ارین اوتول قرار دادن یک Facebook الگوی رفتاری این هفته با یک عکس از خودش زل زده بصورتی پایدار و محکم به فاصله با این متن برآمدگي: “من از رسانه نامزد شده است. من قصد ندارم برای رفتن لیبرال-نور به کسب جعلی تصویب مطبوعات گالری. اضافه کردن نام خود را اگر شما با من.”

این پیام پس از قطع از واقعیت چندان شفاف نادرست—که از آن ساخته شده من فکر می کنم از H. L. Mencken خط: “یک سیاستمدار حرفه ای حرفه ای بیشرمی ، به منظور رسیدن به هر نقطه در نزدیکی دفتر بالا او را به بسیاری از سازش و تسلیم به بسیاری از تحقیرهای که او می شود غیر قابل تشخیص از یک کوچه گرد.”

من نمی پرسیدن به عنوان نماینده محافظه کار مجلس آرنولد فیرزن خواسته NDP MP لورل کالینز در هفته گذشته اگر آقای اوتول تا به حال در نظر گرفته شود در نظر گرفتن جنسیت, کار, اما من تعجب می کنم آنچه که او نمی خواهد انجام دهد برای به دست آوردن لبه در نبرد دشوار برای رهبری حزب محافظه کار کانادا.

خود را الگوی رفتاری نادرست است آمده در استوار بر مزخرف ایده این است که روزنامه نگاران در حال بلوغ به تدهین پیتر مککی چرا که ما عاشق قرمز محافظه کاران. چه codswallop. ارین اوتول است که مطبوعات گالری عزیزم. او مجبور نیست به ما جعلی تصویب. او به چیزی که واقعی است.

پس او اولین انتخاب شد و در سال 2012 اوتول متمایز است خود را به عنوان جدی فکر مجلس جدی مدافع کوچک-c محافظه کاری, حمل خود را با چیزی مانند کرامت ساخت خوب-ایمان استدلال همیشه بازی جن و هرگز مرد. او می داند که خود فایل را نمی ارزان عکس نمی دهد به وسوسه برای تقویت یک استدلال ضعیف توسط لکه عابران.

ادامه مطلب: آیا ترس اجتماعی محافظه کاران

همچنین او به نظر می رسد به درک آن است که هنوز هم ممکن است برای انجام کارهای مهم در مجلس عوام که سیاست است که در مورد چیزی بیش از می شود که بسیاری از Facebook likes.

قبل از او خود را راه اندازی و رهبری مبارزات انتخاباتی برای مثال او مجبور لیبرالها به راه اندازی یک کمیته ویژه برای بررسی رابطه ما با چین که منجر به مفید موشکافی ما سفیر جدید این کشور که گالری رو بسیاری از داستان های خارج از, که, است که بهترین راه برای رسیدن ما به تصویب.

اوتول این را می داند. آنچه که او انجام شده است bulls–ting dimwitted محافظه کاران چرا که این تنها راهی است که او ممکن است برنده شوید.

پیتر مککی است که به احتمال زیاد رفتن به نفع محافظه کار به رهبری در ماه ژوئن. مککی را به رسمیت شناختن نام عالی است مبارزات انتخاباتی خود را به مقدار زیادی از پول و با او ارتباط بسیار خوبی حداقل زمانی که او نمی پیچ کردن. اما او پیچ کردن از زمان به زمان. و به یاد داشته باشید که در این مرحله در آخرین مسابقه رهبری یک loudmouth شراب فروشنده نام Kevin o’leary بود جلوتر است.

بنابراین o’toole, یک شات, اما برای برنده شدن او نیاز به متقاعد کردن محافظه کاران که او نه MacKay, است, واقعی , محافظه کار, بنابراین انتظار می رود او را به حفظ كردن کود.

من شده اند با تماشای هر دو بچه ها برای سال و اگر ایدئولوژیک وجود دارد تفاوت بین آنها این توجه من فرار کرد. آنها هر دو در جریان اصلی حزب محافظه کاران آبی یک سایه به چپ از استفن هارپر در مورد که در آن جیم فلاهرتی آویزان کلاه خود. آنها هر دو می خواهند مالیات پایین تر و بزرگتر خطوط لوله. هر دو آنها پشتیبانی نیروهای. آنها هر دو می خواهند برای قفل کردن مجرمان و مردم معترض خطوط لوله.

من شک هر کدام از آنها مراقبت بسیار در هر صورت در مورد مسائل است که تحریک اجتماعی محافظه کاران و افرادی که ترس اجتماعی محافظه کاران است.

