چه کم loonie وسیله ای برای مصرف کنندگان در کانادا کسب و کار و سرمایه گذاران

دلار در حال سقوط در نهایت می تواند کمک به مبارزه صادرکنندگان اما مصرف کنندگان ایستاده به از دست دادن

اگر یک چیز وجود دارد که کانادایی ها عاشق صحبت در مورد آن کانادا ، ما ارز همواره شام زمان مکالمه و با COVID-19 نگه داشتن هر کس در داخل خانه و باعث سقوط دلار به بسیاری از مردم در حال چت در مورد جهت ما دلار. در زمان نوشتن این کانادا بود به ارزش حدود $0.704 در مقایسه با یک دلار کاهش از $0.75 در اوایل ماه مارس و بسته به اینکه در چه کارهایی به آن می تواند به سقوط بیشتر است.

قبل از ما به آنچه یک دلار ارزان تر به معنی برای شما و اقتصاد کانادا, آن مهم است به درک که چرا دلار کانادا کاهش یافته است. به طور کلی زمانی که سرمایه گذاران عصبی آنها حرکت می کند پول خود را از مخاطره آمیز اوراق بهادار و به قابل اطمینان تر هستند. که معمولا به معنی کشیدن پول از سهام و قرار دادن آنها را به اوراق قرضه و به طور خاص ایالات متحده خزانه که استاندارد طلا برای پایدار درآمد ثابت.

این سرمایه گذاران—بزرگ سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی و مدیران صندوق—در حال فروش جهانی اوراق بهادار که بدان معنی است که آنها در حال آزادسازی سهام است که در حال گرانتر در ارزهای دیگر (مانند کانادا) و خرید اوراق قرضه با دلار ایالات متحده است. مانند سهام هنگامی که شما از فروش یک ارز و خرید به یکی دیگر از سابق می افتد در قیمت و دومی افزایش می یابد.

بخوانید: چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus

شما ممکن است فکر می کنم که دلار کانادا می تواند به عنوان یک “پناهگاه امن” ارز (ارز از مردم می خواهم به خود را برای حفظ پول خود را امن) مانند دلار و زمان وجود داشته است از جمله در طول رکود بزرگ که سرمایه گذاران ترجیح داده اند loonies بیش از greenbacks. اما کانادا ارز با نوسان قیمت نفت و در هر بشکه هزینه خام وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است به طور قابل توجهی از US$53 در ماه فوریه به حدود 25 دلار امروز است.

بوده است وجود دارد کامل انهدام دلار کانادا موقعیت که ناشی از یک پرواز به ایمنی می گوید:” ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار با Oanda یک تجارت ارز خارجی شرکت. “مردم شده اند و حاضر به فروش همه چیز—کانادا جوراب جهانی و موقعیت و هر گونه مخاطره آمیز دارایی آنها خود را. بسیاری از این پول آب گرفتگی به [ایالات متحده] خزانه. چرا ؟ به خاطر آن بود که ساده ترین تجارت در وال استریت. دلار آمریکا در قدرت بود و بی امان به عنوان شما تا به حال این خروج دسته جمعی به ایمنی است.”

دلار می تواند افت بیشتر, به خصوص اگر قیمت نفت همچنان به کاهش و یا اگر این کشور چشم انداز اقتصادی بدتر از اینجا.

بیشتر کالاهای گران قیمت

پس چه پایین تر loonie معنی کانادایی? بارز ترین تاثیر در خرید از آمریکا کالا. اگر شما به صرف $100 دلار آمریکا خرید یک آیتم آنلاین امروز آن را به شما هزینه حدود 143 در مقایسه با $134 اگر شما خریداری آیتم در مارس 1. با دلار کانادا به طور معمول به ارزش کمتر از دلار آمریکا در زمان عادی اکثر مردم در حال حاضر با آشنا چقدر گران تر می توان آن را به خرید چیزهای از آمریکا

