چه ‘آزادی’ واقعا به معنی تفنگ-wielding مستند معترضان در امریکا

شانون Gormley: در نظر آنان آزادی است آزادی به تهدید دیگران است. آنها می خواهند به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام آنها می خواهند به انجام آن را هر زمان که آنها می خواهند به آن را انجام دهد اما آنها می خواهند به آن را انجام دهد.

در یک روز بارانی در اواخر ماه آوریل در یک بار-طبقه دموکراسی در حال حاضر به حکم certifiable دیوانه که می دهد ارشد خود را ساده لوح کودکان به دلیل او می خواهد که خود می بالد گرفتن زنان توسط بخش خصوصی خود را به خاطر او می خواهد که با استفاده از بالاترین مقام در زمین به غنی سازی خود را پر زرق و برق هتل ها و اجازه دهید خود thuggish دوستان است چرا که او می خواهد چه کسی را تهدید سپاه مطبوعات و مردم مکزیک و مخالفان سیاسی خود و همسر سابق خود به دلیل او می خواهد به که slathers طلا رنگ روی ام دی اف مبلمان و نارنجی پوشش در چهره اش چرا که او می خواهد به چه کسی دروغ می گوید پس از دروغ پس از دروغ بدون هیچ دلیل دیگر از فقط به خاطر او می خواهد به در جهانی همه گیر که همان دیوانه خیره انفعال باعث شده است تا مردم بیشتر مرگ ناشی از این ویروس در کشور خود از هر جای دیگر در جهان—در آن روز یک شبه نظامیان مسلح سوار به یک ایالت میشیگان دولت ساختمان با هجوم بازدید کنندگان گالری و من کاین بالکن حمله اسلحه خود, به عنوان قانونگذاران نشسته زیر.

تقاضای خود را: که آنها هم قادر به انجام آنچه آنها می خواهند بدون توجه به آنچه دیگران می خواهند. آنچه آنها می خواهند این است که آنها ادعای “آزادی.”

تقاضای خود را در پاسخ به تهمت است. “آزادسازی مینه سوتا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ماه گذشته. “آزادسازی میشیگان.” “آزادسازی ویرجینیا است.” همه باید دموکراتیک فرمانداران; همه stay-at-home سفارشات. اما آزادی برای همه است ؟ در مورد فرماندار زن در میان جمعیت شعار می دادند “قفل و او!”

بخوانید: به عنوان coronavirus اسپرد آمریکایی ها نیاز به یک رهبر است که آرام و متحد می سازد. در عوض, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن.

آزادی: در نظر است این آزادی را تهدید دیگران; در واقعیت آن است که آنها که تهدید آزادی است. آنها می خواهند به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام آنها می خواهند به انجام آن را هر زمان که آنها می خواهند به آن را انجام دهد اما آنها می خواهند به آن را انجام دهد و کلیدی در اینجا است: آن است که آنها می خواهند به انجام آنچه آنها می خواهند به انجام به رغم این واقعیت که دیگران ممکن است صدمه دیده است; آنها می خواهند به انجام آنچه آنها می خواهند انجام دهید زیرا دیگران ممکن است صدمه دیده است. که آنها موجب ترس مردم بدون حادثه است. آن نقطه است. آن چیزی است که آنها می خواهند. آنها تصور آزادی است که از آنها گرفته و به جای آن باید گرفته شود از دیگران است. برای حفظ خود به خود خشک کمی طرح از آزادی آنها باران ترس را بر هر کس دیگری.

و به این ترتیب در داخل و اطراف میشیگان خانه ملت برخی از آنها دست تکان دادند تفنگ زیرا آنها باور دارند که آنها را به خدا داده حق به موضوع قانونگذاران به معقول ترس از گرفتن سر خود را منفجر کردن برخی انجام داده اند مؤتلفه پرچم زیرا آنها باور دارند که آنها را به خدا داده حق به موضوع سیاه مردم را به ترس معقول بودن بدون محاکمه اعدام.

برخی از آنها تهدید به زندانی کردن یک زن قانونگذار زیرا آنها باور دارند که آنها را خدا داده حق به موضوع زنان به معقول ترس از همه شیوه ای از عذاب. و همه باید swarmed فضاهای عمومی در یک توده زیرا آنها باور دارند که آنها را خدا داده حق به موضوع دیگر مردم خود و جوامع خود را در کشور و فراتر از آن به معقول ترس از یک ویروس مرگبار است.

خود را allyship طبیعی است. افراد مسلح سفید supremacists این زن ستیزی این بیماری همه گیر مسؤولان—هر معتقد است که قدرت بیش از دیگران است که خود را حق و آزادی توانایی اداره آن انتخاب نشده است. این یک استبدادی آزادی آنها باور دارند که در یک آزادی به تهدید و ارعاب دیگران آزادی نه برای همه اما برای خود به تنهایی اگر یکی این است که نوع مناسب از خود است که می گویند آزادی است که هیچ آزادی در همه صرفا یک سلسله مراتب است که در آن هر دو ظالم و مظلوم به دام افتاده است که در آن سلطه توجیه سلطه و انقیاد است و نه بد اما سمی منقول از بازماندگان از قدرت است.

نیست که می گویند هیچ آزادی برای که به مبارزه با.

در یک روز تابستان در سال 1964 فنی لو آهوجا از ایالات جنوبی بود که سیاه و سفید بود که یک زن که تا به حال فلج اطفال که به عنوان یکی از 12 سال برداشت کرده 200 پوند. پنبه یک روز حتی اگر او می خواست برای رفتن به مدرسه بود که سترون با آنچه که او به نام می سی سی پی آپاندکتومی حتی اگر او می خواست به کودکان که کودک به تصویب رسید که پس از فوت کودک خودداری از پذیرش در بیمارستان به دلیل آن بود که یک نیمه با سواد استریل و پنبه چیدن فلج کاری بود که شهرت مایل به رای دادن بود که اخراج از کار خود را با کشت و زرع رئیس زیرا او می خواست به رای که به دقت از دست رفته ضربه 16 گلوله های شلیک شده توسط Klansmen چرا که او می خواست به رای بود که آمریکا و اتوبوس و نیمه کور افسران پلیس و بزرگراه patrolmen که به او گفت که آنها در حال رفتن به می خواهم به مرده به خاطر آنچه که او واقعا می خواست چیزی کمتر از او مردم به رای دادن در آن روز او راه می رفت تا به یک جدول در اعتبار کمیته در کنوانسیون ملی دموکرات ها نشسته در صندلی و مسلح تنها با شسته و رفته کوچک سفید کیف دستی گفت: بسیاری از این مخاطبان تلویزیون است.

سپس رئیس جمهور یک طبقه دموکراسی در زمان بیش از امواج رادیو و تلویزیون به طوری که او نمی خواهد از او آنچه او می خواست که برای سفید و نمایندگان از دولت برای رای دادن اما چند سال بعد نه تا چند سال پیش پس از همه, او تا به حال به این می گویند: “هیچ کس تا همه رایگان است.”

هر چه این مردان می خواهند آن را آزادی.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه ژوئن 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “آزادی در آمریکا است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

مطلب مورد نظر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im