“آن را برای آنهایی که کمی به درک که اقدام آنها می شود مقدار زیادی از توجه” نویسندگان پرفروشترین راهنمای آموزشی تحت عنوان آنچه انتظار می رود: از سال نو پا به اطلاع پدر و مادر جدید در طناب. “گاهی اوقات مبارزه با کودکان نو پا خود را پیدا کردن راه حل خود به داد و بیداد و این یک چیز خوب است. تا زمانی که هیچ یک شدن است از لحاظ جسمی صدمه زدن به کودکان یک یا دو دقیقه به همه چیز کار کردن—آنها فقط ممکن است شما را متعجب.”

آن بوده است بسیار طولانی تر از یک یا دو دقیقه پس از سخنران نانسی پلوسی آشکارا خرد او سخت کپی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب و هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از بازی تعاونی در امریکا سمی گودال ماسهبازی. در واقع همانطور که پنج شنبه بعد از ظهر وارد یک 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی تبرئه در دو مقاله از استیضاح که پلوسی بود سبز روشن—فرش موشها به عنوان خارج از کنترل به عنوان همیشه.

“رئیس جمهور نمی مانند نانسی پلوسی” grandfatherly Steny Hoyer که رهبر حزب دموکرات در مجلس نمایندگان تا به حال توضیح داده شده در چهارشنبه منظمی تغلیظ پیش-K از امور “و نانسی پلوسی را درباره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مرتبط: چه چیزی ساخته شده است نانسی پلوسی در یک اشک

“سخنران پلوسی به حال هرگز ،” retorted لیز چنی جمهوریخواه صندلی کنفرانس. “او خوار خودش و خجالت در خانه. او ثابت کرد که دوباره او نا مناسب برای دفتر.”

“نویسنده از خصومت است, Donald J. Trump,” دموکرات Hoyer سیلی بازگشت. “نویسنده رویارویی است Donald J. Trump. نویسنده در بخش Donald J. Trump. او به طور منظم در طول مبارزات انتخاباتی خود سطل آشغال افراد دیگر و سرگرم کننده ساخته شده از افراد دیگر است.”

“امریکا دیدم یک اصلاح ناپذیر کودک پاره کردن دولت از اتحادیه” کلیان کانوی رئیس جمهور مشتاق سخنگوی chirruped. خانم کانوی opined که سخنران پلوسی “شبیه او بود خواندن Cheesecake Factory منو همه شب رفتن را از طریق هر صفحه.”

در روز پنج شنبه متقابل توهین خود ادامه داد. اولین رویداد روز برای هر دو squabblers شد سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن هیلتون که البته هتل که در آن رونالد ریگان کردم شات پس از آن می تواند خیلی بدتر است.

(“من نمی خواهم برای رفتن به این هدف که من هستم” نانسی پلوسی گفت: پنج شنبه. “مردم وجود دارد خارج وجود دارد ..” در همان ساعت کاپیتول پلیس مشغول تحقیق “مشکوک ماده” در دفتر Congressman Adam Schiff, دموکرات ها’ verbose, محزون و در نهایت بیهوده دادستان کل قوا. همه روشن آمد فقط قبل از ظهر. ترین مشکوک ماده در کاپیتول هیل این روز خواهد بود فروتنی.)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به هیلتون گذشته به عنوان befits رایگان جهان سالار. در جدول تا کنون بانوی بنفش و مروارید, Nancy Pelosi ایستادند و کف زدند. سپس رئیس جمهور کشف یک کپی از ایالات متحده آمریکا امروز با یک کلمه تیتر: تبرئه شد.

مرتبط: ببین دونالد بزرگ unconvicted و پر از خوش بینی

مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت تا روزنامه و خود آن را عشق مانند ریموند Bourque پس از او در نهایت برنده جام استنلی. سپس او رفت و به کار در پلوسی و میت رامنی در این تمرین کاتولیک و احترام مورمون که به ترتیب آورده بود او را به محاکمه و به تنهایی در میان مطیع جمهوری خواه گوسفند بود, رای به حذف او را از دفتر.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نه من مانند افرادی که می گویند” من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که این طوری نیست.”

“سخنران پلوسی به نظر می رسد به تکان دادن سر خود را هنگامی که رئیس جمهور گفت آخر خط” با یک خبرنگار در صبحانه ظ.

“من به معنای هر کلمه” مخابره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در روز.