جزئیات: تعویق انداختن وام مسکن خود را به دلیل coronavirus می تواند به شما هزینه

آنچه که مردم ممکن است متوجه نیست که وقتی خرده فروشان خرید کالا به دلار آمریکا آنها بیش از حد مجبور به پرداخت بیشتر برای به دست آوردن چیزی که به فروشگاه خود را. در بسیاری از موارد هزینه های اضافی تصویب به مصرف کنندگان است. و ما واردات بسیاری از چیزهایی که از ایالات متحده از جمله گاز, کتاب, ماشین آلات, ماشین اپل, مواد غذایی, و غیره. قیمت ها در آن موارد قطعا می تواند افزایش یابد. یک فریزر 2014 موسسه گزارش می گوید: “ضعیف تر loonie باعث بالاتر از قیمت های داخلی است که بازدید کنندگان در کیف پول و (در نتیجه) بالاتر واردات و هزینه های تامین مالی است که لطمه می زند و کسب و کار و دولت است.”

بالقوه برای کسب درآمد بیشتر

در سمت تلنگر, شرکت هایی که فروش به ایالات متحده در حال حاضر خواهد شد پول بیشتری را. اگر شما کسب درآمد 100 دلار از ایالات متحده, مشتری شما می توانید در حال حاضر تبدیل به $142 کانادا. از لحاظ تاریخی این کمک کرده است کانادا در بخش تولید است که صرف پول در دلار کانادا اما تولید درآمد در ایالات متحده آمریکا ارز. زمانی که این درآمد در حال بازگشت به loonies این شرکت می تواند کسب هزاران یا حتی میلیون ها نفر در وجوه اضافی که می توان به استخدام کارکنان جدید یا سرمایه گذاری به کسب و کار. (پایین تر loonie همچنین اجازه می دهد تا شرکت ها برای رقابت بیشتر با فروش کالاهای خود را برای پول کمتر از آمریکا و همکاران.)

متاسفانه کانادا بخش تولید کمک بسیار کمتر برای ما تولید ناخالص داخلی از آن استفاده می شود به پایین از 30 درصد در 1950s به حدود 10 درصد امروز—پس از کاهش ارزش دلار کانادا ممکن است به اقتصاد ما افزایش آن را سال پیش.

کوسن بازار سهام جنسی دهانی

در نهایت کاهش ارزش دلار کانادا می تواند تاثیر سرمایه گذاری ما. زمانی که دلار کانادا قطره ما دلار سرمایه گذاری به ارزش بیشتر است. زمانی که دلار کانادا افزایش می یابد آنها ارزش کمتر است.

بیایید نگاهی به طلا به عنوان مثال. در سپتامبر 2018, هر اونس طلا به ارزش $1,213 تومان آن را در حال حاضر به ارزش $1,650 دلار برای به دست آوردن 34 درصد گذشته بیش از 15 ماه. در کانادا, دلار, طلا, افزایش 48 درصد بیش از مدت زمان مشابه افزایش از $1581 دلار 2343 امروز. اگر شما خود را در بسیاری از ایالات متحده آمریکا دلار را گرانتر سهام نمونه کارها خود را نمی خواهد کاهش یافته است که بسیار در طول این رکود به عنوان کسانی که از داشتن تمام سهام خود را در دلار کانادا. (متاسفانه نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از کانادایی ها در برگزاری بیش از 60 درصد از پول خود را در داخلی سهام—به مراتب بیشتر از میزان توصیه شده حدود 30 درصد به 40 درصد—بسیاری از نمی اند که ارز را افزایش دهد.)

مسئله اصلی در حال حاضر زمانی که ما گیر کرده در خانه های ما و ما کیف پول است چگونه کاهش ارزش دلار کانادا ممکن است تاثیر قیمت مصرف کننده کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و یا موارد دیگر ما نیاز به زندگی می کنند. تا کنون ما را دیده اند هر قیمت را افزایش می دهد اما ما می تواند.

در غیر این صورت دلار کانادا کاهش تاثیر نخواهد کرد همه ما است که مقدار (ما در حال رفت و آمد مردم نمی خرید به عنوان بسیاری از اتومبیل) هر چند نوسانات هنوز برای مکالمه جالب.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im