چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus

آنچه کارگران در کانادا نیاز به دانستن در مورد تقاضا برای مزایای و به دنبال یک کار جدید

نزدیک به یک میلیون کانادایی کاربردی برای بیمه اشتغال (EI) مزایای مارس 16 مارس 22 و شما می توانید مطمئن شوید که COVID-19 بحران را ناشی از دیگر سنبله عظیم در برنامه های این هفته است. فقط نگاه کنید که چه اتفاقی افتاده است از دوشنبه: top world news اعلام کرد که 6,900 مردم ترک این شرکت در حالی که لئون مبلمان اجازه رفتن از 3,900 کارکنان. یک نظرسنجی از کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل نیز منتشر شد در این هفته نشان داد که یک سوم از صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است به زودی مجبور به بسته خود را درب. بله این خبر حداقل در این لحظه بسیار وخیم است اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید به نگه داشتن پول در آینده و روحیه خود را بالا.

قبل از انجام هر کاری مهم است به درک که آیا شما شده است به طور موقت گذاشته و یا به طور دائم گذاشته است. اگر شما شده است به طور موقت گذاشته شده اساسا منجمد شده است در زمان. شما نمی توانید پرداخت شده توسط شرکت خود را, اما شما هنوز هم حق هر گونه مزایای پزشکی (در حال حاضر می تواند زمان خوبی برای در نهایت دریافت که استرس-کاهش ماساژ) و اگر کارفرمای شما می خواهد شما را در محل کار آنها می توانید تماس بگیرید و شما بدون هیچ اطلاع قبلی.

اگر شما به طور دائم گذاشته شما خواهد شد تحت عنوان به قطع متفاوت است که توسط استان—دیدن جزئیات بیشتر در مورد که در زیر—و هیچ تضمینی وجود ندارد کارمند خود را, شما به ارمغان می آورد زمانی که اجتماعی فاصله به پایان می رسد.

ادامه مطلب: Coronavirus اخراج ردیاب

درخواست برای مزایای asap

آیا به طور موقت یا دائم و لحظه به لحظه کار خود را به پایان می رسد و شما باید درخواست برای مزایای EI. قبل از این بحران شما تا به حال به صبر و هفت روز به اعمال می شود و شما نیاز به یک رکورد اشتغال از محل کار خود را اما دیگر—به عنوان بخشی از آن coronavirus اقدامات دولت کانادا بخشیده دوره انتظار و آن را در حال حاضر به شما اجازه عرضه های استخدام ثبت شده بعد. خواندن از طریق EI سایت را به طور کامل درک آنچه شما به عنوان, اما, در واقع, شما می توانید جمع آوری 55 درصد از متوسط خود را بیمه درآمد تا حداکثر $573 یک هفته.

نیز وجود دارد بسیاری از مردم که ممکن است از کار که واجد شرایط برای EI مانند خود اشتغالی مردمی فرفره-اقتصاد کارگران یا کارمندان که نمی دیدار با حداقل تعداد ساعت به واجد شرایط برای EI. خوشبختانه دولت چیزی برای شما بیش از حد. شروع در مارس 6, کانادایی که نمی توانید دریافت EI و کسانی که می توانید آن را دریافت خواهید کرد اما ممکن است در محل کار و بدست آوردن پول نه به خاطر آنها یا مراقبت از کسی که قرارداد COVID-19 که بیمار خود و یا آنها نمی توانند کار با کودکان خود را در اطراف می توانید دریافت 2000 دلار در ماه تا اواسط ماه اکتبر. (شما را مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد است که بار مالیاتی.)

اول کانادا واکنش اضطراری سود پرداخت باید به نظر می رسد در حساب بانکی خود را 10 روز پس از شما درخواست. (جنیفر رابسون یک Carleton اقتصاددان ایجاد یک راهنمای عالی است که واجد شرایط برای چه سود.)

