چه خواهد شد دانشگاه شبیه به این به عنوان یک نتیجه سقوط از coronavirus?

اجتماعی است که بخشی از متوسطه را تجربه کنند. در حال حاضر که جنبه ای از زندگی دانشگاهی به نظر نمی رسد به در دسترس خواهد بود—حداقل نه در حد معمول راه.

Bronwyn جیمز یک کلاس 12 دانشجو از تورنتو به محدود کردن انتخاب خود را از دانشگاه به دو: NSCAD دانشگاه در هلیفکس و دانشگاه رایرسون در زادگاه او. او را پاره پاره بین مطالعه میان رشته ای طراحی در NSCAD و گرافیک مدیریت ارتباطات در رایرسون—و از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده و در اوایل بهار در این بین در حال حرکت در نیمه راه در سراسر کشور و چسبیده به خانه نزدیک است.

“NSCAD بسیار دور,” او می گوید. “اگر [یک مستند] دوباره اتفاق می افتد, من مطمئن هستم که من می خواهم به دور از خانواده من است. و من واقعا نمی دانم کسی در هالیفاکس به طوری که می توان نوع سخت است.”

اما سوال این حرکت ممکن است مسئله. دلیل آن هنوز مشخص نیست که آیا NSCAD را پردیس—و کسانی که از مدارس سراسر کشور—باز خواهد شد در پاییز. مطمئن شوید که آنها در حال ارائه در کلاس. اما دانش آموزان خواهد بود فیزیکی در کلاس های درس و یا مجازی ،

مرتبط: چگونه دانشگاه های کانادا در حال ارزیابی دانش آموزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

دانشگاه ها شروع به نشان می دهد برنامه های خود را. سنت فرانسیس خاویر در حال آماده سازی برای کلاس به راه اندازی مجدد در دانشگاه و فرد در ماه سپتامبر با توجه به یک پیام در وب سایت مدرسه از آن رئیس جمهور کوین Wamsley. این دانشگاه اتاوا و مونترال دانشگاه مک گیل UBC و دانشگاه ویکتوریا به تازگی اعلام کرد که بسیاری از آموزش تحویل داده می شود از راه دور در پاییز.

اکثر مدارس آماده هستند و در عین حال متعهد به جسمی re-opening در ماه سپتامبر. و کسانی که امید برای برخی از فرد آموزش ساخت برنامه های احتمالی برای یک آنلاین-تنها ترم در این رویداد از دیگر شیوع. “دانشگاه خواهد بود طراحی [برنامههای] در چنین راهی است که می توان آنها را زیرک می گوید:” Davidson. آنها قادر خواهید بود تا “به سرعت حرکت می کند به چهره به چهره و حرکت به عقب آنلاین وجود دارد باید یک دوم یا سوم موج همه گیر.”

چرا که بهداشت عمومی دستورالعمل تقریبا قطعا تغییر بین در حال حاضر و سپتامبر—و آنها را متفاوت توسط استان. “وجود دارد تفاوت در مورد شمارش [و همچنین] عوامل مهم دیگر مانند بهداشت محلی ظرفیت سیستم محلی بهداشت عمومی ظرفیت و ظرفیت موسسات و کسب و کار برای قرار دادن در محل اقدامات مورد نیاز خواهد بود که می گوید:” Vivek Goel, معاون رئیس جمهور, پژوهش و نوآوری و ابتکارات استراتژیک در دانشگاه تورنتو و استاد در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی. “من فکر می کنم ما نه تنها از رفتن به راه اندازی مجدد اتفاق می افتد در زمان های مختلف در سراسر کشور آنها را نیز باز کردن در سرعت های مختلف بسته به چه چیز است.”

مرتبط با: پاس/خرابی نمرات باید تنها گزینه در طول coronavirus

و حتی اگر دانش آموزان هستند مجاز به صرف بخشی از ترم پاییز در دانشگاه, آن به احتمال زیاد خواهد شد مانند نگاه ، انبوه جمع آوری محدودیت کاربرد در کلاس اندازه و است که باید آبشاری تاثیر در راه مدارس با استفاده از فضا. “اگر شما به حفظ دو متری جدایی یک کلاس درس است که شما ممکن است استفاده برای 500 نفر واقع می شود و تنها برای 150 یا 200,” Goel می گوید. “در حال حاضر ما در حال انجام بسیاری از مدل سازی هر کلاس درس [at U T] برای دیدن چگونه بسیاری از مردم می تواند اجازه داده می شود به آن اتاق خاص.”

این را نیز تحت تاثیر قرار برنامه ریزی است. مدارس “ممکن است مجبور به ارائه آموزش ساعت بیشتر در هر روز در جهت بدست آوردن دانش آموزان به یک فیزیکی محیط” دیویدسون می گوید. “[ما] ممکن است مجبور به اجرای دوره های آموزشی در تعطیلات آخر هفته.” و او می گوید: مدارس ممکن است فشار برخی از مؤلفههای برنامه درسی مانند آزمایشگاه و practicums برای ترم زمستان به طوری که ترم پاییز بیشتر به راحتی می تواند محوری بین آنلاین و کلاس های حضوری. او تاکید می کند که این دانش آموزان در “حضور” class مدارس باز هستند و در حال حاضر خود را برای ترم تابستان و باز خواهد شد در پاییز.

