آنچه زندگی است مانند دانش آموزان هنوز هم زندگی در خوابگاه دانشگاه در طول coronavirus

اکثر دانشجویان باید بسته بندی شده و رفته خانه به خانواده خود را به پایان ترم آنلاین. اما برخی همچنان به زندگی در شرایط بسیار آرام و دانشگاه.

به عنوان شاگردی خود را بسته بندی شده, خوابگاه اتاق در سراسیمگی از لوازم شخصی کیف و سبد لباس های شسته شده در هفته گذشته, نیکول Momtahan مطمئن بود اگر او می توانست در هر نقطه به خواب آن شب. 19 ساله دانشگاه Dalhousie دانشجو می گوید: اصلی حرکت کردن تاریخ مارس 22 دادند تا مارس 20 و دانش آموزان داده شد فقط 24 ساعت توجه کنید.

“من فقط واقعا تاکید کرد. پدر و مادر من هر دو بیش از 60 سال پس از من وحشت زده شد. آنها می خواستند به پایین می آیند و به من کمک کند حرکت می کند و پدر من تا به حال فقط بدست بازگشت از سفر بین المللی, بنابراین من در مورد او نگران بود آوردن چیزی به نوا اسکوشیا می گوید:” Momtahan که خانواده زندگی در انتاریو است. او همچنین نگران پدر و مادر او به بیماری های چون “ما تا به حال فقط بدست یک ایمیل گفت: یک مورد وجود دارد از COVID-19 در دالهوسی.”

در پایان Momtahan تصمیم به ماندن در نوا اسکوشیا. او روزها را صرف نوشتن ایمیل, ساخت تماس های تلفنی و تلاش برای بازدید از محل اقامت در فرد به درخواست برای معافیت ویژه برای ادامه زندگی در 700 نفر اقامت ساختمان که در حال حاضر تنها خانه حدود ده دانش آموزان است.

مرتبط: چگونه دانشگاه های کانادا در حال ارزیابی دانش آموزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در نهایت Momtahan کردم اجازه او و سگ درمانی برای اقامت در خوابگاه. پردیس تقریبا تعطیل. کتابخانه ها و آزمایشگاه های کامپیوتر و امکانات ورزشی در همه بسته است. تنها تعداد کمی از کارکنان اجازه دهید به ساختمان های اداری که در حال کنترل الکترونیکی کارت کلید. دانش آموزان دیگر می توانید خوردن غذا در سالن غذاخوری همه مواد غذایی بسته بندی شده است برای رفتن. در حالی که Momtahan می گوید کارکنان شده اند شاد و حرفه ای او در تعامل با کسری از مردم استفاده می شود به او. تمام کلاس های خود را در حال حاضر آنلاین. “یک شبه آن رفت و از خوابگاه—پر جنب و جوش بسیاری از احزاب و مردم صحبت کردن—به واقع بودن شهر ارواح” او می گوید. ترین روز او می رود و او را از اتاق به سالن ناهار خوری و پشت.

Anusha Raisinghani است که در برخورد با همان وهم آور نوع زندگی در دانشگاه واترلو است. او یکی از حدود 900 دانش آموزان هنوز هم زندگی در خوابگاه دانشجویی اکثریت آنها را دانشجویان بین المللی. Raisinghani است که به طور فعال در تلاش برای بازگشت به خانه به پدر و مادر خود را, اما فایده ای نداشت. 18 ساله دانشجوی بین المللی تماس ها و ایمیل های امارات متحده عربی سفارت روزانه برای دیدن اگر او ممکن است با توجه به یک نقطه در به سرعت در حال کاهش تعداد پرواز های از کانادا. او زندگی یک چمدان در حال حاضر با داشتن بسته بندی شده تا اتاق خود را در یک لحظه متوجه. برای او عدم اطمینان شده است بدترین قسمت هر چند او در حال حاضر کار مدرسه و امتحانات به او منحرف شده است. “این سخت بود در ابتدا پس از [خودم و دیگر دانشجویان بین المللی] نمی دانم چه شد ما را به انجام و یا که در آن ما در حال رفتن به…. ما هنوز آماده برای بسته بندی کردن و ترک” او می گوید.