اگر شما شده اند به طور دائم گذاشته, شما ممکن است به عنوان به قطع پرداخت های خود را از شرکت سابق کارفرما. با توجه به لارا منارههای یک کارشناس حقوقی با منابع انسانی شرکت مشاوره Randstad Canada, آنچه که شما دریافت خواهید کرد بستگی به آنچه که در خود قرارداد. برخی از قراردادهای دولت خواهد شد دقیقا آنچه شما به عنوان در حالی که دیگران خواهد شد. در مورد دوم شما باید انتظار برای دریافت یک مقدار بر اساس قانون رایج آن متفاوت بوده و بر اساس سن و تجربه تغییرات گرفتن یک کار جدید و بیشتر می گوید: منارههای. در حداقل شما به عنوان یک هفته پرداخت برای هر ماه کار کرده اید اما بسیاری از کارفرمایان پرداخت خواهد شد چیزی بیشتر از آن. اگر شما می توانید استطاعت آن را یک ایده خوب به صحبت با وکیل استخدام, هر چند این ممکن است سخت تر از این روزها به فشار کارفرمایان سابق خود را به شما اضافی هفته یا ماه پرداخت.

جزئیات: در میان توده اخراج از COVID-19 سه در 10 کانادایی ها نگران آنها نمی توانند پرداخت خود را اجاره و یا وام مسکن در زمان

شیر شبکه خود را و شروع به دنبال کار

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک زمان عجیب و غریب به دنبال کار می کنند اما بسیاری از شرکت ها در حال استخدام. یک جستجوی سریع در Randstad وب سایت برای شغل در تورنتو به ارمغان می آورد تا 368 موارد. وجود انواع پوزیشن های بیش از حد از جمله منابع انسانی, آن, امور مالی و حسابداری و اداری و پشتیبانی.

فروشگاه های مواد غذایی, سلامت شرکت ها و کسب و کارهای بسیاری که در حمایت از تقاضا عملیات نیز استخدام می گوید: منارههای. نگاهی به زمان برای به روز رسانی رزومه و پروفایل LinkedIn (در اینجا یک لیست خوب از همه چیز برای انجام در LinkedIn پس از اخراج) و سپس شروع به استفاده از. اگر شما به روز نیست یک رزومه در حالی که تعدادی از شرکت های که می تواند کمک به شما در ایجاد یک جذاب تر سند .

آیا نمی شود خجالتی در مورد فراخوانی یک همکار برای دیدن اگر وجود دارد هر دهانه در محل کار خود یا هر کس می داند چه خبر است در حال حاضر. و در حالی که شما ممکن است قادر به رفتن برای گرفتن قهوه شما و دوستان شما می توانید هر یک از پر کردن لیوان با نوشیدنی خود را از انتخاب (شاید چوب به java در طول روز) و چت FaceTime و یا از Google Hangouts.

این مهم به ادامه درگیر شدن در رسانه های اجتماعی بیش از حد به خصوص در ارتباط می گوید: منارههای. “حضور آنلاین خود را مهم تر از همیشه,” او می گوید. این بدان معنی نیست که شما نیاز به ارسال بلند نفس به روز رسانی در مورد زندگی خود و یا اظهار نظر کردن در جهان بزرگترین نکات مدیریت, اما های گاه به گاه مقاله و پاسخ به نظرات افراد دیگر را حفظ خواهد کرد شما را در مقابل شبکه خود را.

قرار داده مهارت های خود را به استفاده از

اگر شما خودتان را با زمان بیش از حد در دست های خود را در صفحه اصلی شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک دوره—تعدادی از دانشگاه ها از جمله آیوی لیگ آنهایی که در حال ارائه دوره های آنلاین رایگان (در اینجا لیستی از برخی از)—یا داوطلب می گوید: منارههای. در حالی که شما به احتمال زیاد نمی تواند داوطلب در فرد در حال حاضر ممکن است وجود دارد راه هایی برای کمک به هر دو تقریبا و یا از خانه. شاید یک سازمان غیر انتفاعی شما در مورد مراقبت از نیازهای بازاریابی کمک کند و یا آنها به دنبال یک متخصص امور مالی به دیدن آنچه که آنها می توانید به شناور باقی می ماند. پیدا کردن راه هایی برای قرار دادن مهارت های خود را به استفاده از.

گذاشته شدن آسان نیست حتی اگر نیمی از مردم شما می دانید نیز به طور ناگهانی از کار. مهم این است که برای ماندن مشغول ماندن متصل با استفاده از حمایت دولت و نگه داشتن در ذهن است که در برخی از نقطه این خواهد شد و کار خواهد آمد.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de