مدارس نیز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به دانش آموز ارائه خدمات سلامت روان و مشاوره حرفه ای آنلاین. آنها در حال کار با کارفرمایان برای اطمینان از دانش آموزان هنوز هم می توانید co-ops و کارآموزی و آنها در حال برنامه ریزی برای دیجیتال جهت که به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال مدل های تعیین شده توسط دانشگاه ها که ارائه آنلاین جهت رویدادهای خود را برای ترم تابستان. در دانشگاه سیمون فریزر برای مثال دانش آموزان در یک گفتگوی زنده رویداد در مارس 8, جایی که آنها ملاقات کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان, دریافت راهنمایی برای یک “متعادل و موفق سال” و ساخته شده خود را در دومین دوره برنامه. به همین ترتیب گروه های دانشجویی و دانشگاه باشگاه می گوید دیویدسون در حال تلاش به آمده تا با طرح های احتمالی. اما او اذعان دارد که پرداختن اجتماعی طرف از همه چیز خواهد بود یکی دیگر از چالش بزرگ است.

“چگونه می توانم به شما در ایجاد فضا برای دانش آموزان به چسبیدن به در ؟ کسانی که در اواخر شب مکالمات است که اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه—چگونه شما از نو خلق کردن که محیط,” او می گوید.

ملاقات با مردم و معاشرت است که بخشی از متوسطه تجربه برای بسیاری از دانش آموزان است. اما در حال حاضر که جنبه ای از زندگی دانشگاهی به نظر نمی رسد به در دسترس خواهد بود—حداقل نه در حد معمول و راه آشنا. “هنگامی که شما در خوابگاه زندگی می کنند وجود یک جامعه بزرگ در درون خانه خود می گوید:” کوری شیفر یک کلاس 12 دانشجو از Thornhill, Ont., که انتخاب بین برنامه های ریاضی در گوئلف و غربی است. “شما را به ملاقات با افراد جدید اجتماعی [جنبه] سرگرم کننده است و ممکن است افرادی که در حال بدست گرفتن همان کلاس است که می تواند به شما کمک کند. پس از آن کمی تکان دهنده است که من نمی ممکن است به “رفتن” به دانشگاه.”

مرتبط: چگونه دانشگاه ها در برخورد با درخواست برای بازپرداخت در طول coronavirus

به مقابله با آن قطعیت دیویدسون می گوید مدارس “بسیار فعال بودن در ارتباطات خود با دانش آموزان آینده نگر” با ارسال ایمیل به طور منظم به روز رسانی. اما آنها تنها می تواند انجام این کار بسیار—و برخی از مدارس ممکن است غرق سوال از سالمندان دبیرستان. Bronwyn James شده است تلاش برای کشف کردن چه مقدار از زمان خود را صرف طراحی در مقابل ویژگی های تمرینات اگر بخواهد او را رایرسون گرافیکی مدیریت ارتباطات برنامه اما یک سوال در این بخش پذیرش می توانید پاسخ نشده است.

و پس از آن وجود دارد سوال از هزینه. دانش آموزان در حال پرسیدن که آیا شهریه به صورت آنلاین-تنها ترم کاهش خواهد یافت; برخی از دانشجویان به نام برای این در طول زمستان ترم این استدلال که آموزش آنلاین “پست تر است.” با وجود اختلال در ترم دوم دانشگاه ها را کامل خود را از برنامه های علمی و آنها را ارائه نمی دهد شهریه بازپرداخت. برخی از مدارس ارائه بازپرداخت و یا اعتبارات در محل اقامت و هزینه های برنامه های غذایی و دیگر هزینه دانشجویی. به دنبال به جلو به سقوط دیویدسون می گوید دانشگاه ها متعهد به “ارائه با کیفیت بالا و تحصیلات دانشگاهی را تجربه کنند. نحوه تحویل ممکن است متفاوت باشد اما کیفیت و تجربه باید به عنوان خوب یا بهتر.” این بدان معناست که هزینه های کمک درسی بعید است به تغییر. مدارس در حال بررسی این که آیا آنها قادر خواهند بود به ارائه خدمات مانند اقامت پارکینگ و برنامه های غذایی و مکالمات هنوز هم در جریان است در مورد غیر شهریه مانند کسانی که صندوق پردیس مراکز تناسب اندام, حرفه ای, خدمات, مراکز سلامتی و دانشجویی اتحادیه بنابراین دانش آموزان ممکن است برخی از صرفه جویی در هزینه های آن.

برای جیمز زمان در حال اجرا است—در حالی که اکثر مدارس یک ماه ژوئن 1, مهلت قبول پیشنهاد پذیرش NSCAD را مهلت زودتر بنابراین او فقط چند هفته به شکل اگر او هنوز هم می توانید این دانشگاه تجربه او می خواهد با وجود این بیماری همه گیر.

“بهترین سناریو این است که وجود دارد نمی تواند موج دوم و من فقط می تواند با من [عمر]. همه چیز خواهد بود فقط عادی,” او می گوید. اما او همچنین می گوید که “بسیار” به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im