خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی: امریکا سال 2020 عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

وزش دموکرات ها هنوز هم به دنبال یک وحدت نامزد: در یک نقطه که در آن برخی از مقدماتی ممکن است به دو دوام نامزد دموکرات ها را چندین. یک دلیل آسوشیتد پرس نظرسنجی نشان داد که متوسط دموکراتیک اولیه رای دهندگان شده اند باریکه های مختلف در میان نامزدها: هنگامی که جو بایدن شروع به نشان دادن ضعف برخی میانه رو رای دادند پیت Buttigigeg در نیوهمپشایر در حالی که دیگران ساخته شده و در آخرین لحظه تصمیم به تغییر رای خود را به ctq پس از او به طور ناگهانی ظهور به عنوان یک نامزد مناسب. بایدن هنوز انتخاب رای دهندگان که به خصوص برای یک بازسازی خوب قدیمی روز ریاست جمهوری باراک اوباما در حالی که الیزابت وارن را به خوبی در میان رای دهندگان که در نظر آن را یک اولویت در نهایت به انتخاب یک زن به ریاست جمهوری. شاید جای تعجب اکثریت نیوهمپشایر برنی ساندرز رای دهندگان گفت: آنها می شود همه حق با Buttigieg ریاست جمهوری—حتی برخی از لیبرال ها را در حد متوسط رنگ اثر خط.

بلومبرگ مم کارخانه: یک نام بود که در AP نظرسنجی, اما ممکن است تقلا نتایج در میان رای دهندگان در حد متوسط است و مایکل بلومبرگ ، که پرش اوایل متحده و قصد دارد به ساخت اولین خود را در انتخابات در ماه مارس است. در ضمن مبارزات انتخاباتی خود را است خرید هر نوع از تبلیغات از جمله الگوهای رفتاری. بلومبرگ 2020 با همکاری یک استارتاپ به نام “مم سال 2020” اجرا شده توسط انسان اجرا می شود که این اجتماعی-رسانه, تبلیغات, سایت جری رسانه ها. استراتژی است که به همکاری های محبوب Instagram accounts: آنها پست بلومبرگ تبلیغات در قالب حمایت از مطالب و ارسال آنها را به میلیون ها نفر از پیروان. تبلیغات گاهی اوقات سرگرم کننده خود را برای یک تلاش آشکار توسط یک پیرمرد برای رسیدن به افراد جوان: یک پست از یک حساب کاربری با بیش از 2 میلیون پیروان در قالب یک بلومبرگ متن درخواست به حساب “به من نگاه سرد برای آینده دموکراتیک اولیه است.” اما خود تمسخر تبلیغات است که هنوز هم تبلیغات.

یک مصدوم آیوا: خرید اینترنتی از معیوب گزارش آیووا قفقاز ادامه داد: در روز چهارشنبه به عنوان رئیس آیووا حزب دموکراتیک تروی,قیمت, منتشر شد نامه خود از استعفای. در حالی که ستایش کار کارکنان خود را به جلو و در نهایت هم نتیجه—و ذکر است که آنها تحمل “تهدید به امنیت شخصی طعنه و خشم خود را از مردم در سراسر جهان”—او گفت که او نیاز به مرحله پایین به طوری که این حزب می تواند تمرکز بر روی ساخت دموکرات رقابتی در ماه نوامبر.

را, نوادا, جدید, آیووا می گوید: سابق حزب دموکرات بالا: خواهد, Iowa در واقع از دست دادن آن برای اولین بار در کشور وضعیت به عنوان بسیاری از مردم این باورند بعد از Feb. 10? یک نفر که فکر می کند باید آن را به اتفاق می افتد این است که هری ریدسابق و رهبر حزب دموکرات که هنوز هم برخوردار مقدار زیادی از قدرت و نفوذ در داخل حزب خود را. در مصاحبه با معاون, رید گفت: “آیووا دارای ضبط شانس خود را به شماره یک” هر چند او بلافاصله segued به گفتن است که که افتخار باید به خود ایالت نوادا که همچنین با استفاده از حزبی فرمت. حتی بازنشسته سناتور همیشه فکر کردن در مورد چگونه به کسب و کار فوق العاده را به خانه خود دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su