آنچه در آن است, افسر!? من در یک بیت از یک عجله

پلیس از اوکلاهما بزرگراه گشت و اداره پلیس محلی تعقیب یک مرد و مسافران سفر westbound در بزرگراه بین ایالتی 40 از McLoud, Okla., از طریق شهرستان میانه در نزدیکی رنو و داگلاس که یک افسر او را مجبور به یک مانع باعث نقلیه خود را به رول بیش از. اما آن فرود آمد در آن چرخ و مظنون ادامه تعقیب و گریز برای چندین مایل بیشتر قبل از آنها طول کشیده و دستگیر شدند.

خدا هیچ! معقول باشد! من به شما التماس! مردان در Romulus, Mich., دریافت ایمیل های تهدید انتشار فیلم از وب کم از آنها تماشای پورنوگرافی — تقسیم صفحه نمایش واقعی X-rated کلیپ همراه با واکنش خود را به عنوان آنها مشاهده آن — مگر اینکه آنها پرداخت تا $7,000. آن را تبدیل به یک کلاهبرداری بسیار به خود را تسکین.

DON’T LIE TO ME, لیزا! من می توانید حق را از طریق شما! بیکار 36-year-old man in Jersey City, N. J., می گوید او شده است قدمت یک شبح به نام لیزا برای دو سال گذشته اما در حال حاضر این ارتباط است که بر روی سنگ به عنوان او ترس او از در او.

آن را فقط احساس خوب به نشستن … AIEEEE! قورباغه پرورش در آبراهههای زیرزمینی دارای نفوذ سیستم های لوله کشی خانه ها در چسترفیلد, انگلستان, اند و شروع به بالا رفتن از طریق تخلیه و به توالت. ساکنان گفته می شود بسیار عصبی در مورد پاسخ دادن به تماس از طبیعت است.

بسیار ویژه تحویل: یک کارگر پستی دستگیر شد برای فروش کوکائین از وسیله نقلیه خود را به او تحویل پست در امتداد مسیر او در اوهایو, اوهایو.

که شما CALLIN’ ناپایدار!? یک راننده کامیون بود و اخراج از تخلیه شرکت در شیکاگو تنها پس از چهار روز به خاطر او درگیر یک بحث بیش از یک وسیله نقلیه انتساب و ناپایدار تلقی شد. او پس از فرار در سراسر بسیاری شروع به پریدن کرد به یک کامیون و ناودان آن را به مالک خودرو چندین بار.

ماموریت انجام شد آقا: خسته از خشن نوجوانان طوفان را از طریق مزرعه اش در وست مینستر, Md., در وسایل نقلیه همه زمین برای ماه گذشته صاحب ملک رو به کامیون خود را و ره سه تن از آنها در نزدیکی باغ خود است. او سپس درباره خود راننده-جانبی درب و اخراج تفنگ دستی خود را چند بار در هوا باعث بیابان را. او گفت: دستگیری افسران “من می خواهم مردم را به فکر می کنم من دیوانه هستم در اطراف در اینجا.”

با سلام آنچه را که من اکنون انجام می شود عزیز!? یک مرد پس از خرید من یک دسته گل برای روز مادر, اما با وجود ژست دوست داشتنی او به پایان رسید بعد با ضربه او را بارها و بارها با گل در 1:30 صبح به عنوان او دراز در بستر خود Pinellas County, Fla., صفحه اصلی.

که سالاد سیب زمینی مال من است! یک مرد کشیده تفنگ در یک پسر در طول یک استدلال در مقابله با اغذیه فروشی از Publix سوپر مارکت در اورلاندو فلوریدا., باعث مراجعان و کارکنان به اجرا در خارج از ساختمان. دوم مرد در داخل فروشگاه با شنیدن هیاهو کشید سلاح خود را به عنوان حفاظت از زندگی خود را. اولین مرد فرار کرد و پسر دوم بود و نه متهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net