف تا به حال هرگز قبل از آن مواجه است.

سرهنگ-سرهنگ پل ویلیامز از فرماندهان نظامی فوری واحد پاسخ به آتلانتیک کانادا پا کردن هواپیما به 30 گره و وزش باد و کولاک و آنچه به نظر می رسد بی پایان قطب شمال تندرا. او gobsmacked. “در سر من من در تلاش برای کشف کردن چگونه شما پاک کردن این مقدار برف ؟ من تا به حال هرگز دیده می شود سدهای بسیار بالا است.”

کانادا یک کشور مملو از طوفان قصه اما #snowmageddon2020—به عنوان توییتر به درستی لقب آن است که در حال حاضر در کلاس خود است. یک بازگشت-از-پاکت محاسبه—بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط این شهرستان از سنت جان در مقدار از جاده که نیاز به پاک مقدار برف که افتاد و خشن عرض یک جاده دو خط—نشان می دهد حداقل هشت میلیون متر مکعب پوشانده شهر را متمایز خیابان های پیچ در پیچ. بارش برف مدفون خانه ها و اتومبیل های ناشی از سقوط بهمن در این شهر خوش منظره و زیبا باتری منطقه است. رسانه های اجتماعی buzzed با عکس به طور کامل مسدود شده و درگاه و از snowboarders ابتلا به هوا در یک خیابان-تبدیل-نیم لوله. اقیانوس دور طوفان عناوین ساخته شده—و حتی تحت تاثیر آب و سیستم های. با توجه به تایمز لندناز خروج هوا از به اصطلاح “آب و بمب” ناشی از بالاترین فشار اتمسفر بیش پایتخت بریتانیا ثبت شده پس از سال 1882.

بخوانید: چرا بزرگسالان در اتاوا پوشیدن شلوار برف در اتوبوس ؟

وجود دارد خیلی از برف که بلوس در سنت جان نمی توانستم از طریق آن دریافت کنید. صدها نفر از پیمانکاران rumbled با کامیون کمپرسی snow blowers (front-end) و لودر و backhoes. “ما اساسا با استفاده از هر قطعه ای از تجهیزات ما می توانید پیدا کردن در این شهر گفت: شهردار دنی Breen اضافه کرد که کارکنان مشغول به کار شد 12 ساعت شیفت. “این یک کار بزرگ است.”

شهر های مورد نیاز اسلحه بزرگ: اضافی لودر-نصب snow blowers. آنها به قرض گرفتن از سایر شهرداری ها و حداقل یک دوجین وارد از طریق تراکتور-تریلر و کشتی.

اولین آنها پاک دسترسی به بیمارستان و پس از آن جاده های اصلی. Snow blowers crawled از طریق شهرستان jetting هزاران تن بر روی در حال حاضر قوی snowbanks یا به جعبه از کاروان آهک رنگ کامیون کمپرسی.

در این زمان snowbanks آنقدر زیاد است که Newfoundland قدرت بود و هشدار به کودکان برای دور ماندن از آنهایی که در نزدیکی خطوط برق.

هنوز هم این شهر می دانستند که آن را از فضای اجرا برای قرار دادن برف و تبدیل به دولت فدرال اجازه به انجام آنچه در آن انجام داده بود در دهه های قبل از عمل تلقی می شد محیط زیست: تخلیه آن در اقیانوس. با آن کامیون ها رژه به بندر لبه whooshing یکی تایتانیک به اندازه شمع پس از دیگری به اقیانوس اطلس.

جزئیات: قصیده به روز برفی

در ساعت 5 صبح روز یکشنبه دو روز پس از بلیزارد شروع Wayne Parrell پا به برف سنگر بود که جلوی خانه خود را. غنی شده در سه فنجان قهوه هر کدام با دو قندهای 58 ساله برف حذف پیمانکار صعود به صندلی خود جلویی لودر. “من شده است به پاکسازی و برف پس از من 12 سال دارم و هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” Parrell که در زمان بیش از کسب و کار خانواده از پدر او. “هیچ چیز مقایسه می کند. مقدار است که کاهش یافته است را در یک شات باور نکردنی است.”

آن روز Parrell پاکسازی جاده ها و تحت فشار قرار دادند و انباشته از برف به پنج متر مینی کوه در نزدیکی استانی بزرگراه بین سنت جان و شهر Torbay. خسته از پارو نه ساعت از روز قبل او نا امید به پیدا کردن همه مغازه ها بسته به علت وضعیت اضطراری. هیچ جا وجود دارد برای دریافت یک بسته سیگار از یک پپسی و یا یک ساندویچ او اظهار تاسف کرد.

سربازان همچنین آمار زمین پارو. دو صد و در مجموع از CFB Gagetown, همراه با 200 ذخیره از Newfoundland, کمک های حرکت شبیه چمچه زنی از صدها نفر از ساکنان به دام افتاده در داخل خانه های خود.

و Parrell پس از نزدیک به 20 ساعت کار در نهایت در زمان خاموش چکمه های خود را در 11:30 بعد از ظهر که یکشنبه است. بسیاری از جاده ها هنوز هم تنها یک روشن lane, اما او احساس او می خواهم حداقل حک کردن یک فضای کوچک برای تاخیر. او ازطریق یک فنجان قهوه قبل از خواب—این یکی با یک شات از Baileys کرم ایرلندی—و رفت و مستقیما به خواب. “من تا به حال به اندازه کافی از آن را,” او گفت:. “پشت من است. آن را بیش از حد.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “تار او برف.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد سنت. جان:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>