Raisinghani در اصل برنامه ریزی برای اقامت در کانادا تا پایان مارس, وقتی ویزای دانشجویی منقضی می شود. Paul Davidson, رئيس جمهور از دانشگاه های کانادا می گوید: دانشگاه ها و کالج ها کار کرده اند برای تمدید ویزای دانشجویی تا همه چیز را کمی ساده تر برای بین المللی دانش آموزان. “این یک منطقه که در آن ما در حال کار جمعی. ما واقعا قدردانی است که این بی سابقه بار و آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن برای مردمی که یک راه طولانی از خانه و خانواده و دیگر پشتیبانی نزدیک در دست است.”

مرتبط: هزاران نفر از کانادایی ها نمی تواند از پرداخت اجاره خود را امروز

دیویدسون می گوید: مدارس سراسر کشور در برخورد با این موضوع چگونه برای مراقبت از دانش آموزانی که هنوز در خوابگاه اما اکثر دانشگاه ها باید مقررات برای حفظ اقامت سالن باز و در حال اجرا برای آینده است. مقامات از واترلو می گویند که آنها به تعویق افتاد بهار مصرف برای ساکنان جدید خود به پردیس و هر دانش آموز که نیاز به تمدید اقامت خود در گذشته مدت قادر خواهد بود به.

در حالی که بسیاری از کانادا دانشگاه ها در حال نگه داشتن خوابگاه خود باز برای دانش آموزان مانند Momtahan و Raisinghani بسیاری از مدارس خواسته است که دانش آموزان بسته و کشتی و در نتیجه خروج دسته جمعی از اقامت سالن در سراسر کشور است. هجده ساله آدل فابر همراه اموال او هم برای کوتاه بازحمت حرکت کردن را از دانشگاه مک مستر به خانه پدر و مادرش در Brantford, Ont. “من آن را باور نمی کند در ابتدا به دلیل آن بود به طوری ناگهانی و هیچ یک از دوستان من در واقع فکر می کردم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد حق دور” فابر می گوید. “[وجود] یک دسته کامل از کودکان و نوجوانان سن و سال من در دانشگاه ما در اطراف افراد مسن و ما را درک نمی کنند چقدر جدی از موضوع این ویروس تا زمانی که—حداقل برای من— من به خانه آمد و صحبت کرد به من و پدر و مادر و همسایه.” در حال حاضر Faber است حرکت شناسی در کلاس های آنلاین و آماده به انجام ترم بهار تقریبا به عنوان به خوبی. او امیدوار است “ما قادر خواهید بود برای بازگشت به فرد در مدرسه در مدت زمستان در آخرین.”

Momtahan نیز به دنبال او انجام ترم بهار آنلاین. در میان اقامت سردرگمی او در یک آپارتمان است که حمایت از سگ درمان او. مشاهده قرار ملاقات او رزرو شده لغو شد تا Momtahan تکیه تنها بر روی تصاویر ارائه شده از اجاره دفاتر. تحت فشار به ایمن سازی محل Momtahan “امضا اجاره نامه برای اولین جایی که مورد قبول من به جای انتظار برای شنیدن از دیگر آپارتمان ها من می خواهم اعمال شده به به ببینید چه گزینه های من بودند.”

او قرار دادن سپرده همیشه قبل از دیدن آپارتمان در فرد است. در حال حاضر او باید صبر کنید تا آوریل 6 به وای فای نصب شده است. او اول امتحان مارس 9. “پس از همه کار مدرسه و سخنرانی ها و یادداشت ها در حال حاضر انجام می شود آنلاین من به تکیه به طور کامل در تلفن همراه داده ها را به نگه دارید تا با مطالعات من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de