هنگامی که یک پیاده روی در پارک است که هیچ پیاده روی در پارک

من از رفتن یک بار در روز و به تماشای شهر من یادگیری به راه رفتن و بله, من احساس می کنم که همان مناقصه غرور یک مادر احساس می کند که فرزند خود را مضطرب اما تعیین طول می کشد آن اولین گام و البته در تماشای این من یادگیری زیادی در خودم.

تلاش ساخته شده در sidestreets در اطراف محله من به استاد جدید, فیزیکی, فاصله, قوانین, قابل توجه است. بیشتر من مراقبت های بزرگ گرفته شده برای حفظ دو متر فاصله بین افرادی که زندگی می کنند نه در همان صفحه اصلی است, اما آن را آسان نیست. تورنتو ساخته شده است نه برای این است. پیاده رو باریک هستند و آنها به کسب و کار مانند از اینجا وجود دارد. “وجود دارد” یکی اغلب فرض بر این است که اتومبیل خود را اگر شما در حال هر کسی از هر گونه اهمیت در همه.

این مسیر برای پیاده روی نه promenading. زندگی در تورنتو می توانید تصور کنید که واکر نمی کنید برای رای دادن و ضربه زدن آنها را با ماشین شما می شود یک رای اضافی. من گاهی اوقات از طریق درایو شیک رزدیل. من قسم می خورم, وجود یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر یکی کاملا باید متوقف شود—چون چندین اتومبیل رسیده اند تقاطع در همان زمان قطعا به دلیل وجود یک علامت توقف (این تا حد زیادی به عنوان رد شایعه و کنایه در اینجا)—بهترین ماشین برای اولین بار.

اتومبیل های در حال خواسته به سازش این روز است. وجود ندارد بسیاری از آنها در خیابان و هر روز شبیه یکشنبه دان ولی پارک وی. در ضمن غیر خودرو ساکنان تورنتو توسط قانون مورد نیاز و باید مورد نیاز برای اقامت از هم جدا. مردم در حال حاضر راه رفتن obligingly بین دو اتومبیل پارک شده و به جاده ها هنگامی که آنها را ببینید من در آینده فقط به عنوان من obligingly بین دو اتومبیل پارک شده و به جاده زمانی که من دیدن آنها در آینده است. پس ما هر دو مودبانه بازگشت به پیاده رو که ما اشتباه و چرخه از نو آغاز می شود. برخی از پیاده سیگنالینگ سیستم نیاز به کار کرده اگر این همچنان ادامه دارد و در تمام احتمال آن را ادامه خواهد داد برای برخی از زمان آمده است.

ادامه مطلب: کانادایی ها به شدت راضی با دولت COVID-19 پاسخ

در خیابان های شلوغ در اطراف شهر های اجتماعی (فاصله) قرارداد هم جدا می افتد. حتی اگر وجود ندارد خطوط در خارج از بانک ها و کسانی که در فروشگاه ها هستند که هنوز هم باز است هیچ راهی وجود دارد به راه رفتن و حفظ حقوقی فاصله امن در فضای اختصاص داده شده به ما و نه هر کس است که با کشیدن وزن خود را. توجه داشته باشید که مردم با پوشیدن ماسک بدترین در خود چهره مجرمین است.

یکی می یابد تعجب “چه کسی بود که نقاب ؟” فقط قبل از اینکه یکی فکر می کند “من حدس می زنم من هرگز می دانم اما او در مجموع،”

این تصور در سمت چپ توسط خیلی از کانادا مطبوعات است که دولت تهدید کننده سلامت خود را با مشاوره شما به پوشیدن یک سحر و جادو hanky بیش از صورت خود را و با تمام معنی انجام همین یک hanky اگر شما احساس می کنید تمایل. آن ممکن است از برخی جهات نسبت به انجام چه hanky در نظر گرفته شده است به انجام است که شما را از چکیدن در همه جا. در برخی از کشورها با پوشیدن یک ماسک است که به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد و تقریبا مطلوبی مانند شیک پوش دستمال. فرسوده به درستی ماسک خود را ممکن است کمک کند گسترش coronavirus که شما در حال شاید asymptomatically schlepping در اطراف, اما از آن است که در پایان روز تقریبا فقط یک hanky.

یک ماسک نمی خواهد خود را افزایش شستن دست و یا افزایش توانایی های اجتماعی خود را-فاصله قدرت است که در آن شما قدرت واقعی نهفته است. دولت بوده است نه نشستن در انبارهای واندر کمربند فقط به وجود شما.

ماسک انجام این قدرت را به شما صورت خود را لمس. صورت خود را لمس نمی. یک ماسک نیز ممکن است به شما یک غیر منطقی احساس شکست ناپذیری و باعث شود شما به رفتار غیر مسئولانه و در یک اجتماعی نامناسب شیوه ای. ماسک به نظر می رسد یکی از مواد مخدر است.

