چه در coronavirus بسته امداد

کنگره تصویب کرده است و رئیس جمهور تهمت امضا کرده است بهبود اقتصادی بسته به قانون که بیش از نیمی از حجم سالانه بودجه فدرال و برابر است با بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده.

به 2.2 تریلیون دلار قانون را به سرعت دولت پرداخت 1200 $برای بسیاری از آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از مردم از پرتاب از کار به عنوان coronavirus چکش اقتصاد است. کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دریافت کنید وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. آن را ارسال بی سابقه ای میلیاردها دلار به آمریکا و دولت های محلی و ملت همه-اما-ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

این قانون برقرار $454 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع امید اهرم تا $4.5 تریلیون دلار در اعطای وام به مضطرب و کسب و کار و دولت ها و شهرداری ها.

نیز وجود دارد که 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کمانش تحت فشار COVID-19 caseloads.

آن را نیز به دنبال تقویت ایمنی خالص برای فقرا و بی خانمان. مدارس و دانش آموزان را تسکین کسب و کار کوچک وام پرداخت خواهد بود به تعویق افتاده. اخراج از عمومی مسکن خواهد بود قرار داده و در تامل است.

شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. بزرگ فرار مالیاتی برای هزینه های بهره و زیان عملیاتی محدود در سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی بازسازی شد در $200 میلیارد دلار هزینه در یک مزیت برای بخش املاک و مستغلات.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de