چه, است تماس, ردیابی, چگونه آن را کمک می کند تا در COVID-19 نبرد

تماس با ردیابی یکی از کسانی که از نظر ارتباط با COVID-19 همه گیر است که به ظاهر تبدیل شدن به یک بخشی از زبان روزمره ما است. اما آن را بهداشت عمومی استراتژی که استفاده شده است برای سال مبارزه با بیماری های مسری.

تماس با ردیابی فرایند پیدا کردن که اخیرا در تماس نزدیک با فرد آلوده به ویروس مانند SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 و رسیدن به کسانی که مردم را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها ممکن است در معرض و راهنمای آنها را در چه باید بکنید بعد. در برخی موارد که ممکن است شامل خود جدا برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

دکتر گرگوری لهستان یک مایو کلینیک بیماری های عفونی, متخصص توضیح می دهد که چرا تماس ردیابی است مهم در مبارزه با COVID-19.

“کل ایده این است که واقعا مهم در آغاز شیوع منظور برای جلوگیری از شیوع است به درک که آلوده و پس از آن در گسترده تر و گسترده تر حلقه های ردیابی که ممکن است در معرض شده اند و به همین دلیل است که ممکن است آلوده شده اند. اگر شما می توانید انجام دهید که به سرعت و به طور موثر و کارآمد شما می توانید به طور چشمگیری کاهش تاثیر یک اپیدمی یا همه گیر” لهستان گفت:

لهستان می گوید این زمان آزمایش سلامت عمومی استراتژی استاندارد با بیماری های عفونی. آن استفاده می شود در طول شیوع ابولا در سال 2014 و سندرم حاد تنفسی شیوع در سال 2003.

برای آخرین به روز رسانی در COVID-19 pandemic, بررسی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت cdc.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im