یک ساعت پس از نماز و صبحانه به پایان رسید, Nancy Pelosi بازگشت به نفع. در متن کنفرانس هفته وار مطبوعاتی در کنگره زیرزمین او گفت که از هم میپاشد رئیس جمهور text—”یک مانیفست دروغ” او آن را به نام شد “بیشترین وقار” پاسخ او می تواند فکر می کنم در حال حاضر با داشتن مقاومت “دیگر خواستار درون من” که او مشخص نیست.

او گفت که او فکر می کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نگاه sedated” در سه شنبه شب.

“من سعی کردم به بخشنده به او” سخنران گفت. “من همیشه با وقار است. من لازم نیست هر درس از رئیس جمهور ایالات متحده در مورد کرامت است.”

“من نمی دانم اگر رئیس جمهور می داند نماز و یا افرادی که در انجام دعا” او رفت. “من دعا می کنم برای او چرا که او خیلی دور کردن آهنگ است. او می تواند می گویند هر آنچه او می خواهد اما من فراموش دعا برای او آرام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ماراتن کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه در کاخ سفید (اوان Vucci/AP)

“وجود دارد هیچ چیز مانند دشمنی ابدی” او استادانی. “وجود دارد تنها دوستی ابدی. من توسعه یافته دست دوستی به او.”

در سه شنبه شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را رد کرد.

“این بدان معنی است که هیچ چیز به من گفت:” نانسی پلوسی.

“من احساس بسیار آزاد” او لبخند زد. سپس او گفت: همان کلمات دوباره.

“می تواند شما و رئیس جمهور همیشه با هم کار کنند دوباره ؟” خبرنگار پرسید:.

“خوب خواهد بود که به او” استشمام نانسی پلوسی.

در کاخ سفید در ظهر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دامان در یک سخنرانی که یک ساعت به طول انجامید و نیم اما که می تواند شیر تغلیظ شده به چهار به طور معمول Trumpian کلمات.

استیضاح تهمت گفته بود “همه bullsh–.”

این impeachers,” بودند “مردم بد است.”

آه و James Comey, FBI مدیر اخراج او بود “sleazebag.”

“من مطمئن هستم که پلوسی و Cryin’ چاک شومر خواهد سعی کنید به طبخ تا چیزهای دیگر” پیش بینی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر آنها پیدا کردن من راه رفتن در سراسر خیابان و آن را در برابر نور گفت:” رهبر جهان آزاد “ما احتمالا باید دوباره آن را انجام دهد.”

مرتبط: نانسی پلوسی, مراسم تشییع جنازه برای کنگره سلامت عقل

سپس به او گفت که پلوسی و شرکت بودند “بد و بیمار” و رفت به confabulate با رئیس جمهور کنیا.

سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن-پلوسی ملودرام کسانی که نشان می دهد که رهبران این دو کشور ممکن است از سود خوب پارو نا امید خواهد شد. چه انتظار: کودک نو پا سال توصیه می کند که “در کونی, مبارزه, کودکان نوپا نه تنها ارسال پیام های مخلوط مورد خشونت بلکه تضعیف احساسات خود را از امنیت و bourgeoning اعتماد به نفس است.”

غایب تنبیه بدنی یک maclean’s خبرنگار در کاپیتول به دنبال متخصص مشورت با کنگره Frederica Wilson, دموکرات, میامی, مادر بزرگ پنج و سابق ابتدایی-مدیر مدرسه.

“چه می شود اگر شما تا به حال دو دانش آموزان که نمی توانید همراه نام کمی نانسی و کمی دانی?” تشکر. Wilson خواسته شده بود.

“من می خواهم آنها را در یک پروژه به کار مانند زیرساخت” Rep. Wilson پاسخ داد. “فقط با قرار دادن دو نفر از آنها در یک اتاق توسط خود و آنها نمی تواند بیرون می آیند تا زمانی که آنها می آیند تا با یک بیل با هم.”

“چه در مورد ‘آبجو اجلاس?'” آن پیشنهاد شد. (باراک اوباما مشتاق طرفدار آبجو اجلاس در روز خود را.) “حتی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی نوشند.”

“این چیزی است که او می گوید:” این که کنگره-اصلی پاسخ داد. “اما او در عمل مانند او مست در همه زمان ها!”

بیشتر توسط آلن آبل:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de