چه مکنزی کینگ خاطرات آشکار در مورد روز فرانکلین دلانو روزولت درگذشت

زمانی که فرانکلین دلانو روزولت درگذشت Warm Springs, Georgia در بعدازظهر پنج شنبه, 12 آوریل 1945 مکنزی کینگ بود با داشتن یک ماساژ. با مجلس در آن روز نهایی و انتخابات در دو ماه نخست وزیر مورد نیاز تمام رهایی از تنش او می تواند دریافت کنید. اولین پاسخ این بود که “وجود دارد مناسب به انواع شایعات در هر زمان.” شاه بود به خوبی آگاه است که چگونه ضعیف رئیس جمهور بود; اما در سفر به کاخ سفید یک ماه قبل پیدا کرده بود او را در فرم بهتر از او انتظار داشتند. همچنین دو روز پیش او همچنین دریافت نامه ای از لیتون مک کارتی ثروتمند وکیل شده بود که سفیر کانادا به ایالات متحده به پایان سال 1944 و گفت که روزولت بود بهره گیری از تعطیلات خود را در چشمه های آب گرم محل او لذت می برد پس از خانه خود را در هاید پارک در شمال شهر نیویورک است. مک کارتی یک دوست بزرگ از رئیس جمهور پس از 1920s و یک همکار سرمایه گذار در درمان و تحقیقات برای فلج اطفال (که از پسر خود رنج می برد) رفته بود با روزولت در قطار خود به خود کلبه در نزدیکی کمی کاخ سفید.

بخوانید: چگونه مکنزی کینگ معتقد کانادا برای رفتن به جنگ در سال 1939

چند دقیقه بعد هنگامی که یکی از شاه منشی تلفن, او تا به حال یک حس خوب از آنچه در آن portended. تنها دیگر سران دولت به چه کسی وزیر خارجه آمریکا کابلی اطلاعیه از مرگ بودند چرچیل و استالین. آن را به عنوان هیچ شوک به شاه بود که خود را بیش از حد خسته برای قوی احساسات: “این همه به نظر می رسید مانند بخشی از روز را کار می کنند.” او غصه دار از دست دادن رئیس جمهور به عنوان یک دوست و برای او در اثر رویدادهای جهان, اما به عنوان یک روحانی که معتقد به بقای شخصیت و توانایی برقراری ارتباط با زندگی او مطمئن است که او و جهان ادامه خواهد داد برای بهره مندی از روزولت نفوذ در طرف دیگر.

شاه فورا دستور داد پرچم در ساختمان پارلمان این کشور به نصف کاهش-ماست و همان روز بعد برای دولت فدرال ساختمان در سراسر کشور. او نوشت: یک پیام به بیوه, النور روزولت و با عجله بنیاد با هم یک مختصر ادای احترام برای مجلس عوام که آن را از سر گرفته و بعد از شام. او گفت: subdued مجمع که رئیس جمهور بود “آنقدر بزرگ و واقعی از مردم کانادا که کلمه هنگامی که دریافت کرده بود که اگر یکی از خود ما بود در گذشت.” اما به مراتب بیشتر از آن مرگ او “دست دادن به کل بشریت است.” دیگر رهبران حزب تکرار احساسات, خانه موکول به عنوان یک علامت از احترام و نمایندگان مجلس از تمام محله بیان شخصی خود همدردی خود را به پادشاه. در قلب خود او بود ممنون از امتیاز داشتن شناخته شده روزولت خیلی خوب “به خصوص برای آخرین روز مبارک است که ما تا به حال با هم.” او در نظر گرفته آن را شایسته است که رئیس جمهور بودند در چشمه های آب گرم و خواهد بود به خاک سپرده شد در هاید پارک “بود که عزیزترین از همه جا به قلب او است.” هر دو روزولت و همسر خود را دوست نداشتند زیادی مجالس ترحیم و lyings-در-دولت اما یک رئیس جمهور نمی تواند عبور کند از صحنه بدون برخی از دولت مراسم است. آن را بلافاصله اعلام کرد که مراسم تشییع جنازه خواهد بود در کاخ سفید دو روز از این رو به دنبال دفن صبح روز بعد در هاید پارک. او خود را به حال شده است در هر سه مکان به عنوان صمیمی رئیس جمهور “هم در این روز از قدرت های بزرگ و زمانی که روشن شد او در قدرت بود شکست.”

