آنچه آن را مانند به دفاع از خود (Ph. D.) در طول یک بیماری همه گیر

‘چگونه از آن متفاوت خواهد بود برای دیدن پلیسه دار چشم خود پدر و مادر نور در غرور و افتخار در این واقعیت است که مدرک خود را در اوج تمام فداکاری های آنها ساخته شده ایم برای شما”

در تاریخ 1 آوریل سال 2020 پس از هشت سال و دو تکان مغزی یک سرپرست که دیگر منتقل دانشگاه مکث برای یک تابستان کارآموزی و چندین بحران وجودی در مورد آنچه که من انجام شده بود با من زندگی من با موفقیت دفاع کرد من دکتری در رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی در دانشگاه تورنتو است. من در حال حاضر خواهد شد شناخته شده به عنوان دکتر Roderique اول شخص به کسب درجه دکتری در تمام خانواده. پدرم به شوخی پرسید: اگر من رفتن به دانشکده پزشکی در حال حاضر, اما پس از سه پست-درجه کارشناسی ارشد (من یک M. A. در جرم شناسی و مدرک حقوق خود را در علاوه بر این به من Ph. D.) من فکر می کنم من با خیال راحت می توانید می گویند که من انجام می شود.

من تا به حال شده کمی نگران زمانی که این بیماری همه گیر آمار و کلاس لغو شد در دانشگاه. من هنوز دفاع در فرد ؟ می شود آن را سرپرست من و من در یک اتاق کوچک با هر کس دیگری حضور تقریبا? (دیگر مردم در دفاع از من کمیته شامل دو عضو دیگر از نظارت کمیته خارجی مؤلف از دانشگاه نیویورک و اضافی دو عضو از بخش.) به عنوان بیشتر و بیشتر از جامعه ما بود تعطیل, من می ترسم که من باقی خواهد ماند متوقف شد تا به این هدف من بوده است تعقیب می کند. من می ترسم که اگر من دفاع لغو شد, من می خواهم تبدیل به یک Ph. D. ترک تحصیل دو هفته از اتمام.

مرتبط: چگونه دانشگاه های کانادا در حال ارزیابی دانش آموزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در نهایت من در دفاع اقدام به عنوان برنامه ریزی شده از طریق زوم. آماده سازی بود بدون شک سخت تر از آن شده اند اما برای این بیماری همه گیر — که من پیدا کردم آن را دشوار است به تمرکز شد به طور مداوم به اخبار گرداب و غالبا شد پریشان با ساخت مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی منابع و پدر و مادرم و خواهر بودند درست است. من تا به حال به کار در dribs و drabs از بهره وری پاک از قانون من-honed توانایی برای نوشتن 12-به همراه ساعت در روز است. در همان زمان من نیز تا به حال به در بیشتر پرداخت می شود کار به عنوان دستیار آموزشی به عنوان هشت آینده درگیری های زبان—اصلی من منبع درآمد تمام شد لغو یک سانحه COVID-19 بیماری همه گیر.

هنوز خیلی از دفاع فرآیند عادی بود. من آشنایی خودم با پیچیدگیهای جدیدترین نسخه از پاورپوینت و hemmed و hawed بیش از طرح های رنگی و حق انتخاب آیکون. من تمرین با دوستان بیش از زوم غیر منتظره فرصت برای به اشتراک گذاشتن با آنها من تحقیق چگونه مادری و پدری differentially محل کار تاثیر شبکه های اجتماعی و روابط. من مضطرب در مورد آنچه را می پوشند در نهایت حل و فصل در من خوش شانس بلوز از مورد علاقه من در کانادا, طراحان, اسب آتلیه (خرید محلی!), و یک جفت شلوار صورتی. من ویرایش و تجدید نظر من 20 دقیقه ارائه و پس از آن ویرایش و تجدید نظر در برخی از آن بیشتر است. من با استفاده از قانون مدرسه تحصیل تکنیک های ایجاد یک طرح کلی با سوالات ممکن است.

