خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام در پایین صفحه به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

می تواند جان بیرد ایجاد یک اجرا برای محافظه کار به رهبری است ؟ Jason Lietaerیک دیرین مجلس تپه و پارک ملکه خودی در حزب محافظه محافل گفت: CBC News که “بسیاری از مردم فکر می کنم که [بیرد] خواهد بود یک بازی تعویض در این مسابقه است.” و دیگری نامزد بالقوه برای اضافه کردن به این مسابقه را در صفحه ویکیپدیا: John Williamson, یک, New Brunswick MP که یک بار سر تا مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون و خدمت روی لئامت دادن در استفان هارپر‘s سازمان بنادر و دریانوردی می گوید: او تست آب.

Jenni بایرنسابق محافظه کار ملی مدیر مبارزات انتخاباتی گفته بود که هارپر معاون رئیس ستاد و داگ فورد‘s اصلی, منشی, دیروز در توییتی شجاعانه در مورد داشتن شده است تجاوز جنسی زمانی که او 18 سال—و گفتن تقریبا هیچ یک سال به دلیل او نمی خواست آن را به او تعریف. “من می خواهم به فکر به عنوان سخت, قوی, و, سیاسی,” او نوشت. “من نمی کند و هنوز هم نمی خواهید تجاوز جنسی به عنوان بخشی از آن است.”

آمریکایی ها ظاهرا با تشکر از کانادایی ها (و مکزیکی) برای کاخ سفید را مستاجر-in-chief. در مراسم امضاء برای جدید نفتا, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که مونتاژ: “این چیزی است که ما واقعا قرار دادن قلب ما به. آن است که احتمالا شماره یک دلیلی که من تصمیم منجر به این زندگی من پیشرو در حال حاضر به عنوان مخالف که زیبا ساده زندگی لوکس است که من رهبری قبل از این اتفاق افتاده است.” در روز بعد معاون PM Chrystia Freeland مطرح لایحه ای را برای تصویب قرارداد های تجاری.

آگهی رایگان CBC? وسیع گزارش از دولت فدرال منصوب رادیو و تلویزیون و ارتباطات از راه دور قانونی بررسی پنل رزین برخی از طرح تحول به میراث وزیر استفان guilbeault را از دست و نوآوری وزیر Navdeep Bains. پانل ریاست جانت دانشگاه ییلبه نام برای کانادا محتوای خارجی متعلق به جریان خدمات و reimagined پخش عمومی که دریافت کمک های مالی پایدار—اما اجرا نمی کند تبلیغات بر روی آن سیستم عامل است. وزرای می گویند آنها در پاسخ به توصیه “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” [CBC News]

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obradorامیدوار است به جلو و یک نوع دیگری از تجارت با کانادا است. AMLO می خواهد به offload خود را لوکس ریاست جمهوری جت بر روی جاستین ترودوکه هواپیما خود او شنیده می شود “تا به حال مشکلات.” قیمت: 130 میلیون دلار کاملا تخفیف از $200 میلیون دلار پرداخت شده توسط مکزیکی ها—اما خوب شانس صرف که بسیار بر مالیات دهندگان بودجه ارابه از آسمان است. (هیچ معامله همانطور که از نوشتن این مقاله است.)

کانادا پیوست و آمریکا و اتحادیه اروپا در آن زمان که قطراتش تحریم بر افراد “که در نامشروع انتخابات برگزار شده در روسیه به اشغال کریمه” در سپتامبر گذشته. اگر تهمت است دوسوگرا در مورد روسیه-اوکراین تنش ها را وزیر خزانه داری هر چیزی است ، استیون Mnuchin گفت: تحریم های جدید برجسته “قدرت از آتلانتیک داد در ایستاده تا به روسیه ادامه داد: پرخاشگری است.” [تحریم های جدید]

مدیر عامل یک شرکت انرژی که ممکن است صرف 20 میلیارد دلار در نفت ماسه معدن صدا ندارد صعودی در پروژه های خود را به چشم انداز. همین لیندسیکه سر تا تک منابعگفت: پخش از CIBC کنفرانس در بنف که آن را “کسی نمیداند” چه اتفاقی می افتد به شرکت Frontier پیشنهاد: “خواهیم دید که چه کابینه می کند.” [کانادا مطبوعات]

بازگشت به اصول: رئیس مجلس عوام پرده برداری از یک فانتزی جعبه پیشنهاد این هفته است. یکی از آنتونی روتا‘s اولین وعده هنگامی که او به دنبال کار در ماه دسامبر گذشته بود که به دنبال از طریق همکار MP دن Albas‘ثانیه ایده. سخنران سخنگوی هدر برادلی می گوید maclean’s جعبه اصل گردد به عنوان یک کپسول زمان برای رئیس سابق گیلبرت پدر و مادربود اما repurposed برای آن وظیفه جدید. کنجکاو wanderers می توانید پیدا کردن جعبه در راهرو جنوبی در غرب بلوک طبقه دوم.

کانادا در چین به تازگی به صرف زمان در شهر نیویورک است. The Globe and Mail گزارش داد که دومینیک بارتونقبلا از مدیریت جهانی مشاوره غول McKinsey & Co., “به رسوب بیش از پنج ساعت در یک بوتیک شرکت حقوقی در میدتاون منهتن.” بارتون که در بالا مشخصات حقوقی مبارزه بین مک کینزی و میلیاردر جی Alix.

بارتون خواهد بود در اتاوا قبل از بیش از حد طولانی برای شهادت در خانه کمیته ویژه ای در کانادا-چین روابط توسط Feb. 7 در آخرین. که کمیته در دیدار امروز و از شنیدن ارشد مقامات فدرال از جمله استیو Verheul, کانادا بالا نفتا ایران (که مسئولیت فراتر از قاره تجارت).

نگه داشتن چشم را صبح امروز به صورت سرفصل در پلاستیک آلودگی است. محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا مقامات به خبرنگاران فنی جلسه صبح امروز بر روی یک پیش نویس علوم ارزیابی پلاستیکی آلودگی. این گام بعدی در جاده ها به یک پلاستیک بان برای اولین بار اعلام کرد در سال گذشته است.

امشب ترودو در Mississauga. این ساعت در یک لیبرال جمع آوری کمک در ورسای مرکز کنوانسیون. احتمالا محلی و MP, یک پسر به نام Navdeep Bains که اتفاق می افتد به یک ارشد وزیر کابینه خواهد بود در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net