مکنزی کینگ شناخته شده بود روزولت از لحظه ای که او بازگشته بود به عنوان نخست وزیر در سال 1935 پس از پنج سال از دولت محافظه کار تحت R. B. بنت. فورا او را دعوت به ماندن در کاخ سفید به انعقاد موافقتنامه تجارت آزاد با آمریکا پادشاه (که افتخار خود را از دانشگاه هاروارد دکترای اقتصاد) ساخته شده هیچ راز خود را از مخالفت رئیس جمهور جدید ایران با توجه به آن بد اقتصاد بدتر اخلاق و مطمئن شوید که برای خراب کردن کشور است. روزولت urbanely نادیده گرفته و این کنایه و روز دوم گفتن بود این شرکت در شام که پادشاه شد “یک دوست شخصی.” به عنوان یک پیشگویی حداقل این حقیقت بود. در 10 سال آینده دو ملاقات 20 بار علاوه بر تماس های تلفنی و کابل نامه. پنج تن از این موارد شامل وینستون چرچیل کسی که با پادشاه تا به حال به آن نقطه ملاقات در مورد همان تعداد بار پس از اولین برخورد خود را در اتاوا در کریسمس سال 1900. این lengthiest تجمعات از سه بودند هفته 1943 و 1944 کبک همایش. پادشاه نبود بخشی از دو استراتژی بحث اما او تا به حال بسیاری از مهم مذاکرات با رهبران و اعضای ارشد خود را entourages. او عمیقا ریشه دوستی با روزولت و چرچیل یک عنصر بسیار مهم در اثربخشی اطلس داد در طول جنگ جهانی دوم است. آنها نه تنها مورد احترام او را به عنوان بسیار ماهر و قابل اعتماد رئیس حیاتی کشور است اما می برد خود شرکت و جلب اعتماد رک و پوست کنده به او. آنها تا به حال هیچ ایده که او ضبط شد که تمام آن را در دفتر خاطرات خود را.

چه معلوم شد که شاه در آخرین سفر خود به روزولت باعث شده زنگ هشدار به عنوان او شنیده رادیو پخش از رئيس جمهور در گزارش به کنگره در کنفرانس یالتا در فوریه برای اولین بار. این اولین بار بود که روزولت بود خطاب به قوه مقننه نشسته و علنا اذعان کرد که فلج پاهای خود را. (اکثر مردم فکر می کردند او فقط لنگ.) به عنوان شاه گوش به ساعته درهم و برهم, آدرس او “کاملا غمگین متوجه تغییر است که بیش از او. از دست دادن وقار متوالی و سازنده فکر کردم طبیعی تاکید و قانع کننده تجدید نظر شود.” در پایان پادشاه خود گفت, منشی, جک Pickersgill: “او شجاع, همکار, اما او در حال در هم شکستن است.”

شتاب برای دیدن روزولت در حالی که او می تواند یک هفته بعد شاه صرف بیشتر از سه روز در کاخ سفید پراکنده در دو روز تعطیلات در ویلیامزبرگ،. هر چند رئیس جمهور نگاه “بسیار قدیمی تر; صورت بسیار نازک به خصوص قسمت پایین” پادشاه برطرف شد که او به عنوان شدید به عنوان او بود. در وعده های غذایی و در اواخر یک شب با او صحبت معمول خود خلوص و صداقت در مورد یالتا چرچیل و استالین این الوقوع بمب اتم, امید زیادی برای سازمان ملل متحد برای حفظ صلح و عزم خود را برای رفتن به انگلستان در ماه ژوئن هنگامی که جنگ در اروپا خواهد بود. (یک مقابل ژاپن بود و انتظار می رود به آخرین یک سال و نیم دیگر.) پادشاه نیز با حضور یکی از روزولت شادی بخش کنفرانس های مطبوعاتی. نهایی خود را در شام بود صمیمی تر از او متوجه شد. با النور دور یکی از پنج نفر حاضر شد و لوسی (Mercer) رادرفورد رئیس جمهور عشق بزرگ که آمده بود برگشت به زندگی خود در یک, عمده, مخفی راه پس از مرگ همسرش از یک سال پیش از آن. پادشاه بود و پس از روبرو میشود که او تا به حال یک نوشیدنی است که او تا به حال سوگند یاد کردن برای جنگ. در پایان دیدار او با اعتماد به نفس است که او و روزولت را دوباره ملاقات بسیاری از بار. اما جای تعجب نیست که او به طور ناگهانی درگذشت.

