چه می شود اگر: شبح فاکتورها باعث ایجاد پلاک قهرمان ما پرستاران

کار در خط مقدم از COVID-19 همه گیر کار سختی است اما Ashleigh جنگل می گوید او احساس می کند ممتاز برای کمک به مردم زمانی که آنها در خود را بیشتر آسیب پذیر است.

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. برای دسترسی کامل به ما روزنامه نگاری – و برای دانلود نسخه دیجیتال روزنامه به عنوان آن چاپ شده است هر روز – عضویت در اینجا و یا در couriermail.com.au/اشتراک (در حال حاضر رایگان برای 28 روز!)

در پایین حرکت خود را به ترک ادای احترام به خط مقدم ما قهرمانان

25 ساله صلیب جنوبی دانشگاه تحصیلات تکمیلی که در حال حاضر یک پرستار و ماما در پشم ونخ راه راه بیمارستان به تازگی شروع به کار در یک راه هوایی نقش مهمی در احیا در اتاق اورژانس به عنوان یکی از بسیاری از پرستاران braving خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

“من روز که من احساس می کنم بیشتر مضطرب و روز که در آن احساس خوبی دارم و آماده برای مقابله با هر چیزی که در مقابل من قرار داده اما همه گیر است و قطعا همه چیز سخت تر برای همه” او گفت:.

“شما نیز خودتان را بدانم و در انتظار همه چیز را بدتر و درخواست ‘هنگامی که همه چیز رفتن گلابی شکل است ؟’ است که می تواند تبدیل به نگرانکننده در زمان, اما من نمی دانم که ما آماده خواهد شد که تا کنون اگر این اتفاق رخ دهد ما به عنوان بسیاری از مردم شگفت انگیز کار خستگی ناپذیر در پشت صحنه اگر آن آمده است.

Ashleigh Woods is a nurse at the Tweed Hospital
media_cameraAshleigh جنگل یک پرستار در بیمارستان پشم ونخ راه راه

“یکی از بزرگترین چالش هایی است که کار در انزوای منطقه به خصوص مراقبت از بیماران زمانی که شما مطمئن نیستید اگر آنها COVID-19 یا نه.

“حتی اگر ما لازم PPE (personal protective equipment) شما همچنان به خودتان پیدا کنید سوال “اگر”.”
Ms جنگل گفت: هفته گذشته بوده است به خصوص سخت بودن جدا از خانواده و دوستان او و هیچ مقدار از مطالعه می تواند احساسی آماده شدن کسی برای این کار است.
“من متوجه شدم خودم به احساس غم … من قطعا آموخته است که شما می توانید خانواده و دوستان و عزیزان مسلم,” او گفت:.

“من در زمان احساس ترس و نگرانی در مورد آنچه که ممکن است رخ دهد ترس آمد تا در مورد قرارداد COVID-19 خودم و یا عبور از آن را به شریک زندگی من, اما از سوی دیگر من احساس سپاسگزار برای یک پرستار است.

“وجود دارد هیچ امتیاز بیشتر به مراقبت از مردم زمانی که آنها آسیب پذیر هستند.”

خود را ترک ادای احترام به خط مقدم ما قهرمانان با استفاده از فرم زیر

ترک پیام خود را در حمایت از

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de