اما فراموش واقعی اوتول و چک کردن آنلاین اوتول و شما می خواهم فکر می کنم که او تمام هویت در همه زمان ها. این مزخرف اما اگر او می خواهد برای برنده شدن در این چیز او به بازی به پایه و پایه حزب محافظه کار کانادا—افرادی که کمک های مالی و رای رهبری در انتخابات هستند بسیار محافظه کار است.

به عنوان ژان Charest به تازگی نمیفهمد که این ائتلاف گسترده که برایان Mulroney با هم قرار داده و در سال 1984 و نه ایدئولوژیک متفاوت گروه ایران عمدتا توسط تمایل خود را به چمن فاسد لیبرال اپراتورها و جایگزین کردن آنها با فاسد محافظه کار اپراتورهای.

سیاست در کانادا تبدیل شده اند بسیار بیشتر ایدئولوژیک و identitarian در 30 سال گذشته موازی یک تغییر مشابه در ایالات متحده است.

ما احزاب سیاسی کوچکتر چادر از آنها استفاده می شود در نتیجه یک فرایند مرتب سازی و قطبش شده است که شتاب توسط رسانه های اجتماعی مفید شرح داده شده در Ezra Klein کتاب جدید چرا ما قطبی.

قطبش ساخته شده است که ما سیاست کمتر احساساتی—رای دهندگان می تواند یک انتخاب واقعی در سیاست سوالات در صندوق های رای در حال حاضر — اما آن را نیز ارتباطات سیاسی به طور فزاینده ای عاطفی با تمرکز بر هویت قرار می دهد که سخت پیام در قلب هر بحث عمومی که به دلیل چیزی است که قطاری از توجه افرادی که ممکن است متقاعد به رای دادن سهم یک الگوی رفتاری و یا—و این بخش بسیار مهم است—در نوع خود شماره کارت اعتباری.

ما احزاب سیاسی استفاده می شود بسیار mushier در سیاست های کلیدی مسائلی مانند محیط زیست ، ریچارد نیکسون تصویب قانون هوای پاک. Mulroney تحت فشار قرار دادند برای اسید باران پیمان.

آن را در حال حاضر غیر ممکن است به تصور جمهوریخواهان یا محافظه کاران پیشنهاد این نوع از سیاست های زیست محیطی. آلودگی شده است weaponized.

و همان چیزی اتفاق افتاده است در طرف دیگر از تقسیم. حزب لیبرال کانادا استفاده می شود یک خانه راحت برای شکارچیان و نرم افزار-زندگی کانادایی. ترودو به طور منظم در وعده به دشوار در صاحبان اسلحه و رانده pro-lifers و برش کار در تابستان کمک های مالی به اردوهای تابستانی که نمی خواهد حمایت لیبرال نمایش در سقط جنین.

مشارکت سیاسی استفاده می شود به مقدار زیادی به انجام با کسی که شما را می دانستند, طریق, خود, خانواده, خود, خدمات, سازمان, کلیسا خود را و یا خود را broomball تیم. در حال حاضر آن است که بسیار بیشتر ایدئولوژیک و حزب پر است از افرادی که افتاده تحت نوسان مرده چشم هک که نوشتن حزب صندوق جمع آوری تجدید نظر.

حزب محافظه کار کانادا رو خوب در این قبل از آن احزاب دیگر به عقب زمانی که استفان هارپر الگوی رفتاری میمون ها ساخته شده کارتون puffin اجابت مزاج در استفان دیون ، پس از 20 سال از این حزب پر است از افرادی که آن را به اندازه کافی به ثبت نام برای بیشتر. بسیاری از آنها قهر قهر قدیمی که ورود به Facebook به اشتراک گذاری MS Paint گرافیک است که ثابت کند که لکه های خورشیدی باعث تغییر آب و هوا: بازنشسته, مهندسین معدن, کسی نمی تواند باور کند که جاستین Trudope است نخست وزیر اتحاد جماهیر شوروی Canuckistan.

من صحبت کردن در مورد محافظه کار و حامیان که بسیاری از دلایل خوبی برای حمایت از حزب خود اما اعضای آن پشتیبانی اوتول نیازهای اگر او می خواهد به نفع خود است که او می خواهد به اندازه کافی بد است که او به نظر می رسد مایل به کنار او کرامت توسط tarting خود را به عنوان یک فرهنگ جنگجو.

سیاست کسب و کار است برای ضعف قلب نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد محافظه کار به رهبری:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im