***

پس از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای پادشاه به ترک مجلس کسب و کار برای تشییع جنازه او تصمیم گرفت که استاندار ارل از Athlone خواهد پرواز به واشنگتن به نمایندگی از کشور است. شاه پس از ایمن النور روزولت رضایت از طریق مک کارتی را با حضور نسبتا خصوصی کفن و دفن به عنوان یک دوست از خانواده است. خداوند Athlone (پادشاه “عمو Alge”) بود و نه تحت تاثیر 20 دقیقه ای مراسم تشییع جنازه خدمات در شرق کاخ سفید با حضور 200 داخلی و خارجی و مقامات. وجود دارد بسیاری از گل و روزولت چوبی صندلی چرخدار در مقابل تابوت اما هیچ موسیقی بدون آواز و هیچ سخنرانی. اسقف واشنگتن که به حال خود از دست یک پا به فلج اطفال خواندن یدکی درمسیحیت (آنجلیکا) مناجات نامه که به او وارد شده در النور روزولت درخواست کلمات از شوهرش برای اولین بار مراسم تحلیف:: “چیزی برای ترسیدن وجود ندارد جز خود ترس.”

بخوانید: چرا Wiliam لیون مکنزی کینگ را به عنوان یک رهبر به عنوان FDR

در شنبه شب مکنزی کینگ مجموعه ای خاموش در راه آهن که در مونترال بود متصل به نیویورک قطار و shunted بر روی یک جانبداری در نیویورک ایستگاه نزدیک به هاید پارک. او به همراه برخی از کارکنان خود را از کار و خواهر زاده و اسم رئیس جمهور بیوه النور روزولت الیوت که زندگی در اتاوا و درخواست کرد تا او را برای حمل و نقل. به دنبال در اوایل بهار پوشش گیاهی کینگ فکر آن را یک “خوب زمان از سال برای یک جسم قرار داده شده در زمین پس از روز کار انجام شد.” روزولت مرگ بود پس از نقل مکان جهان به دلیل عظمت او غیر روحانی در “عشق خود را از مردان همکار خود را. عشق از مظلوم کلاس و گالانت مبارزه او برای آنها ساخته شده بدون در نظر گرفتن کلاس و تلخ نوع دشمنی و نفرت.” شاه فکر آن شگفت آور است که روزولت فرار کرده بود ترور و امان است برای انجام مبارزه به پایان است.

صبح روز بعد راز خدمتگزاران خواست شاه به روزولت و مستغلات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است احتمالا به این دلیل وجود دارد که به سختی به اندازه کافی ماشین برای انتقال کسانی که پس از رسیدن با قطار. پادشاه وزیر خود والتر Turnbull و النور الیوت بودند عملا برای اولین بار وارد. به عنوان آنها راه می رفت در آفتاب بهار و جمعیت از برجسته همسایه و دوستان ضخیم پادشاه ایستاده بود به عنوان تنها یکی از پوشیدن یک کلاه بالا. این بود که اصرار داشت در خود اراده نوکر “اگر من میگفتم او من احساس مطمئن شوید که دیگر درست بود.” فاقد زمان برای بازیابی خود همبورگ از راه آهن ماشین, پادشاه اختصاص Turnbull کلاه در حالی که او انجام ابریشم یکی.

این gravesite در باغ گل رز در کنار کتابخانه ریاست جمهوری که روزولت تا به حال ساخته شده است نزدیک به خانه اصلی به عنوان یک نشانه آن است که او در نظر گرفته شده به بازنشستگی در پایان مرسوم در دوره دوم به عنوان رئیس جمهور در سال 1941. پادشاه منتظر با وزیر امور خارجه ادوارد Stettinius و سرمایه و مشاور ریاست برنارد باروخ (که ناهار خوری در لندن با چرچیل فقط قبل از اخبار روزولت مرگ وارد). Stettinius اصرار داشت که پادشاه تنها عضو یک دولت خارجی ایستاده در ردیف جلو بین خود و هنری Stimson, وزیر جنگ, که در 77 بود که هیچ کدام به خوبی خود را. او همچنین درخواست پادشاه به تکرار قرار دادن دسته گل خود را در بانک عظیم از گل برای فیلمبرداری.