وجود دارد برخی از چیز تازه ای است. دفاع از من تا به حال به محافظت از طریق رمز عبور برای جلوگیری از “زوم بمباران” به موجب آن افراد ناشناس وارد اتاق تصادفی شناسه scrawl ناپاک پیام را در سراسر صفحه نمایش با صریح تصاویر. در حالی که ارائه من می تواند تنها با دیدن من چهره خود را در یک جعبه کوچک در گوشه سمت راست بالا به دلیل ارائه من گرفت تا کل صفحه نمایش است. در برخی از راه, این چیزهای ساده ترمن نمی توانستم و یا نگرانی در مورد هر کسی واکنش های. من just خیره مستقیم در اسلاید من احساس راحتی در آشنا, کلمات, کلمات که من تا به حال نوشته شده و بازنویسی شده برای تقریبا یک سال. من عصبی بود اما عدم حواس پرتی بصری ساخته شده چیز بسیار کمتر خسته کننده اعصاب.

مرتبط: آنچه زندگی است مانند دانش آموزان هنوز هم زندگی در خوابگاه دانشگاه در طول coronavirus

بقیه دفاع گذشت در تاری. من می دانم وجود دارد, سوالات, و من به آنها جواب داد:—خوب من فکر می کردم. من تغییر تصویری از چهره به چهره از کمیته سوار بر اسلاید و می تواند گره به من پاسخ داد. قبل از من آن را می دانستند آن بود 11:45—زمان برای من برای خروج از زوم جلسه پس من به کمیته عمدی سرنوشت من. انتظار کابوسی بود و این روند بود مشکل تر ساخته شده توسط من کمیته نیاز به ارسال مجازی رای گیری فرم های تحصیلات تکمیلی کمیته صندلی.

وقتی که من دوباره وارد زوم جلسه من استقبال شد با کلمات “تبریک دکتر Roderique.” من تا به حال آن را انجام داده. وجود شادی و خنده لحظه ای کوتاه از شادی در جهان است که نیاز به برخی از در حال حاضر. من در زمان یک عکس با کمیته برگزاری مجازی خود را چهره به خود من است.

من خوشحالم که در دفاع از من قادر بود به اتفاق می افتد با وجود همه گیر اما من هم احساس یک حس عمیق از دست دادن. که من نمی توانستم در آغوش گرفتن و بالا و پنج مردم بر من کمیته. که شامپاین سرپرست من تا به حال squirrelled دور در دفتر او برای این لحظه بود که در حال حاضر فقط نشسته وجود دارد—و نشستن وجود دارد—برای ماه حداقل. که من قادر به به اشتراک گذاری این لحظه با کسانی که معنی ترین به من—من پدر و مادر من خواهر من بهترین دوستان است. توییتر را دوست دارد در حالی که دوست داشتنی, درست, نیست, یک جایگزین برای لمس کسانی که من بیشتر در مورد مراقبت.

من نمی دانستم قبل از COVID-19 چقدر کسانی که ارتباط فیزیکی متوسط در زمان مانند این. چگونه از آن متفاوت است برای دریافت یک تبریک در فرد به واقع دیدن پلیسه دار چشم خود پدر و مادر نور در غرور گرمی احساس خود را در آغوش گرفتن در viscerally واقعیت این است که مدرک خود را است, در راه اوج همه فداکاری آنها را ساخته اند در زندگی خود را برای شما. من نمی دانم که چقدر من می خواستم به جمع دوستان من بالا fiving و عکاسی از خود-گرفتن و جشن گرفتن این نقطه عطف راه من با خوشحالی جشن خودمانی—فارغ التحصیلی, کتاب, راه اندازی, نوزادان, مراسم عروسی—تا زمانی که من می توانم. من می دانم که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای سوگواری و غم انگیز برای راست, در حال حاضر, اما من فکر می کنم آن را خوب به غم در این مورد بیش از حد. برای هم بودن من خیره در عکس از بطری های شامپاین و صبر کنید من به نوبه خود جشن می گیرند و به درستی. و از همه شما دعوت به حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de