برخی از شهرستانها شروع آزمایش با امکانات رفاهی که اذعان کرد که مردم نیاز به رفتن به خارج, نه زیادی, اما آنها انجام دهد. Perambulatory ممنوعیت در حالی که آن را ممکن است به طور موقت محتاطانه در نهایت شکست. دولت های محلی در حال رفتن به مجبور به قبول است که آموزش به مردم برای انجام کار درست و سپس آنها را به منابع آنها نیاز به آن را انجام دهد—در این مورد آنها نیاز به فضا—تنها راه این است که رفتن به کار می کنند. شما خود قدم زدن کنترل هیئت مدیره

بله در صورت بسته شدن آن تمام سگ و پارک ها و حتی بسیار بزرگ unfenced آنهایی که به عنوان انجام شده در تورنتو است یک چیز معقول برای انجام. به جز سگ هنوز هم اینجا نیست چرا که همه چیز وحشتناک است و آنها هنوز هم نیاز به رفتن walkies. بسیاری از مردم راه رفتن سگ خود را در پیاده رو برای یک ساعت به تایر آنها را فقط به عنوان پدر و مادر انجام می دهند همان چیزی که با فرزندان خود—در حالی که زوج ها را به صورت روزانه خود را اجرا کنید به احتمال زیاد باعث می شود کمتر احساس از اجازه دادن به کسانی که همان سگ به مسابقه در اطراف در حال حاضر خالی میدان را برای 25 دقیقه طول می کشد تا به تاکر آنها وجود دارد. صاحبان سگ در حال حاضر در حال حرکت به یک سیستم پیچیده ای از قوانین و آداب و رسوم در سگ پارک که شامل بسیاری از شترسواری و پو. دو متر فاصله حکومت قصد ندارم به از بیخ و بن آنها.

ما نیاز به تبدیل برخی از فضای جاده به راه رفتن در فضا و شاید ترک چراغ در پارک در تمام شب است. همین کار را در این مسیر در حال اجرا برای دوندگان نیمه شب. ما به مدت طولانی نگهداری می شود خیابان ها باز همه شب در حالی که تا حدودی از لحاظ نظری در تورنتو اجرای قوانین طراحی شده برای نگه داشتن کسانی که در فضاهای امن است. وقتی که می آید به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه ما تا حد زیادی اعتماد است که اکثریت قریب به اتفاق از ما نمی خواهد در اطراف درایو رمنج به اتومبیل به دلیل نوع دوستی به خوبی کنار هیچ کس می خواهد برای پایان دادن به ماشین خود را در مغازه. ترافیک عابر پیاده سزاوار هیچ اعتباری کمتر. هیچ کس می خواهد برای پایان دادن به در بیمارستان است.

چالش در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است برای پیدا کردن یک راه برای شهرستانها ما سالم باشد. Cito, longe, tarde—“پرواز به سرعت دور, بازگشت به آهستگی”—یک بار جامد طاعون مشاوره اگر سرنوشت کسانی که پشت سر گذاشت که قرار بود به شما امد و شد زیاد. ثروتمند عقب نشینی به کشور خود خانه هنگامی که این آفت از طریق در دوره امواج آنها بود, و انجام, و انجام خواهد شد دوباره.

“بزرگ ترس از sickenesse در اینجا در این شهر آن را می شود گفت که دو یا سه خانه در حال حاضر بسته است. خدا حفظ کند همه!” Samuel Pepys نوشت: این خاطرات در آوریل 1665 بدون شک رفتن و ساخت چرخ با معشوقه, So-and-So.

در نهایت این کشور خانه گزینه ثابت تا حد زیادی بیاستفاده. بهداشت عمومی گزینه داده شد اما اگر آن را به غالب آن را نمی توان بر اساس این فرض است که هر کسی که خود را به یک خانه در کشور فقط نمی دانم چه چیزی برای آنها خوب است و نمی خواهد به یاد بگیرند و به همین دلیل باید مجازات شود.

کاهش درآمد مردم تکیه بیشتر بر فضای سبز عمومی نسبت به ثروتمند. آنها hightailing آن را به کلبه و یا بازی در واحه-مانند حیاط. همانطور که ما سر به تابستان وجود خواهد داشت قابل فهم وسوسه برای قفل کردن تمام پارک های ما به عنوان برخی از شهرستانها در حال حاضر انجام می شود اما قوانین در اطراف عمومی فاصله خواهد بود نامساوی احساس حتی اگر آنها نمی نامساوی اجرا و این که “اگر” نیست و فقط مایل آن شش فوت قد بلند نئون و حرکت در شما.

در کلمات از یک دانشگاه دانشجو که به تازگی تکمیل شده کارشناسی ارشد خود را در رشته جغرافيا در تورنتو پارک استفاده از “پارک حیاتی بهداشت عمومی منابع, در همه جا, اما به خصوص پس از در درآمد محلات گفت:” ریحان Southey که اتفاق می افتد به من ، “هر کس نمی تواند در داخل باقی بماند و ما نیاز به اطمینان حاصل شود که هنگامی که مردم را از رفتن آنها از این فضا برای انجام این کار با خیال راحت.

خوب من که قرار بود برای شکستن قرنطینه برای انجام این مصاحبه در حال حاضر من ؟

“بنابراین این نوع از اجرای رفتن به ضرر جوامع به حاشیه رانده شده بیشتر است؟” از من خواسته.

“دقیقا” او گفت:. “مناطق وجود دارد با سابقه بیش از پلیس است و کسانی که در همان مناطق که صدمه دیده خواهد شد اولین با از دست دادن خود را در حال حاضر محدود greenspace و سپس توسط تنبیهی جریمه.”

“وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهم برای اضافه کردن.” به من گفت.

“دانشگاه ها باید لغو تابستان شهریه” او جواب داد.

“بزرگ ما از زمان, اما یکی از آخرین چیزی که قبل از من به شما اجازه بروید: آیا شما را از کمپوست?” به من گفت.

“مطمئن” گفت: آقای Southey.

ایمن ماندن همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im