روزولت تابوت وارد بر یک اسب کشیده caisson همراه با گروههای نظامی. مختصر بخواهيد خدمات خوانده شد توسط سالمندان پیشوا از محلی کلیسای اسقفی. پادشاه بود و عمیقا نقل مکان مراسم ساده و عدم وجود کلاس تمایز در بین دوستي و همسایگان: “هنگامی که لباس می آیند به یک مانع به جای اوراق قرضه آنها را از دست داده اند بخشی از سودمندی خود را.” النور روزولت پشتیبانی توسط دخترش آنا Boettiger و الیوت روزولت که آورده شده است توسط هوایی از انگلستان توسط باروخ. (سه تن دیگر از فرزندان خدمت در اقیانوس آرام نیست در زمان می رسند.) النور محجبه شد اما پادشاه فکر او دارای رنگ خاکستری و خاکستری و با این حال خود کنترل می شود. پشت خانواده ایستاده جدید رئیس جمهور هری ترومن. بعد از تابوت شد کاهش به قبر دانشجویان از نزدیکی آکادمی نظامی وست پوینت اخراج سه تفنگ می بارند Roosevelt, سگ Fala پارس در هر زمان. النور روزولت ایستاده به تنهایی در قبر برای چند دقیقه و سپس پیوست بستگان در خانه وجود دارد دریافت و جمعیت به سرعت پراکنده, رئیس جمهور, کابینه و دیگران از بازگشت به واشنگتن با قطار.

لیتون مک کارتی که تمام راه از چشمه های آب گرم در تشییع جنازه قطار و رفتن به کانادا با پادشاه رفت و با نخست وزیر و النور الیوت خود را برای ابراز تسلیت به خانواده است. النور روزولت گفت: چگونه شاد او به دیدن شاه: “که او می دانست که فرانکلین خواهد بود خوشحالم که من تا به حال شده است وجود دارد” و آوردن خواهر زاده او بود شیرین ترین چیزی که او می تواند انجام داده اند. پادشاه به او گفت: “شما باید هر دو جنگیدند خوب مبارزه با به پایان است و باید حفظ ایمان تا پایان.” او به او اطمینان داد: “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان جدایی. زندگی می رود. او را نزدیکتر از همیشه در کنار خود داشته باشد.” پادشاه همچنین ابراز همدردی خود را به دیگر اعضای خانواده است. به عنوان گروه سوار پشت به قطار آن را به نظر می رسید به او که تمام طبیعت صحبت کرد نه از دست دادن اما از پاداش و مشیت خدا. آن را به عنوان هر چند روزولت خود را به حال شده است در شارژ از ترتیبات از مرگ او در چشمه های آب گرم به مراسم تشییع جنازه در پایتخت و دفن در باغ در هاید پارک “و آفتاب تمام راه را.”

آنها به عنوان بخار پز شمال به اتاوا, لیتون مک کارتی در مورد صحبت دوست مرحوم خود را. او گفت: پادشاه روزولت سکته مغزی به عنوان او با امضای نامه ها و مرگ او دو ساعت بعد; طولانی خود را با هم ناهار دو روز زودتر و رئیس جمهور در مذمت مک کارتی برای رفتن به کلیسا با او در عید پاک یکشنبه; و چگونه او به دنبال به جلو به یک باربیکیوی در بعد از ظهر از مرگ او. او اشاره نمی کند که لوسی Rutherfurd تا به حال شده است وجود دارد برای آخرین سه روز رانندگی به ماندن از زمستان و مستغلات در کارولینای جنوبی با یک عکاس و هنرمند به رنگ یک پرتره از روزولت برای دخترش. به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور سقوط آنها با عجله دور و آموخته های خود را مرگ در جاده ها است. هنگامی که شاه گفته مک کارتی آنچه بیش از این حقیقت که روزولت او را دوست داشتم بسیار, مک کارتی به اشک پشت سر هم به عنوان او تا به حال در مراسم تشییع جنازه. در اتاوا پادشاه کاهش یافته مک کارتی در شتو يزد هتل سوار النور الیوت و Laurier در خانه کاهش یافت و به زانو خود را در دعا برای دوست بزرگ که خدا به او داده بود در روزولت و برای قدرت ادامه با دیگران کار است که او را ترک کرده بود.

***

روزولت مرگ یک ضربه بزرگ به وینستون چرچیل هر چند هیچ غیر منتظره تر از آن بود که مکنزی کینگ. به همین دلیل او تصمیم گرفت برای رفتن به تشییع جنازه اگر یک هواپیما ایستاده بود توسط یک راز باقی مانده است. شش سال بعد او گفت که آن را بزرگترین اشتباه خود را در جنگ. او به جای بسیاری از چهره های برجسته در محلی ادای احترام به رهبر آمریکا بود که در راه های بسیاری شده است بریتانیا نجات دهنده. صبح روز بعد از دفن نامحدود با هر خواسته خود را بیوه وجود دارد یک مراسم یادبود در کلیسای جامع سنت پل از یک شکوه که حتی راضی پروردگار Athlone. اطراف خیابان ها که تنها سه هفته قبل از شده بود بمباران توسط V-2 موشک حملات بودند تزئین شده با بریتانیا و آمریکا پرچم و بسته بندی شده با مردم رعایت بزرگ و خوب از جمله بریتانیا و قاره ای خانواده سلطنتی. وجود دارد مقدار زیادی از موسیقی و آواز و طنین ترومپت در سنگ مرمر گنبد.

در بعد از ظهر چرچیل در مجلس تحویل به یاد ماندنی مداحی به “بزرگترین دوستان آمریکایی ما تا کنون شناخته شده است و بزرگترین قهرمان آزادی که تا به حال آورده کمک و آسایش را از دنیای جدید به قدیمی است.” در نظر است که او باید امیدوار خواهد بود اعمال خود را اگر او در همان مرحله او گفت که روزولت “درگذشت در مهار و ما ممکن است می گویند در نبرد مهار. . . چه دلخواهی مرگ او بود. او آورده بود کشور خود را از طریق بدترین خطرات آن و سنگین ترین آن toils. پیروزی بود و بازیگران آن مطمئن و مداوم پرتو بر او.” مکنزی کینگ خواندن سخنرانی صبح روز بعد (آن را پخش). جدا از دلخوری بود که هیچ اشاره ای کانادا در کمک به جنگ او فکر کرد که آن را غیر ممکن است برای گفتن بیش از حد در مورد روزولت در کمک به صرفه جویی در جهان: “آن است که تنها در حال حاضر که او از دست رفته است که مردم می توانند درک کنند چه بخشی فوق العاده ای بازی کرده.”

حداقل چرچیل که پس از فراز و فرودهای بسیاری از روز پس از زمانی که آنها هر دو در حال افزایش جوان لیبرال پادشاه در حال حاضر به عنوان در نظر گرفته و حتی بیشتر شکل از روزولت هنوز هم جان سالم به در هدایت جهان به مسیر صلح است. سه ماه بعد او نیز از بین رفته اند در یک انتخابات شکست. مکنزی کینگ که تا به حال خیلی می ترسید خود را در چشم انداز است که چرچیل در سال 1944 کبک کنفرانس ارائه کرده بود برای آمدن به کانادا به سخنرانی از طرف او به تنهایی از سه جان سالم به در برد. بنابراین با بزرگ بخت خوب خود را دقیق که خاطرات ماندگار به عنوان یک رکورد منحصر به فرد از نزدیک اقیانوس اطلس اتحاد و دوستی است.

این گزیده ای از نویل تامپسون آینده کتاب مرد سوم: چرچیل و روزولت به عنوان نشان خود را متحد و محرم مکنزی کینگ. منتشر شده توسط ساترلند خانه کتاب منتشر خواهد شد در ماه سپتامبر و می تواند قبل از دستور در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد مکنزی کینگ:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de